Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1113. Nagual (válaszként erre: 1106. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 21:13

Üdvözöllek ma is!

Igen fodrász vagyok és nagyon szeretem. Annyi mindent tudnék kérdezni Tőled, hogy nem férne el a monitoron! :) Már gondolkoztam azon is, hogy írok priviben levelet, persze csak ha engeded... Előre köszönöm a tanulságos történeteket is, hiszen ezért vagyunk itt! :)

1112. 40163fd81d (válaszként erre: 1111. - Csipkerózsika)
2009. máj. 30. 12:46
Ezért misztifikáltam "híd"-nak,pedig nem is olyan misztikus:)
1111. Csipkerózsika (válaszként erre: 1108. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 12:41
Én úgy hiszem, hogy egy világ van, ami magában foglal mindent, minden egy. Szellemek, angyalok és még sok más mind itt van velünk, körülöttünk. Csupán arról van szó, hogy az érzékszerveink befogadóképessége korlátozott.
1110. Csipkerózsika (válaszként erre: 1109. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 12:36
Tökéletesen egyetértek veled. Ez így van.
2009. máj. 30. 10:21

Közben összeállt a kép ,hogy mit is szerettem volna mondani mindevvel:))

Amíg azt éreztem,hogy az intuíciók kívülről jönnek,addig folyton beleestem abba a csapdába,hogy azt éreztem milyen különleges vagyok,hisz megtisztelnek a segítségükkel ,és avval,hogy olyan dolgokat látok ,amiket más nem.

De aztán rájöttem,hogy mindez a "tudás" valahonnan belülről fakad,és arra is ,hogy minden egyes élőlényben ott van,csak el kell tudnunk viselni a csendet,és a magányt,vagy egyedüllétet,mert idő kell hozzá,amíg megtaláljuk.

1108. 40163fd81d (válaszként erre: 1107. - 40163fd81d)
2009. máj. 30. 10:06
...még ,vagy már megvan a híd a két világ között.
1107. 40163fd81d (válaszként erre: 1105. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 09:59

Olvasom a fórumot,és számtalan történetet tudnék írni én is ,és gondolom még sokan,hisz mindenkivel történnek "megmagyarázhatatlan " dolgok,csak van akik elsiklanak felette,és legyintenek,és vannak akik mélyen átélik ,átgondolják ,és hagyják ,hogy átjárja őket az az érzés,ami olyan ,mint a fűszer a levesbe,nélküle csak íztelen leves lenne,nem A leves:))

Sokszor gondolkodtam én is a véletleneken ,spontán fura megérzéseken ,hangulatokon ,amiknek talán nem is volt sem alapja sem értelme,de valahogy én mindig arra jutottam,hogy ezek belülről jönnek,mintha sugallatok lennének.

Ha léteznek is angyalok ,vagy külső segítők,akkor én úgy gondolom ,mindenkinek segítenek ,kivétel nélkül,kérés és köszönet nélkül.

Én a belső szellemben hiszek ,mint a hagyma ,meg a héjában,rétegeiben:))

Úgy értem aki képes lehántani a rétegeket ,és közelebb jutni hozzá,az nem csak átéli az irányítását,hanem hallja is a szavát,és érzi is a jelenlétét.

A lényeg ,én abban hiszek ,hogy az a szellem ,angyal bennünk van,és onnan segít és irányít.

Akik ezt tudják(nem csak hiszik),azokon pedig észreveszed,mert látszik rajtuk,hogy tudatában vannak Isteni,angyali ,szellemei mivoltuknak.

1106. 5193772e0c (válaszként erre: 1104. - Nagual)
2009. máj. 30. 09:05

Köszi szépen, majd ahogy az időm engedi, próbálok még írni, nem csak ilyet, hanem tanulságosakat is, persze kapcsolatban áll a "minisztikummal"

Szeretem a vidámságot, a kedvesét. Örülök, ha úgy látod van benne gyermeki ártalanság. Ez vagyok én, és örülök, hogy sikerült megmaradni ilyennek, talán ezt szeretik bennem az emberek, ugyanakkor sokat tudok és szívesen adok tanácsot, ha megfogadják. Ha valakinek "bizonyos értelemben" sok vagyok akkor félre vonulok egy időre.

Nagyon sok szerettel üdvözöllek és szép napot neked, nektek.

Boccsi a hajat említetted, Te fodrász vagy, vagy csak asszociáció. Most csak átfutottam a postát, lehet, hogy félreértettem, de a haj megmaradt. Az is csuda aranyos dolog, hiszen Te is örömet adsz másoknak, ugyanakkor kreatív is lehet, és a külső is nagyon fontos. Akárki akármit mond az is hozzátartozik az élethez, a jó megjelenéshez.

1105. 5193772e0c (válaszként erre: 1102. - Nagual)
2009. máj. 30. 09:00

Igen tudom, hogy érted? Erről szólnak a képességek.

Szeretettel üdvözöllek

1104. Nagual (válaszként erre: 1100. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 02:38
Életemben másodszor regisztráltam csevegős fórumba a szakmámmal kapcsolatos topik miatt, és nem tudom miért de élvezem ahogy segíthetek másoknak, hajukkal kapcsolatban.. Korábban ilyet el se tudtam képzelni, mivel mást is tudnék tenni a szabadidőmben.. Majd betévedtem erre a fórumra és megfogtál a szavaiddal a történeteken keresztül... Eszméletlen ahogy sugárzik belőle a gyermeki ártatlanság és játékosság... Ebben a pörgős életben könnyen elfelejtjük, milyen csodálatos is tud lenni a világ...
1103. Nagual (válaszként erre: 1096. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 01:54

Köszönöm a történetet mindenki nevében! A határtalan jó szándékodról és szeretetedről tanúsít. Tisztaszívűritkavirág! :) Elképesztő ahogy ahogy megértetik utadat... Mindíg szerettem volna igazi látóval beszélgetni... Megtisztelsz a figyelmeddel...

Szeretettel Üdvözöllek!

1102. Nagual (válaszként erre: 1095. - 5193772e0c)
2009. máj. 30. 01:21

Ráz a hideg ahogy olvasom a szotrid... Tudod hogy értem?

:)

2009. máj. 29. 21:51
Elnézést most elmentem. Mindenkinek szép estét kívánok.
1100. 5193772e0c (válaszként erre: 1092. - Nagual)
2009. máj. 29. 21:51

Nézd legyünk reálisak, ez amit mondtál létezik, de valóban az angyalok segítségével. Te akarod és a gondolatodat Ők meghallják és segítenek. Ennyi! Ők is szeretnek játszani. De a felhőkkel ez igaz, viszont a következő is. Volt egy kicsi kutyánk és meghalt. Én sokat sírattam napokig és el voltam keseredve, hogy miért. Aztán egyszer csak kaptam egy intuiciót, hogy nézzek fel az égre. A fehőben kirajzólodott a kis kutya, boldogan játszott egy másikkal a labda ott volt közöttük. Majd ahogy jött a kép, úgy lassan szét is oszlott. Eltünt, de én megkaptam a választ. Fönt van és jól érzi magát. Egyszer azt a kérdést tettem fel, hogy milyen lenne a menyasszonyi ruhám, ha lenne, és felnéztem a nézre, Ott volt kirajzolódva egy csodálatos ruhát, aztán elmosódott. A nagymamán mindíg mondta,hogy ha valamit meg akarsz tudni néz az égre.

Angyali segítség nélküli az ember felhőt oszlatni képtelen lenne, hidd el, de egyébként mindenben igazad van, csak segítővel történik.

2009. máj. 29. 21:47
Tetszik a fórum, most hogy pezsgősebb lett.
1098. 5193772e0c (válaszként erre: 1089. - 1841b3b309)
2009. máj. 29. 21:44

Rém egyszerű! Ha legközelebb ilyen van, akkor mindíg térj ki nagyon kedvesen mosolyogva, hogy pl. köszi szépen nagyon aranyos, de még várnom kell mert ez meg ez jön értem, vagy végtelenül aranyos vagy, de most ide és ide megyek. Nézd lassan, ha mindíg elutasítod, akkor lehet, hogy Ő maga lemondja. Őszintén szólva én voltam ilyen helyzetbe. Én ezt tettem. Amikor nem megy akkor viszont nyugodtan elmondhatod Neki. Hogy pl. Katina ne haragudj, nagyon örültem, hogy hazavittetek, de megmondom őszintén - hogy bár bennem van a hiba, mert én nagyon gyáva vagyok - de párod olyan sportosan vezet, hogy én nagyon féltem az autóba. Tudod én a komótos vezetést szoktam meg. Ne haragudj, de én nagyon félek és ezért inkább nem, de nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál rám. Érted a lényeget, én az utóbbit látom helyesnek, de ebben a stílusban mond el, az soha nem sértő, és magadra veszed azt is hogy gyáva vagy, csak a sportos vezetést nem tudod elviselni. Ilyen van.

Nézd én is találkozom agresszív, goromba emberekkel és meg is mondom a véleményemet, csak nem mindegy hogyan. Ha azt mondanám, hogy nem bosszant akkor hazudnék, dehogynem, de ilyenekkel ott nem lehet sokat kezdeni, de rászólni én is rászólok, ha nagyon goromba. De hála Istennek ilyen ritkán van, inkább jó dolgokkal találkozom. Ilyeneket túllépek, mert nem érdemes időt pocsékolni rá!

Szeretettel üdvözöllek

1097. 5193772e0c (válaszként erre: 1093. - Anyuca66)
2009. máj. 29. 21:36

Így van, ekkor segítenek az őrangyalok. Néha megbotlasz egy lépcsőn, félután megállsz estedben és egyszercsak visszahúzod Magad. Te húzod vissza Magad. Képtelenség! De megóvnak. Higgyétek el nagyon sokszor vigyáznak, segítenek, csak kérni kell, vagy csak megköszönni, ha megtörtént. Nekik az is jól esik.

Tudjátok egyszer egy karácsonyr kaptam egy olyan Angyalkönyvet, amiben olyan emberek írtak le csodálatos történeteket, akikkel megtörténtek angyali találkozások, de olyanok is akik emberi alakot öltöttek, majd egy egy segítés után eltüntek. Érdemes elolvasni, nagyon megható történetek vannak Benne. Én nagyon szívesen segítek mindenkinek és hiszek is az emberi jóságban szeretetben, de higgyétek el nagyon sokszor vissza is kapom, de természetesen mindíg mástól, vagy más helyzetben, ahol nekem szükségem van rá.

1096. 5193772e0c (válaszként erre: 1090. - Nagual)
2009. máj. 29. 21:31

Ezt jól tudod tökéletesen így van! Saját példám is van erre. Olyannyira így, hogy nekem az édesanyámmal volt probléma és a halála miatt már nem került sor arra, hogy bocsánatot kérjem tőlem, mert egyszer régen nagyon megbántott. Aztán én évekig nem igazán tudtam megbocsájtani, majd egyszer az Angyalok segítségével - álmomban - történt megvitattuk ezt a kérdést, és javasolták, hogy próbáljak megbosájtani. Én gyújtottam egy gyertyát, elővettem az Anyukám képét és hangosam elmondtam, hogy megbocsátok, de az akkor hosszú időre tönkretette az életemet. Rá két napra Anyu éjjel álmonban megjelent. Teljes életnagyságban és bocsánatot kért, ha hiszitek ha nem és közölte, hogy csak akkor tudta meg, hogy ki is vagyok valójában, és Ő tudja, hogy én ki vagyok és nagyon büszke rám és elmosolyodott. Aztán még kétszer eljött segített egy családtagomon, de megmondta, hova kell mennem, mit kell csinálnom. Ugyanis kisbaba született és majdnem meghalt, és Anyukám azt mondta, hogy be kell mennem a kórházba megnézni a babát. De Anyu csak nem megyek be hajnalba. Ekkor felébredtem. Ránéztem az óra, és hajnali 3 óra volt. Na mondom, semmilyen gyermek nem született, bár akkor várható volt a családba egy baba érkezése, de már késett 3 hetet. Ekkor megcsörrent a telefon és tájékoztattak arról, hogy két perce megszületett a baba, de majd nem meghalt, mert túlhordott volt. Akkor tudtam, hogy be kell mennem nincs más, de gondoltam alszom még egy kicsit, hát hova menjek ilyenkor. Elaludtam, de Anyu megint jött és közölte, hogy azonnal keljek fel és menjek, és úgy meglökött, hogy leestem az ágyról. Tudtam, hogy el kell indulnom. Hát bementem a kórházban, ahol a nővér közölte, hogy már várt. Engem kérdeztem, hát honnan tudtad, hogy jövők. Hát itt vagy nem? Hát itt, de....Majd közölte, hogy egyedül akarsz maradni a gyerekkel igaz? Hát én csak lestem, és akkor jutott eszembe, hogy áldást kell, hogy vigyek. Magyarul megkereszteltem a babát, megpusziltam és köszöntöttem, majd visszaadtam és elmentem. Ám a folyóson elém jött egy orvos és köszönt. Közölte, hogy erre a babára biztosan az Jézus Krisztus és Angyalok vigyáztak, mert hajszál híján meghalt és továbbment. Na ennyi féletlen nincs. Értitek mire gondolok. Mindenki úgy jött elém, hogy szabad utat kaptam és nem kellett semmit magyarázkodni. Tehát ez is egy "csoda " volt.

Szeretettel üdvözöllek, de úgy látom, hogy Te is otthon vagy a témában.

1095. 5193772e0c (válaszként erre: 1090. - Nagual)
2009. máj. 29. 21:31
Ezt jól tudod tökéletesen így van! Saját példám is van erre. Olyannyira így, hogy nekem az édesanyámmal volt probléma és a halála miatt már nem került sor arra, hogy bocsánatot kérjem tőlem, mert egyszer régen nagyon megbántott. Aztán én évekig nem igazán tudtam megbocsájtani, majd egyszer az Angyalok segítségével - álmomban - történt megvitattuk ezt a kérdést, és javasolták, hogy próbáljak megbosájtani. Én gyújtottam egy gyertyát, elővettem az Anyukám képét és hangosam elmondtam, hogy megbocsátok, de az akkor hosszú időre tönkretette az életemet. Rá két napra Anyu éjjel álmonban megjelent. Teljes életnagyságban és bocsánatot kért, ha hiszitek ha nem és közölte, hogy csak akkor tudta meg, hogy ki is vagyok valójában, és Ő tudja, hogy én ki vagyok és nagyon büszke rám és elmosolyodott. Aztán még kétszer eljött segített egy csa
1094. 5193772e0c (válaszként erre: 1086. - Csigusz 79)
2009. máj. 29. 21:16

OKÉ. Akkor ez így tökéletes! Köszi, hogy válaszoltál soraimra4

Szeretettel üdvözöllek

1093. anyuca66
2009. máj. 29. 08:57

Felmerült bennem, amit akarunk de nagyon az bejön.

Mire is mondjuk azt : az egyik énem ezt sugallja? Lehet hogy 2 van belőle, az egyik a jó angyal, a másik a rossz?

Ki vagy mi dolgozik ha rosszkor akarsz lelépni az útra, hirtelen valaki visszaránt? Ezért nem üt el az autó?

Ha többen megyünk át a zebrán, és nem sietünk akkor az orrod előtt száguld el az autó?! ( velem és egy munkatársammal ez volt. A belső sávba megállt a busz és a többi jármű, a külsőbe egy kis trabant sűvített el. Ha sietősebben mentünk volna, akkor lehet hogy már el is felejt még a lányom is. Azóta is néhányszor jártam így, vagy nagyon hasonlóan. Csak nem lassított a zebránál, átértünk akkor hagyta el a zebrát. Ha lehet mindig várok egy picit hátha nem egymagam megyek. De a forgalom kisebb, akkor nem várok )

Szerintem mindenhol ott vannak.

1092. Nagual (válaszként erre: 1087. - 5193772e0c)
2009. máj. 28. 22:42

Kezd pezsegni a topik a valós csodákról! Ez kell nekünk! :)

Régen egy "mágus" barátommal sokat bámultuk a felhőket, majd egyszer megemlítette hogy ha igazán akarjuk el is tüntethetjük őket. Néztem rá bambán hogy mi a szösz? Nem hittem neki... Úgy gondoltam túloz, vagy meg akar szivatni. Elkezdett kis felhőkre mutogatni és megkérdezte hogy melyik legyen. Választottam.. Azt mondta csak koncentrál és el fog tűnni... Kb 5-10 perc és szerte foszlott úgy, hogy a mellette lévő felhők megmaradtak.. Nem hittem a szememnek, úgy csodálkoztam.. Mondta hogy próbáljam meg sikerülni fog nekem is. Jó sokáig próbálkoztam mire sikerült de sikerült! Nem hittem el! Aztán egész nap ezzel szórakoztunk... Mai napig nem értem hogy pontosan hogy is csináljuk de sikerült. Mondjuk Ő mondta hogy van neki két segítője és van nekem is egy, de én ezt a mai napig nem igazán tudom megérteni. Ez így túl egyszerű lenne hogy van segítőm, de nem kell érte tennem semmit? Én úgy gondolom hogy az életben mindenért meg kell küzdeni, a tanulásért, a fizikai és a szellemi fejlődésért is.. Így az angyalokért is meg kell küzdenünk.. Legfőképpen azért, hogy érzékelni tudjuk őket... Szerinted az ember magától is képes ilyesmire, vagy csak angyalok segítségével lehetséges?

1091. 40163fd81d (válaszként erre: 1088. - Nagual)
2009. máj. 28. 12:53

:))

Én úgy gondolom aki számodra,vagy te az Ő számára fontos leszel,azok benned maradnak,akár rossz,akár jó értelemben.

Ha lepattannak simán,akkor nincs dolgod velük.

1090. Nagual (válaszként erre: 1085. - 5193772e0c)
2009. máj. 28. 12:53
A köszönet működik lezáratlan ügyek, és eltávozott szeretteink esetében is. Ha valakinek ilyen gondja lenne, utólag is megköszönheti, vagy bocsáthat kérhet. És ott messze a végtelenben (valami,valaki) ezt tudomásul veszi, és elvágja a személyhez fűző szálakat... Nem fognak tovább nyomasztani a hozzá kötődő érzelmek... Erről mi a véleményed?
1089. 1841b3b309 (válaszként erre: 1083. - 5193772e0c)
2009. máj. 28. 12:48

Félreértettél,én sem vagyok agresszív,nem üvöltözöm,dehogy is. Az agressziót kinem állhatom semmilyen formában.

Azt nem szeretem,én nem kötözködöm soha senkivel sehol ,és mégis előfordul,hogy belémkötnek,jó azért ez nincs gyakran,de jó lenne,ha nem is lenne ilyen. Nem szeretek vitatkozni sem,ezért sokszor bölcsen hallgatok inkább.

Igen, az őszínteséggel vigyázok persze,na most pont itt egy példa,mit tegyek.

A kolleganőmmel együtt szoktunk hazamenni buszon,és a napokban eljött a férje elé és engem is elvittek magukkal,de én allig vártam ,hogy kiszálljak az autóból lehetőleg épségbe,én még ilyen életveszélyes vezetést még nem tapasztaltam ,mint ahogy a férje vezetet szitkozódás közepette. Nyelni-köpni nem tudtam.

Allig vártam,hogy kiszálljak és soha-többet nem szeretnék beülni hozzájuk.

De ezt,hogy mondjam meg a kolleganőmnek ,hogy ő ne sértődjön meg,ha az igazat mondom tuti megsértődik,de akkor...... Na itt is mérlegelek azért...

1088. Nagual (válaszként erre: 1084. - 40163fd81d)
2009. máj. 28. 12:41

Nem veszem magam komolyan,így lepattannak rólam az ilyen le-fel nézések...

:)))

2009. máj. 28. 12:37

Vihar volt, és rajtam nem volt csak egy vékony nyári ruha és 5 perc kellett volna hogy haza érjek, semmi kilátásom nem volt arra, hogy órákon belül elmúljon, és kértem segítséget, hogy amíg hazaérek, addig legyen egy kis szünet.

Kb. 5 perc múlva kisütött a nap, és mindenki csodálkozott, hogy ekkora vihar után, hogy lett hirtelen ilyen csodálatos, verőfényes nap, de ha hiszitek,ha nem csak azon a szakaszon, ahol nekem hazafelé tartott az út. Rohantam haza, és ahogy beértem a kapun, azonnal eleredet az eső, és a vihar még vagy két órát tartott, de addigra már védett helyen voltam.

otthon megköszöntem a segítséget.

1086. Csigusz 79 (válaszként erre: 1085. - 5193772e0c)
2009. máj. 28. 12:36
A köszönöm az nálam automatikusan jön :)
1085. 5193772e0c (válaszként erre: 1080. - Csigusz 79)
2009. máj. 28. 12:34

Ez így igaz, és milyen sokszor segítenek. Erről én sokat tudnék mesélni. Pedig el lehetne mondani, ha az ember nem tartana attól, hogy az emberek ezt hogyan fogadják, pedig az angyalok nem nézik, hogy mit szólnak mások, ha ők segítenek, teszik a dolgukat.

És még valamit nem tudjátok e, de az angyalok örülnek ha megköszönök a segítséget nekik. Ez nagyon egyszerűen azt jelenti, hogyha valami teljesül általuk, amit kértél, vagy segítettek. Felpillantasz az égre és magadban megköszönöd. Hidd el halják és értik. Ugye milyen egyszerű az egész.

1084. 40163fd81d (válaszként erre: 1082. - Nagual)
2009. máj. 28. 12:33

A "kiazőrűlt" kérdése mindig is viszonyítás kérdése volt:))

Bánt ,hogy le-fel-jobbra-balra -bárminek néznek???

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook