Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Angyalok konyhája fórum

Angyalok konyhája (beszélgetős fórum)


2022. júl. 14. 12:33
Sziasztok! Válogatott és reform alapanyagokkal dolgoznak, de nem minden bio, csak amit be tudnak nagy mennyiségben szerezni abból (pl. szárazárú). Nagyon jó ételeik és programjaik vannak. Én imádom a csapatot és az ételeket is. :)
2016. nov. 30. 15:45

Az Angyalok konyhája menza menüjéről kézzelfogható tapasztalattal rendelkezem, több hete rendeltem már tőlük. A múlt idő azért van, mert egészen eddig abban a hitben voltam, hogy bio konyháról van szó, bio alapanyagból készült ételekkel. DE NEM! Egész véletlenül derült ez ki, a madárinfluenza kapcsán kérdeztem hogy honnan szerzik be a szárnyasokat, mire azt a választ kaptam, hogy csak úgy, normál beszerzéssel. Még csak nem is termelőktől, vagy szabadon tenyésztett állományból!!! Régen, hosszú évekkel ezelőtt is kapcsolatban voltam velük, de akkor bio-t használtak. Ezt átverésnek érzem, megtévesztésnek! A weboldalukon is azt kommunikálják, hogy bio, illetve egészséges alapanyagot használnak. Mivel NEM, ráadásul a zöldséges ételeik több kárt okoznak mint hasznot, hiszen a méreganyagok tömegével jutnak a szervezetbe...


Szóval senkinek nem ajánlom, aki valóban egészségesen szeretne étkezni.

3. msco (válaszként erre: 2. - Klimpírozi)
2008. febr. 7. 12:06

Szia!

Sajnos a google-ban csak marketing cikkeket írnak...senki mezei halandó véleménye nem elérhető. Te honnan hallottál róluk? Mi a csupa jó??

2. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - Msco)
2008. febr. 4. 16:34
csupa jót hallottam, és olvastam róluk, személyes taapsztalatom nincs..a googleban biztosan sok információt találsz!!!
1. msco
2008. jan. 19. 07:59

Sziasztok!


szeretném megkérdezni, hogy ismeritek-e a topikban nevezett ebédszállítót, ill. az ő személyre szabott életmódprogramját. Elég sok gasztro problémával küzdök, emiatt gondoltam, hogy keresek egy egészséges konyhát, akiktől rendelhetem az ebédem. ismeritek az ízvilágát?

nem kedvelem a túl elrugaszkodott bioételeket.


várom tapasztalataitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook