Angyalok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalok

2007. febr. 12. 18:12

Nekem egy hozzaerto azt mondta, hogy "nagyon magas szintrol" jottem, de ez olyan nagykepuen hangzana szamomra, hogy en is inkabb idezetkent irom, nem hogy en ezt vallom is magamrol.

A feladatara mindenkinek magamnak kell rajonnie. En gyogyitok, hozzam vonzodnak a testi, lelki, szellemi betegek, nekem szeretik az energiamat is elszivni, valtozo az, hogy szivesen adom-e, ha erzem szuksege van ra, adom magamtol, ha nem szuksegbol teszi, akkor el kell kerulnom.

A gyerekek nevetni kezdenek ha rajuk nezek, erzem az emberek erzeseit, es ez megkonnyiti a veluk valo kommunikaciot. Amikor egy ovodaban dolgoztam a csecsemok reszen kulfoldon, a gyerekek ugy ragaszkodtak hozzam, hogy a szulok is eszrevettek, pedig nem tudtak a kicsik beszelni, a szulok pedig csak hoztak, vittek oket. A legfontosabb a fejlodes, es ebben elfogadni minden segitseget, am csak kinalkozik. Az arcban igaza van EjszakaiAngyalnak, az arcunk ahhoz visz kozelebb, ami a felaladatunk. A celszemelyek fele, akikkel dolgunk van, az arcunk, tekintetunk jelzorendszerrel bir, hogy elfogadjanak, befogadjanak, kozel engedjenek, bizalmat ebreszt bennuk.

2007. febr. 12. 15:29

Azt mondta nekem az a lány,hogy idézem:


"Nem te mint ember lettél kiválsztva angyalnak, hanem te mint angyal kaptál egy testet, mert dolgod van a földön. Te mindíg is angyal voltál. Annak pedig oka van , hogy miért hagynak tudatára ébredni ennek. Azért mert dolgod van. Egy angyal használja a testet amit kapott, hiszen valahogyan el kell vegyülnie a földön. Mégse rohangászhatnánk a szárnyacskáinkal, hisz azok akik nem fentről jöttek megrémülnének. Az emberi agy mint mondtam ilyen mélységet nem képes elviselni.

De te a testedtől függetlenül is képes vagy létezni.

Nem véletlenül kapsz olyan arcot és kinézetet, amilyet kaptál. Azok akiknek segítség kell tudatukon kívül megtalálnak általa.

Biztos vagyok benne , hogy szépen lassan egyre több információt adnak majd neked otthonról.

Tedd nyitottá magad , hogy befogadhasd ezeket és akkor könnyebb lesz megértened, mit üzennek neked."

2007. febr. 12. 15:21
Megjegyzésként: nem vagyok és nem is voltam vallásos soha életemben!És sosem hittem az angyalokban.De valamilyen szinten mindig foglalkoztattak...
2007. febr. 12. 15:19
Aki megszeretné ismerni irjon a www.gportal.hu/portal/crystalion oldalra:)sokat segít...
2007. febr. 12. 15:17
Találkoztam egy lánnyal,aki nem rég jött rá, hogy arkangyal...jo páran látták is már a szárnyait és hogy fényben úszik.Elmeséltem neki,hogy milyen fura dolgok történtek veled eddig.Ő mondta,hogy ezek amiket leírtam tipikus angyalra vallanak.Ha be kéne sorolnia, akkor én Földangyal típusba tartozom.Sok mindenre választ kaptam tőle, amire eddig nem tudtam a választ és eddig kerestem...
58. ÉjszakaiAngyal (válaszként erre: 50. - Mese)
2007. febr. 12. 15:13
Szia:)Én épp ma tudtam meg,hogy földangyal vagyok...teljesen véletlenül.
57. Shally
2007. febr. 8. 09:44

Sziasztok!


Szerintetek érdemes angyaltanfolyamot elvégezni, vagy anélkül is megtanulható a kommunikáció velük? Érdekel a téma, meg mindeféle más ezoterikus dolog is.

56. Nathaniel (válaszként erre: 51. - Cirip)
2007. febr. 6. 18:03

"De ne hidj el mindent". Hinni ... a hiben nincs igazsag. Mindenki hisz, amiben kell hinnie. En ebben hiszek, tehat nem butasag. Szerintem meg mas dolgok butasagok, de nem mondok ra semmit, mert mas hisz benne.

Most olvasom az Angyalok és Démonok-at. Nagyon teccik a könyv, bár még csak a felénél tartok. Ajánlom mindenkinek!

55. Ancika
2007. jan. 31. 09:18
(bocs hogy ilyen szűkre szabtam a választ, csak most nem érek rá, máskor szívesen válszolok bővebben is)
54. Ancika (válaszként erre: 53. - Cirip)
2007. jan. 31. 09:16

szia cirip


jelen pillanatban csak néha látom őket, de azon dolgozom hogy tisztán lássak. a komunikáció telepatikusan zajlik, ahogy nálad is.

53. cirip (válaszként erre: 37. - Ancika)
2007. jan. 30. 22:03

szia


írigyellek :-)), nagyon jó lehetett látni az angyalokat:-)), én csak érzékelem őket, de persze ez is nagy élmény :-)), kommunikálsz velük?

milyen helyzetben láttad őket? ez állandó vagy csak néha történik meg ? :-)

szia :-)

52. cirip (válaszként erre: 3. - Alma20)
2007. jan. 30. 22:02

szia


szoktad csinálni a királyangyalokkal a meditációkat?

Üdv

51. cirip (válaszként erre: 13. - Nathaniel)
2007. jan. 30. 21:58

szia


nagyon rosszul látod a dolgokat... azért, mert olvastál vmit néhány könyvben, nem jelenti azt h. tisztán átlátod az angyalok ismérveit..

nem Gabriel lázadt fel Isten ellen, hanem Satanel

egyébként mi ez a badarság h. rabszolgasorsra ítélte Isten az angyalokat?? ... ezek butaságok, nem sértegetni akarlak, de ne hidj el mindent!

szia

50. mese
2007. jan. 17. 13:30
Nem tudna valaki ajánlani nekem a net-en egy olyan oldalt, ahol földangyalok vannak, és ezen az oldalon keresztül beszélgetnek?Hallottam, van ilyen, de én nem ismerek egy ilyen címet sem.Egyébként én beszélgetni is szoktam az angyalokkal, nem csak látom őket.Valaki segítene?Nagyon érdekelne egy ilyen oldal!!!:))
49. f772199837 (válaszként erre: 48. - 5ba9b2e282)
2006. dec. 26. 14:00

jaj, annyira régen találkoztunk, nem tudtam, hogy nem vagy már black :)))


de azért örülök, hogy magadra ismertél :)))

48. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 47. - F772199837)
2006. dec. 26. 13:56

Most éppen vörös a hajam!!!!!


Ja, hogy nem rám gondoltál?????????:))))))))))))))

2006. dec. 26. 13:49

Létezik, hogy egy angyalnak fekete haja van, és nem látni a szárnyacskáit?

mert akkor én is ismerek egyet :)))))))

2006. dec. 26. 12:53
Hiszek az angyalokban. Főleg most. Olvasgattam egy másik női portált, és azon volt, hogyan írjunk levelet a sérelmeinkel a jó és rossz dolgokról az angyalkánknak. Hordjuk magunknál 2 hétig és érezni fogjuk amikor kezdenek megoldódni a dolgok. Akkor égessük el. Nos ezt én most érzem. Ma el is fogm égetni, a levelet.
45. EzoTeri (válaszként erre: 7. - Nayloon)
2006. dec. 25. 20:35
Ez nagyon tetszett. Én azt hittem, hogy minden ember egy "földre szállt angyal". Akkor milyen a földi eredetű lélek?
44. Ancika (válaszként erre: 40. - Emagdi)
2006. dec. 22. 08:51
Nem féltem, csodálkoztam, azt hittem káprázik a szemem :) pedig nem így volt.
2006. dec. 21. 20:32
Meg csak 21 van:)
2006. dec. 21. 19:16

Kedves forumozok !


Mindenkinek kellemes bekes Karacsonyt kivanok

2006. dec. 21. 19:07
Mindenkit irigyelek akinek ebben a szepsegben volt resze,sajnos velem meg egyszer sem tortent meg ilyesmi:(((
40. emagdi (válaszként erre: 37. - Ancika)
2006. dec. 21. 17:07

szia! nagyon érdekesen hangzik! szívesen elolvasnám a másik 2 történeted is!!

nem féltél amikor megláttad a fénygömböket?

39. Ancika (válaszként erre: 35. - Nathaniel)
2006. dec. 21. 16:52
álomban is szoktak megjelenni néha, jobban oda kell figyelni a belső útmutatásra!
38. Ancika
2006. dec. 21. 16:50
hüha bocsánat, ezt nem így szándékoztam tenni.
37. Ancika (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2006. dec. 21. 16:49
engem apró fénygömbök táncoltak körül, először azt hittem káprázik a szemem, megdörzsöltem, de változatlanúl ott voltak. eléggé hihetetlennek hangzik, de tényleg így volt ;). olyan boldogság fogott el, körülírhatatlan! volt még két másik alkalom is, de azt inkább priviben írnám meg ha szeretnéd, kicsit tartok a vízhangoktól. különben többfajta megjelenésük van, többfajta angyal létezik. láttam nagy szárnyas emberszerű lényt is, gyönyörű és tele határtalan szeretettel. :D
36. Ancika (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2006. dec. 21. 16:46
engem apró fénygömbök táncoltak körül, először azt hittem káprázik a szemem, megdörzsöltem, de változatlanúl ott voltak. eléggé hihetetlennek hangzik, de tényleg így volt ;). olyan boldogság fogott el, körülírhatatlan! volt még két másik alkalom is, de azt inkább priviben írnám meg ha szeretnéd, kicsit tartok a vízhangoktól.
2006. dec. 21. 16:43
Én álmodni szoktam néha velük.
34. emagdi (válaszként erre: 33. - Ancika)
2006. dec. 21. 14:39
komolyan, látod is az angyalokat? és milyenek? olyan, mint a rajzokon, hogy emberszerűek, szárnyakkal és fényesek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook