Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1203. Nagual (válaszként erre: 1201. - Zizisicc)
2009. jún. 2. 21:32
Senki sem véletlen ez igaz, de az élet számomra mást is mutat.. találkoztam sok emberrel akik olyan ezo tipusuak, és nagyon bejön nekik ez a szemlélet de ennyi. Nem sokat értenek meg belőle csak megjegyzik azt ami tetszik nekik + úgy állítanak be mindent mintha... :)))
1202. 40163fd81d (válaszként erre: 1200. - Nagual)
2009. jún. 2. 21:30

Ó,hát én azt egy szóval sem mondtam ,hogy üres fecsegés?

Alapjában véve ugyan egy szkeptikus spiritiszta,hívő ateista vagyok,szóval csupa ellentmondás ,csupa kétely és csupa bizonyosság....Néha úgy érzem örvénylik körülöttem minden és nem tudok mit kezdeni vele,de azért próbálkozom,ezért vagyok itt:))

1201. Zizisicc (válaszként erre: 1200. - Nagual)
2009. jún. 2. 21:06
Szerintem senki sem divatból, vagy "véletlenül" kezd vonzódni ez iránt a téma iránt. Ha végignézzük, mindenkit történések, élmények sorozata vezet el odáig, hogy ezeket a kérdéseket kezdje feszegetni. Persze vannak olyan emberek, akiket ez a téma hidegen hagy, mert nekik ez nem szerepel a "magukkal hozott" batyuban, vagy még nincs itt az ideje az életükben ..... majd csak később "érnek" meg rá .... :o))
1200. Nagual (válaszként erre: 1199. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 19:39
Ez így igaz ez csak fecsegés, de egy bölcs azt mondaná, ha már jártatjuk a szánkat legalább olyan dolgokról beszéljünk, amik segítenek megérteni azt ami körül vesz minket... Nem divatból vonzódok a téma iránt. Történtek dolgok amik erre terelték a figyelmemet stb... És úgy gondolom jó dolog néha benézni ide, hogy "okoskodjunk" egymásnak.:) Jót nevethetünk, vagy akár tanulhatunk is egymás szeszélyeiből... :)))
2009. jún. 2. 18:46

De pontosan úgy vettem:)))

Én úgy gondolom,hogy aki keresi ,kutatja az élet nagy titkait,az mind csak okoskodik,én is:))

Igazából semmit nem tudunk a titkokról a szellemekről,az álmokról,csupán saját érzéseinket,meglátásainkat közvetíthetjük,vagy valaki által megtapasztalt és leírt elmondott dolgokban hihetünk,ha igaznak véljük,ennyi amit tudunk és ez valljuk be nem sok!:D

1198. Nagual (válaszként erre: 1195. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 14:19
Nem akartam okoskodónak tűnni, csak kijött belőlem... Remélem nem úgy vetted... :)
1197. Nagual (válaszként erre: 1195. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 14:13
Lehet hogy félre értettél.. Nem úgy értettem hogy mennyire éled át, természetes vagy sem, és hogy mennyire valósak a történések, bár így is lehetett érteni. :) Úgy értettem,ha valaki képes TELJES kontroll alatt tartani az álmokat"álmodást", akkor számára nem létezik különbség álom és valóság között. Nem a hétköznapi álmokra gondolok és nem arra hogy a két világ összemosódna számára. Álmodáskor másik "énjét" használja az ember, ami univerzális érzékeléssel rendelkezhet(fejlettségen múlik). Ahogy halad előre a tanulással, felismeri, hogy az álmodó test álmodja a hétköznapi "én"-t, ami nagyon magas szintű felismerés. Miután ez megtörtént, jöhet a kérdés hogy most melyik a valóság! Egyik se és mindkettő! Az univerzumban csak energia és rengeteg tudomással rendelkező lény létezik, amit érzékszerveink alakítanak át az ismert világunká... Én is szeretek beszélgetni, és csak rajtunk múlik, mit kezdünk egymás szavaival... :)
1196. Nagual (válaszként erre: 1185. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 12:06
Mi is csak,viccelődtünk rajta... Nevetés nélkül mi értelme van létezni? Biztos van feladatom, amit végre kell hajtanom, gyerekkorom óta érzem, és egyre erősebb a késztetésem, hogy megtaláljam a nekem szánt ösvényt... :)
1195. 40163fd81d (válaszként erre: 1192. - Nagual)
2009. jún. 2. 12:05

Nem csak gondoltam rá ,hanem meg is élem ezt a szilárd álmot,épp ezért nem tartom sem különlegesnek,sem "felemelkedettebbnek" hisz számomra ez a természetes...és mindenki számára az,csak nem mindenki éli át a maga teljes valóságában a történéseket.

Az elménk rovására baromi sok "agyszüleményt" írhatunk ,mert egyszerűen mindenkiben ott él egyfajta hinni akarás egy egyetemes jó és szép dolog iránt,úgy ,mint az angyalok ,vagy bármely vallás iránt, követőivé válnak ,mert úgy érzik megtaláltak valamit ,ami számukra igaz.

Én nem kételkedni jöttem ,hogy ki miben hisz ,mit tart igaznak,sőt,biztos vagyok abban ,hogy amiket leírtatok ,mind igaz a számotokra.


Jól tetted,szeretek beszélgetni.Nagyon sok általam fontosnak ítélt dologra jöttem rá,beszélgetések kapcsán:DD

1194. Nagual (válaszként erre: 1184. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 11:55
Pozitív változás, megy bennem végbe... Abban az időben nem figyeltem sok mindenre, mert "gyerek" voltam...
1193. Nagual (válaszként erre: 1181. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 11:52

Szia Lualaj!


Köszönöm a válaszod, megtiszteltetésnek veszem... Priviben írok majd választ...


Legyen szép napod!

1192. Nagual (válaszként erre: 1191. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 11:45

Jó "reggelt" Morgana!


'Ahogy olvastalak téged,a történeteidet,olyan nekem kicsit mintha álomvilágban élnél'


Szerintem a világ valós arca, csak tapasztalati úton ismerhető meg, és minél előrébb jár valaki a tudás útján, annál többet ért meg és "lát" meg a világ titkaiból. Tehát ami sok embernek elérhetetlen álomvilágnak tűnik, az egy "látónak" valóság! Gondoltál már arra, hogy az egész életünk olyan mintha álmodnánk? Csak ez egy olyan álom aminek folytonossága van és szilárdabb mint az átlagos álmok... Hmm? Az univerzum alapjaiban véve női, és ragadozó természetű.. Nincs jó vagy rossz. Az hogy valamit pozitívnak vagy negatívnak könyvelünk el ránk nézve, csak az egónk szüleménye... Ha már az egónál tartunk igazad van, mindenkiben vannak negatív érzelmek is, amit mindenki a saját ereje szerint dolgoz fel és nyilvánít ki. A válaszod nagyon sok kérdést feszeget... Jaa ezzel nem akarok beleszólni a beszélgetéseitekbe, csak gondoltam írok hozzá a gondolataimból... Szép napot! :)

1191. 40163fd81d (válaszként erre: 1180. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 10:46

És még valami.

Ahogy olvastalak téged,a történeteidet,olyan nekem kicsit mintha álomvilágban élnél,ami persze jó,de kifelejted belőle a rosszat,a negatívat,a sötétet,az ellenpólust,vagyis nem is kifelejted,hanem hárítod,nem figyelsz rá "átlépsz"(te szavaid),mint ahogy most is kívánod tenni,mihelyst úgy érzed ,hogy "negatív " erővel,vagy dologgal találod szembe magad.

Az egész univerzum két pólusú ,csak így tud egyensúlyban maradni.

Benned éppúgy ott vannak azok a negatív érzelmek,nem is tudtad féken tartani,ami persze nem baj,csak ne rémülj meg tőle ,ne hárítsd ,mert az is te vagy.

Senki sem csak pozitív...

1190. 40163fd81d (válaszként erre: 1180. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 10:29

Phuuu.

Megmondom az őszintét ,sértőnek egyáltalán nem éreztem,viszont azt tudom,hogy az említett szereplő nem véletlenül jutott az eszedbe,és húztál párhuzamot közte és köztem.

Róka (zizisicc)szerintem pontosan ezt érezte,vagy gondolt, amikor azt írta, amit írt.

Ellenszenvet érzek a részedről ,mindattól függetlenül amiket gondolsz rólam,és nem tudom miért?

Nem tudom miért döntöttél úgy ,hogy elköszönsz tőlünk ,hisz olyan jókat beszélgettünk.

Ha az én ellentmondásaim,vagy Róka negatívnak értelmezett hozzászólása vezetett erre,akkor pláne nem értem miért?

Tudod ha az ember tapasztal,tud olyan dolgokat ,amik mások által nem láthatók,bizonyíthatók,akkor tudja legjobban hitét tenni az általa igaznak vélt dolgoknak,ha támadják,vagy nem értik meg,szerintem.

1189. Zizisicc (válaszként erre: 1180. - 5193772e0c)
2009. jún. 2. 10:08

Kedves Lualaj!

Nem tudom, miből gondoltad, hogy bántani akartalak, távolról sem ez volt a szándékom, Fata pedig meg tudja "védeni" magát, ha valamiért szükségét érzi!

Én pusztán megjegyeztem annyit, hogy az asszociációk szerintem inkább arról az emberről szólnak, akiben felmerülnek. Pusztán azért, mert az Ő emlékeiből, tapasztalataiból, élményeiből, tudásanyagából táplálkoznak. Ha ezt sértőnek érezted magadra nézve, akkor sajnálom, nem ez volt a szándékom.

Ellenben, Te szépen ítélkeztél felettem, pedig nem is ismersz, csak feltételeztél. Akkor hogy is van ez?

Szép napot! :o)

2009. jún. 2. 09:22
Szép Napot Mindenkinek!
1187. 5193772e0c (válaszként erre: 1179. - Fildais)
2009. jún. 2. 09:22
Nem elég hivogatnod észlelned és érezned kell. Gyújts meg egy gyertyát - fehéret - és figyeld a lángot a hívás után. Kérd meg az őrangyalodat, hogy jelezze a gyertyán, ha ott van. Ha ott van elkezd a gyertyaláng táncolni. Utána állítsd le - ha tudod - és ismételd meg a kérdésedet. Ha megismétlődik, akkor ott van eliheted és kezd el beszélni hozzá, hangosan, vagy gondolatban, ahogy Neked jó. Nem baj ha nem kapsz választ. Köszönj el fújd el a gyertyát. Aztán majd ismételd meg máskor is. Lassan kifinomultabb lesz az érzéked és majd érkezik valamilyen formában válasz is, de tartsd nyitva a szemedet.
1186. 5193772e0c (válaszként erre: 1177. - Fildais)
2009. jún. 2. 09:19
Kérdezd és figyelj. Nem vagy süket, hanem még talán nem veszed úgy a jeleket, ahogy kell. Talán gondolatodban jelennek meg nevek. Vagy az utcán többször hallod stb. Ne egyenesbe vár minden esetben. Hanem az is lehet, hogy egy könyv borítóján a szemedbe ötlik többször stb. Tehát így figyelj. Na ez azért idővel menni fog.
1185. 5193772e0c (válaszként erre: 1163. - Nagual)
2009. jún. 2. 09:15

Kérlek tisztelettel. Olyan pinduri korban, mint amilyenben Te akkor méltóztattál lenni, az ember nem foglalkozik a bezártsággal, mivel még fogalma sincs a külső "tág világról" ahol mint tudjuk sok az oxigén és még sok minden más. Belekóstolt és úgy döntött, hogy mégiscsak alaposabban körülnéz, és itt ragadt. Jól van ez így, nem igaz? Na ugye mégiscsak kiváncsi leányzó vagy. Ez volt a vicces oldala. De valóban feladattal érkeztél ebben biztos lehet. Még a keresztneved lenne érdekes. Nézd meg a jelentését. Mindennek jelentősége van, a késésnek is. Ezzel kapcsolatban is elmesélek nektek egy történetet. Ez is megtörtént, aztán elköszönök.

A kis menyem terhes volt és már a vége felé járt, amikor egyszer megkérdezte tőlem, hogy szerintem mi legyen a neve a kislánynak, mert Ő nagyon szeretné, ha én megkérdezném az angyalokat, hogy Ők milyet nevet adnának a kislánynak, mert tudja, hogy én ebbe tudok segíteni. Ha megengeditek párbeszéd formájában folytatom, úgy jobb.

- Szívesen, de a csemetén, nem biztos, hogy így akarja.

- Nem baj, majd én megoldom.

- Rendben van, szólok, ha megkaptam a választ.

Gondolom, tudjátok, hogy ez a kis menyem részéről mekkora megtiszteltetés, és bizalom Őszintén szólva meg is hatódtam.

Nos megkérdeztem, hogy mi legyen a neve. Ha hiszitek, ha nem két nap múlva megyek be a szobámba és pont akkor vásároltam cipőket, és ott voltak a dobozok, melyeket még nem dobtam ki. Valami odavonzotta a tekintetem, mert első pillanatban arra gondoltam, hogy na igen most már ki kell dobni, de nem az történt, hanem középdobozon lévő név hirtelen megnagyobbodott és akkor hirtelen nem is értettem, hogy mi ez, de aztán már igen. A kislány nevét sugalta az pedig nem volt más mint VIVIEN. Megmondtam a menyemnek, hogy ez a név, ezt kell kapnia a kislánynak. Ő elfogadta. De még nem ér véget a történet, tehát ez a csöpség sem mindennapi, mint ahogy az én családomban lassan már senki, kivéve a fiúkt, mert Ők nehezebben fogadják el, úgy magukban inkább. Tehát a kisebbik fiamnak akkoriban halt meg egy volt barátnője, már akkor szakítottak, de a fiam két napig siratta a kislány 18 éves volt akkor. Nem tudta elfogadni, hogy olyan fiatalon ment el. Közben a kis menyem mindíg arról panaszkodott, hogy késik a baba késik. Már én is aggódtam, de én már kezdtem kombinálni, hogy miért is lehet. 3 hetes késéssel megszületett az unokám, úgy hogy a túhordás miatt, majdnem meghalt szülés közben. A Neve Vivien Szonnya lett, mert az apuka akarta a Szonnya nevet. Egy életrevaló, vasgyúró lett belőle, de bennem még mindíg motoszkált az, hogy valószínűleg az a kislány jött le, mert minden klappolt. Aztán ezek a gondolatok elültek, de mindíg kértem az égieket, hogy erre hagy kapjak választ és figyeltem, de nem jött, majd egyszer eszembe jutott, hogy megnézzem a naptárt, hogy mikor van a névnapja, de mindíg úgy voltam Vele, hogy majd ez még nem olyan fontos. Ám egyszer egy iszonyatos erős késztetést éreztem és akkor tudtam, hogy valamit meg kell tudnom. Megtudtam ott volt a válasz. A Vivien névnapján a másik név annak a kislánynak a neve volt. Tehát kettős névnap van akkor. Ugye hogy nincsenek véletlenek, de ezt a titkot megőrzöm Magamnak, mert nem biztos, hogy a gyerekek jó néven vennék. Elég ha én tudom, hogy amire gondoltam az igaz. Egyébként is ő már az aki lett.

Különben akik fiatalon halnak meg, azok hamar lejönnek, de ezt Ti is tudjátok, mert nagyon sok okos, tapasztalt ember van itt köztetek, akiktől még én is tanulok, és ez így van jól.

1184. 5193772e0c (válaszként erre: 1159. - Nagual)
2009. jún. 2. 08:55
Ez a máshogy látom a dolgokat, miben nyilvánul meg negatív, vagy pozitív formában?
1183. 5193772e0c (válaszként erre: 1154. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 08:54
Na hallod leegyszerűsítetted a kérdést, de rendesen, jót nevettem rajta, de ilyen pillanatok is kellene és ugye tudjuk, hogy aki kiváncsi az hamar megöregszik, úgy,hogy Te kis Koraszülött csöpség, csak vigyázz magadra, mert hip-hop és öreg leszel, mert Te voltál jelenpillanatban köztünk a legkiváncsibb. Én kilenhónapra születtem Anyukán 24 kemény órát vajúdott Velem, és akkor sem akaródzott nagyon kisliccolni, de aztán megtörtént. Hát ne tudjátok meg, hogy Anyukámtól mindíg megkaptam, hogy mennyit szenvedett, de hát úgy látszik én nem vagyok annyira kiváncsi tipus, így talán később öregszem meg. Fogadjátok szeretettel a vidám pillanatokat is.
1182. 5193772e0c (válaszként erre: 1156. - Nagual)
2009. jún. 2. 08:50
Megtiszteltetésnek veszem a kérésedet. Szívesen látlak a privátba. Kérlek gyere át oda.
1181. 5193772e0c (válaszként erre: 1152. - Nagual)
2009. jún. 2. 08:47

Mielőtt válaszolnék, bár tudom a választ kérlek annyit jelezz, hogy karácsony környékén születtél?

Ugye tudod, már maga a december is a csodák hónapja. Igen így van Te egy Kis Karácsonyi csoda vagy, de mindenképpen le kellett születned. Viszont az égiek decemberben a legerősebbek, és azért jöttél korábban. A legtöbb különleges képességű ember is akkor születik. Lehet, hogy a későbbiekben is lett volna probléma, de így biztos volt, hogy megmenekülsz. Az orvosok sem tudnak mindent. Biztos lehetsz abban, hogy céllal jöttél a földre, de hogy milyen azt most még csak sejtni lehet, de nem véletlen, hogy itt vagy. Van testvéred, azokkal már nem volt gond igaz?

Köszönöm a kérdésedet, és a bizalmadat, de biztos lehetsz benne, hogy valamilyen feladattal érkeztél, ez lehet a mások segítése is. Nem mindíg nagy dolgokra gondolj, a sok kicsi is sokat számít. Sokáig én sem hittem, de ma már tudom és még sok mindent tanulhatsz is. Köszönöm a köszönő soraidat a történetért, úgy gondolom mindenből lehet tanulságot levonni, de lehet egyszerűen csak elolvasni, és élvezni a történetet.

1180. 5193772e0c (válaszként erre: 1150. - Zizisicc)
2009. jún. 2. 08:39
Több hozzászólást olvastál az élem nevem mellett, gondolod, hogy jellemző Rám, de ha Te így érzed, akkor Te döntöd el. Nem ez arról szól, hogy nagyon sokat olvasok és olvastam, és ez beugrott, semmi sértőt nem akartam ezzel mondani. Viszont Te igen, és igen elhamarkodottan tudsz dönteni. A soraimból úgy, hogy negatív ember lennék. EGy viszont biztos, hogy Te soha nem tudsz, és nem is tudtál a sorokból és sorok között olvasni. Köztünk annyi a különbség, hogy én csak leírtam, hogy mit asszociáltam, de már is lősz, ez a Te dolgod, de nem figyelsz, miért nem nézel a dolgok mögé. Nem figyelsz és nem tanulsz, ez baj, akkor az életben is ilyen van. Eszedbe jut valami és gondolkodás nélkül megteszed, mindegy, hogy azzal sértesz valakit, vagy nem igaz? Most mennyivel vagy előbbre. Én Fata Morgana okosnak, értelmesnek és széleslátókörűnek tartom, sokkal többet tud annál, mint amit ír és amire utal ez biztosan tudom. Nagy tudás van nála, de ebből csak villanásokat enged megláttatni. Te viszont semmit nem veszel észre. Nem kell megvédened, mert nem bántottam, csak érdeklődtem. Azt hogy Ő milyen ember azt én pontosan tudom elhiheted, és nem hiszem, hogy sértésnek vette. A szó jelentését nem tudtam azért kérdeztem meg. Te tudod mi a LUALAJ Jelentése, és hogy honnan származik, ha már véleményt mondasz, és irányvonalat jelölsz meg. Azt pedig már jóval előbb kaptam, mint ahogy a kérdést leírtam. Gondolkodj el ezen. Én úgy gondolom, mindenkit a saját névválasztása jellemez, vagy kapja a nevet égi suggallatra, de abból én nem minősítenék, hogy valaki kérdez és asszociál. Az szerintem sokkal tiszteségesebb. Egyébként ha Ő is úgy érzi, hogy a kérdés sértés volt - bár én ezt jeleztem is soraimban - akkor itt most nyilvánosan elnézést kérek, mert nem sértésnek szántam. Egyébként is lassan elköszönök végleg töletek.
1179. Fildais (válaszként erre: 1178. - Boszi1968)
2009. jún. 1. 17:15
Nekem mindig igényem van rá. Állandóan hívogatom, de vagy nem akar válaszolni, vagy én vagyok "süket".
1178. boszi1968 (válaszként erre: 1177. - Fildais)
2009. jún. 1. 14:17
az örangyalod nevét akkor tudod meg amikor a legnagyobb szükséged lesz rá.
1177. Fildais
2009. jún. 1. 11:56
Hogyan tudom meg az őrangyalom nevét?
1176. Nagual (válaszként erre: 1175. - Zizisicc)
2009. máj. 31. 21:54
Úgy értem,ha valakinek a szavain, tettein, történetein keresztül testi bizonyosságod alakul ki. Azaz jelez a tested hogy tanult valamit. Emlékeket, gondolatokat ébreszt fel benned. Az a jéghegy csúcsa, amikor ezzel együtt fizikailag érezhető energiákat szabadít fel a belőled... Felszabadító érzés! Na ez történt velem tegnap... :)
1175. Zizisicc (válaszként erre: 1174. - Nagual)
2009. máj. 31. 21:32
Ezt hogy érted? Mi történt? Már, ha publikus. :o))
1174. Nagual
2009. máj. 31. 21:20

Kedves Lualaj!


Áldott légy a tegnap esti energiáért, amit segítettél felszabadítani bennem! Köszönöm! :) Ez volt az oka, amiért tegnap este nem tudtam írni többet... :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook