Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anna Róza születése fórum

Anna Róza születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anna Róza születése

6. Zselice (válaszként erre: 5. - Muslinca1)
2010. jan. 7. 14:04
Köszi az infót:) Azt sejtem, hogy nem fogok gondolkozgatni:)
5. muslinca1 (válaszként erre: 4. - Zselice)
2010. jan. 7. 13:54

Köszi a gratulációkat!


Nekem vágtak, de nagyon kicsit, mert szerencsésen jól tágultam. Éreztem mikor vágott, de nem fájt, csak éreztem, hogy valami történik.

Ügyesen összevarrt, így szülés másnapján már ülve szoptattam, és a nemi élet elkezdésénél, is csak az első alkalom elején éreztem kis kellemetlenséget.

Szóval ne félj sztem a vágástól! (én nagyon nem akartam :), még gátmasszázs olajat is vettem, hogy ne kelljen :D, persze lehet ebben az is benne volt, nem tudom :))

Úgyis csak akkor vágnak ha kell. Abban a helyzetben nem fog zavarni :DDD

2010. jan. 5. 12:41

Gratulálok a babókához, nagyon édes kislányod van:):) Remélem egyszer nekem sem lesz nehezebb:):)

Megkérdezhetem, hogy vágtak-e? Keresnék olyan orvost és szülésznőt, aki nem teszi ezeket:)

2010. jan. 3. 16:19

Gratulálok, szép történet! Én a szülőszobán voltam, amikor jöttek a tolófájások, mégis majdnem lekéste a doki a babát!:-) Nekem is nagyon hirtelen jött, nem tudtam visszatartani, úgyhogy mire összerakták az ágyat alattam már látszott a feje. A következő nyomásra kint volt a lányom!:-) Sajna még nem voltam rendesen kitágulva és repedt a méhszájam!

De a lényeg, hogy szép emlék maradt!:-)

2010. jan. 3. 16:16

Gratulálok a kisbabához! :)


Bár nekem is ilyen "könnyű" lett volna. :) Hátha majd a második :)

2010. jan. 3. 16:03
Már egy ideje tervezem, hogy leírom én is, hogyan bújt elő angyalkám. Hát most, hogy elaludt, és semmi dolgom, nekiláttam.
Csak, hogy lássátok kicsit kalandos volt. Pedig végig benn voltam a kórházban, mégis csak kicsi hiányzott, hogy az osztályos ágyban egyedül szüljem meg pici lányom. Nem rémtörténet, de jó példa arra, hogy nem tudhatjuk, meddig tart.

Ugrás a teljes írásra: Anna Róza születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook