Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Angyalok, égiek kísérik az életemet fórum

Angyalok, égiek kísérik az életemet (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15103. Asinel 75 (válaszként erre: 15095. - Lolita2112)
2021. máj. 1. 21:15
Szia Lolita! Akkor úgy látom nagyon hasonló az érdeklődési körünk.
15102. lolita2112 (válaszként erre: 15097. - 906015745b)
2021. máj. 1. 08:07

minden egyes szavaddal egyetertek!persze ha kritizaljak az embert,vagy ok nelkul bantjak faj az embernek.ezertis hagytam ott azt a forumot hisz oda kell menni ahol szivesen latjak az embert.


nagyon egyetertek veled,hogy nem a mennyiseg szamit,hogy hany ember jon fel.


tetszik az otleted s megfogadom es meg is koszonom neked!kedves vagy!


nos a magyar nyelvrol-elfelejteni sosem lehet/nem mintha akarnam/de szavakat viszont lehet elfelejteni ha az ember keveset gyakorolja a nyelvet.korabban otthoni csaladom es boltban is mondtak,hogy erzik,hogy en maskepp beszelek,mint az otthoniak.nos ezutan regoztam a hoxara es itt napi szinten gyakorlom a nyelvet es rengeteg szo visszajott az emlekezetemben amit mar nagyon regen hasznaltam.meg a hireket is szinte napi szinten olvasom/magyart,angolt is/s mondhatom kepben vagyok.szeretem tudni,hogy mi ujsag van otthon.

15101. lolita2112 (válaszként erre: 15096. - 906015745b)
2021. máj. 1. 07:59

szia kedves lualaj!latod milyen erdekes az elet?mielott megismertelek sosem gondoltam az angyalokra es lasd itt olvaslak benneteket nap-nap utan.annyi szeretet arad itt mindenki sorabol es ugy erzem koztetek itthon vagyok fuggetlenul attol,hogy messze elek toletek!


2 orszagban is ereztem nagyon az emberek szeretetet ahol szivukbol kiindulva orommel segitetettek nekunk,kuldfoldieknek,s nem neztek sosem,hogy hol nyuljanak le bennunket!mint mar neked el is meseltem,hogy amikor elso nap megerkeztunk latin amerikban en az elso 10 perc utan szoszerint ezt mondtam a paromnak-"ugy erzem hazajottem!"es tenyleg eletem legszebb eveit ott toltottem.



a karacsony a legkedvesebb unnepem,de nalunk eppen nyar van akkor es hoseg altalaban,de azert a fadiszites magyar szaloncukorral ami itt nincs,de en noveremtol kapok minden evben nagyon atszovi a szeretet.

15100. 906015745b (válaszként erre: 15094. - Asinel 75)
2021. máj. 1. 07:52
Ez is nagyon hasznos.
15099. 906015745b (válaszként erre: 15093. - Asinel 75)
2021. máj. 1. 07:51

Kedves Asinel!


Ez egy fantasztikus cikk! Alapos, részletes és precíz! Nem hiszed el, de pont a napokban, egy téma kapcsán jutott eszembe, hogy bizonyos testrész milyen lelki gondot vonhat maga után. És ime a válasz, általad.


Egyébként ki is nyomtatom, hogyha kell - és nem csak miattam, vagy nekem - akkor elővegyem és utána nézzek!


Köszönöm, hogy feltetted, hogy megoszttad velünk. Nagyon hasznos volt, mint minden amit felteszel.


Őszintén örülök, hogy jössz, ha időd engedi és kedved van hozzá! Szeretettel köszöntelek körünkben.

15098. lolita2112 (válaszként erre: 15093. - Asinel 75)
2021. máj. 1. 07:50

nagyon erdekes tenyleg/mar errol en is olvastam tobbszoris/,hogy az erzelmi blokad mereg formajaban felraktarozodik a testunkben.a vizivas,testmozgas/torna,vagy akar seta vagy uszas na meg termeszetesen a pozitiv gondolkodas a kiindulopontja,hogy kevesebb mereg legyen a testunkben.betegsegunk 50 szazaleka azert alakul ki,mert nem eszunk helyesen,masik 50 %-a pedig erzelmi problema .a helyes taplalkozas,mozgas,sok folyadekivas mellett meg sok-sok szeretetre is szuksegunk van,nevetesre.......vannak emberek akik szinte sosem nevetnek vagycsak igen ritkan.a keseru erzelmek/mint pl csalodas,vagy munkank elvesztese....../nos erre jo egy kiados siras,hisz utana jobban erezzuk magunkat,mert feszultsegunket oldottuk igy.zenehallgatas,tanc ,seta ezek mind mind segitenek,hogy erzelmileg talpon maradjunk .


nagyon szepen megkoszonom neked,hogy reszletesen leirtad nekunk az erzelmek-es egeszsegunk kapcsolatat!

15097. 906015745b (válaszként erre: 15090. - Lolita2112)
2021. máj. 1. 07:46

Lolita!


Már mondtam Neked, hogy ne foglalkozz azzal, hogy mások mint mondnak, mert érdektelen, főleg a negatív! Arra figyelj, akinek a véleménye valóban számít, a többi hidd el mellékes! Mit foglalkozol azzal, hogy számodra teljesen idegen emberek, - kiknek itt zajlik az egész életük, itt adnak hangot véleményükre, kritizálnak - igyekeznek a másik fölé kerekedni, mert csak itt van szavuk. Nem értem, hogy Téged ez miért bánt? Mintha erről már beszéltük volna.


Nézd, ha engem egy ismeretlen kritizál, vagy bánt amiatt mérges vagyok, és van, hogy ütök is, hogy tudok azt már tudják itt többen is, de nem azért mert érdekel a véleménye, vagy sértő, hanem azért mert ismeretlenül, hogy merészel negatív kritikát alkalmazni irányomban. A személyemet sérti ezáltal! Még az sem ismer igazán, akivel évek óta levelezel például. Igazán az ismer, akit az életben is közel engedsz magadhoz, aki bebojcsájtásért kopogtat és én kinyitod az ajtót!


Ezt gondold át Te is! Az, hogy kint éled az életedet, ahhoz senkinek semmi köze, mert ez a Te karmád, a Te sorsod, a Te életed, stb. Amikor lehetőséged volt a két út közül választani, ami eléd jött, akkor azt választottad, ami nehéznek tűnt, nem tudtad, hogy mi vár rád, a biztosat adtad a bizonytalanért, és kiderült utólag, hogy remek döntést hoztál.


Mások még itt sem tudnak helyesen és bátran dönteni! Jól vagy, jól érzed magad, egy csodaszép országban élsz, miért kellene, hogy bárkinek a negatív kritikáját - ami írigységből, keserűségből fakad - elfogadd, vagy bántson. A viselkedésed alapján intelligens, kulturált teremtést vagy, aki okos, értelmes, nincs miért szégyenkezned, vagy kellemetlenül érezned magad! Annak kell gondolkodnia, aki negatív véleménnyel illetett!


Irj nyugodtan, beszélgess, ha nincs fogadás, akkor tovább mész és oda írsz, ahol örülnek Neked!


Ide nyugodtan írhatsz, örülünk Neked, én különösen, akkor is írj, ha kevesen vagyunk,mert nem a mennyiség számít, és ezt Te is tudod.


Irj, akkor is ha csak valami megragadott itt, és ha időm engedi, majd válaszolok Rá. Igy gyakorolod a nyelvet, és véleményt is tudsz alkotni. Mit szólsz ehhez a verzióhoz?


Bár én beszélnék, úgy angolul, ahogy Te magyarul, hát oda lennék a gyönyörűségtől:)))

15096. 906015745b (válaszként erre: 15089. - Lolita2112)
2021. máj. 1. 07:29

Szia Lolita!


Köszönöm, hogy így érzel, és ezt tapasztalod! Mondanám, hogy "én megmondtam" de látod is. Egy igazi "bestsellers", amit az élet írt itt:))


Amikor visszaolvasom néha, nagyon érdekes! Ebből is látszik, hogy idővel mennyi minden és mindenki változik, s hogy adott élethelyzetben, adott pillanatban ki, hogyan reagál. Sok eltelt év után, idősebb korban vissza olvasva érdekes gondolatok jönnek elő az emberben! Viszont jó, hogy ezt az időt is megérhette, tények alapján gondolhat vissza rá.:)


Ismered az álláspontomat! Nem vagyok kíváncsi természet, noha örülök az információknak, de csak akkor, ha szívből jön és valóban meg akarod osztani! Van idő, ha megérsz rá, akkor megosztod velem!


A szeretetnél nagyobb erő nincs az életben! Bár ezt még sokan nem tudják és nem értik igazán, de így van! Örülök, hogy ezt itt érzékeled! Ez volt a cél, persze, hogy ki érzi és ki nem az személytől függő!


Karáncsony táján érezhető, hogy a szeretetnek valójában mekkora ereje van, olyankor felfokozódik az égi jelenlét miatt! Minden mást háttérbe szorít ez a felemelő érzés.

15095. lolita2112 (válaszként erre: 15092. - Asinel 75)
2021. máj. 1. 07:11

szia kedves asinel!kedves vagy,hogy kerdezed mi is erdekel engem.majdnem minden/sport,vallas nem,politika nem,bar hiszek Istenben termeszetesen,de tapasztalatom szerint a vallas kulombsegekbol sokszor vita tamad pedig velemenyem szerint mindenki abban hisz amiben akar es ezt tiszteletben kell tartani.


sok konyvet,cikkeket olvastam ufo ugyben ami szerintem letezik hisz nemcsak a Foldon van elet,a Bermuda haromszogrol,fekete lyukrol....stb.


erdekel tovabba mindenfele gyogyitasi modszer pl.kezratetellel ahogy pl GYurcsok Jozsef gyogyitotta otthon a betegeket.olvastam mar aki kezzel operal.sok furcsasagnak tuno dolgok ezek.


olvastam az Agykontroll cimu konyvet is amit szinten nagyon erdekesnek talaltam.hihetetlen mire kepes valoban az emberi agy.


ugyanakkor nagy-nagy erdeklodessel olvaslak itt kedves mindnyajatokat bar nem vagyok angyal es angyal tortenetem sincs igy,de szinte hihetetlen mennyire lenyugoz es magaval ragad minden egyes sor.ugy erzem hazajarok ide erre a forumra amit a nagyfoku szeretet vesz korben!

15094. Asinel 75 (válaszként erre: 15087. - Asinel 75)
2021. ápr. 30. 20:59

Szombat reggel: Föld Anya


Szombat este: Az Örökkévalóság angyala


Drágaköve: zafír


Jelmondata: Örökkévalóság angyala, emeld szellemem az örök élet tudatába!


Közvetít: Nehézségi erők legyőzésének képességét, valamint felvenni és felhasználni a bolygók energiáit.


Vasárnap reggel: A Föld angyala


Drágaköve: jáspis


Jelmondata: Föld angyala, áraszd erődet sejtjeimbe, és újítsd meg egész testemet.


Közvetít: A test sejtjeinek megújulási képességét a földenergiák átalakításán keresztül.


Vasárnap este: A Kreativitás angyala


Drágaköve: smaragd


Jelmondata: Kreativitás angyala termékenyítsd meg az emberiség gondolatait, és halmozz el minden embert az alkotóképesség bőségével.


Közvetít: Képességet energiák felvételéhez a tudatba, és azok alkotó célból való felhasználását

15093. Asinel 75
2021. ápr. 30. 10:37

Az érzelmek és egészség kapcsolata – avagy hol raktározódnak az érzelmi blokkok?


Bármennyire is próbálnánk, sosem tudjuk megszakítani az egészségünk és érzelmeink közti kapcsolatot. Örökös igazsággá vált, hogy minden egyes megélt érzelem mély hatással van fizikai testünkre – így szerveinkre is.


Noha kutatóknak még nem sikerült teljes mértékben kibogozniuk ezt a lenyűgöző folyamatot, a tény viszont már széles körben ismeretes, miszerint az érzelmek kulcsszerepet játszanak a fizikai fájdalom megélésében és a krónikus betegségek kialakulásában.



Nem is gondolnánk, hogy a betegségek az „egyszerű” patogén ágenseknél sokkal mélyebb okokra nyúlnak vissza – ezek pedig az érzelmi okok. A látszólagos gyógyulás nem más, mint a betegség más területre való áttevődése, ha nem tudatosítjuk és értjük meg annak valódi, kiindító okát. A test hajlamos felhalmozni azokat a méreganyagokat, amelyek a helytelen táplálkozásból, rossz érzelmi-, fizikai- és szellemi magatartásból származnak. Ezek a toxinok pedig a test jól meghatározott pontjain tárolódnak: főleg a nagy ízületek, nyirokrendszer, belső szervek és fej szintjén.



Hogyha a testünk együttműködik elménkkel és a környezetünkkel, akkor szervezetünk képes kiküszöbölni ezeket a méreganyagokat. A belső tisztítás útja az emésztőrendszer, a máj, vesék, húgyhólyag, bőr és a testnedvek.



Amikor valami miatt a toxinok nem tudnak kiválasztódni, szintjük addig növekedik a testben, amíg valamilyen betegség meg nem jelenik. A betegség legelső lépése lehet a feszültség bármilyen formája.



Nézzük, hol tárolódnak testünkben az érzelmi zárak:


1. Szív



A szív, a test anatómiai vérpumpáján kívül más szereppel is bír: érzelmi testünk szívének jobb felében olyan érzelmi blokádok vannak, mint a bánat, vigasztalanság, mély szomorúság, veszteség, félelem, elutasítottság, sértettség, minden féle bántalmak, az adás-kapás közti egyensúlyzavar.



2. Tüdő



A vért oxigenizáló és tisztító szerv érzelmi szinten a következő érzelmi blokádok tárhelye: harag, félelem és életerőhiány. Ezek az alapjai az asztmás megbetegedéseknek is. A köhögés pedig egy védekezési mechanizmus, amellyel az érzelmi sérülések fájdalmait igyekszünk kiküszöbölni.



3. Gyomor



Előkészíti a táplálékot a vékonybél számára. A gyomor jobb felében felhalmozódott blokádok a család, iskola régi előírásai és elvei, kollégák elvárásai, stb. A fekély a harag materializálódása, amely belülről marja a gyomrot. A „gyomorideg” is a félelemnek, izgatottságnak tulajdonítható. Az emésztési zavarok sokszor az olyan elavult nézetek és elvek talaján alakulnak ki, amelyeknek már nincs fontosságuk a jelenben, vagy a változástól és elutasítástól való félelem okán is előidéződhetnek.



4. Vékonybél



Az ő szerepe feldolgozni és felszívni a gyomortól kapott táplálékot és vitaminokat, a hasüregben a vastagbéltől körülvéve helyezkedik el.



5. Lép



Egyik nyirokszervünk, mivel megszűri a vért és szerepe van a természetes védekezésben. Nála tárolódnak a következő érzelmi blokkok: befejezetlen dolgok iránt táplált érzelmek, amelyek a múltunkban szereplő személyekhez kapcsolódnak, közeli személyek halála, a munkahely elvesztése.



6. Vesék



Fenntartják a szervezet folyadékainak elektrolitikus- és kémiai egyensúlyát, a sav-bázis egyensúlyt, szabályozzák a vízháztartást. A vesék szintjén is raktározódnak érzelmi blokádok. A jobb oldalukon van a sokk-trauma energetikai központja, amely a szimpatikus vegetatív idegrendszer túlzott aktivitását eredményezheti, ez pedig nagy mennyiségű adrenalin felszabadulással jár. A veséknek és mellékveséknek az autoimmun folyamatokban is szerepük van.



Másodlagos helyek, ahol érzelmek raktározódnak:


1. Fej



Itt van a test irányító központja, itt „tervezzük meg” az életünket. Az itteni egyensúly nagyon fontos a pszichikai-, érzelmi-, fizikai- és mentális egyensúly szempontjából. A migrén és fejfájás oka legtöbbször az egyensúlyzavart előidéző, elfojtott érzelmekre vezethető vissza, miközben a tudatos rész próbál magyarázatot találni azokra a dolgokra, amelyek nincsenek rendjén.



2. Szemek



A belső látással vannak kapcsolatban, az érzelmekkel és a hallással (a harmadik szemmel, vagy a tisztánlátással kapcsolatban). Figyelmen kívül hagyottnak lenni, nem látni mások kívánságait, nem látni azt, ami az orrunk előtt van (miópia) vagy ami távol esik tőlünk (rövidlátás) – ezek az érzések halmozódnak fel a szem szintjén. A szemek ugyanakkor kapcsolatban vannak a petefészkekkel, a méhhel, herékkel és prosztatával is.



3. Fülek



„Hallgass meg másokat, s meghallgatásra lelsz.” A fülek szintjén olyan érzelemblokádok keletkeznek, amelyek abból származnak, amit nem akarunk, vagy nem akartunk meghallani. Ezek a blokádok kapcsolatban vannak a vérnyomással, az általában vett egyensúllyal és a tisztasággal, világossággal.



4. Nyak



A gége a beszéd, az önkifejezés biológiai helye. A torok szintjén olyan érzelmi blokádok vannak, amelyeket a szavak, gondolatok és vélemények elhallgatása, lenyelése okoz. Ezek akkor keletkeznek, ha nem azt mondjuk, amit kellene, ha túl sokat beszélünk, vagy elhallgattatjuk belső hangjainkat. A nyak szintjén akkor keletkeznek érzelmi blokádok, ha visszafojtjuk gondolatainkat és álláspontunkat. Ezek kapcsolatban vannak azokkal a terhekkel és felelősségekkel, amelyeket vállunkon cipelünk, és amelyek túlságosan lenyomnak minket. Ugyanakkor kapcsolatban van a „csőlátású” emberekkel, akik sem balra, sem pedig jobbra nem tekintenek.



5. Bélrendszer



A székrekedés általában a harag, félelem vagy bűntudat elnyomásának számlájára írható. A kolitisz (hasmenés) oka lehet régi érzésektől, gondolatoktól való megszabadulás, melyekkel nem néztünk szembe vagy nem oldottunk meg.



6. Petefészkek és méh



Az ő szintjükön halmozódik fel a férfiak iránti, és a szül(et)éssel, művi vetéléssel, erőszakkal, félelemmel és bűntudattal kapcsolatos általános problémák iránti gyűlölet, valamint a nemiséggel kapcsolatos düh.



7. Húgyhólyag



A húgyhólyagban a nemiséggel kapcsolatos harag, bűntudat érzései halmozódnak fel.



8. Dülmirigy



A prosztata szintjén gyülemlik fel a nemi érintkezéssel kapcsolatos bűntudat, a nők iránt érzett indulat, a képtelenség érzése és a segítség hiánya.



9. Combok



A test tartóoszlopai, itt halmozódnak fel a félelem és harag érzései (zsírlerakódások formájában), a sérülékenység és a biztonság hiányának érzése.



10. Térdek



A flexibilis gondolkodás és a biztonságos életfeltételek leképeződési helyei. A bal térd a belső érzelmi támogatásért felel, a jobb pedig a külső érzelmi támogatásért, amit a munkahely, pénz és barátok képviselnek. Az anyai támogatás a bal térdben halmozódik, az apai pedig a jobb térdben.



11. Boka



Vele van kapcsolatban a gondolkodás, elemzés, megértés és a „miért?” kérdése.



12. Lábfejek



A lábfejek a viselkedésmóddal vannak kapcsolatban. Itt tárolódnak az olyan érzések, mint: a másoknak való viselkedési példamutatás, a lelkileg beteljesedettség érzése. A talp tartalmazza a test összes szervének leképezését, kapcsolatban van az élet realitásával.



13. Vállak



A jobb váll a család, foglalkozás, a világ vagy más emberek gondjait és terheit viseli magán. A bal váll olyan belső érzelmeket hordoz, mint a saját fizikai, lelki, érzelmi és mentális élet iránti felelősség, valamint az ezeken a területeken elért fejlődés iránti felelősség. Itt is tárolódnak a bűntudat érzései.



14. A hát felső része



A hát jobb fele haragot, túlzott nagylelkűségből fakadó egyensúlyzavart, banális haragtartást, irritációkat raktároz. Azokat az érzéseket, amikor ezektől szinte kirobbanunk vagy magunkban tartjuk, amikor elrejtjük vagy kimondjuk ezeket a kis haragokat, amikor elnézzük magunknak az adás-kapás egyensúlyzavarát. A hát bal fele a gyász érzését, rossz véleményeket, bűntudatot raktározza. Általában a bal olal az olyan túlzott javakkal rezonál, amelyekért nem adtunk cserébe eleget.



15. A hát alsó része



A haragot, kimondatlan érzéseket, nemiséggel kapcsolatos stresszt, az ellenkező nemtől elválasztó gátlásokat raktározza.



16. A keresztcsonti régió



Ennek a résznek a túléléssel, a sikertől és élettől való félelemmel, a cselekvéstől való félelemmel van kapcsolata.



Forrás: Arany gondolatok

15092. Asinel 75 (válaszként erre: 15089. - Lolita2112)
2021. ápr. 30. 10:18
Szia Lolita, én örömmel venném, ha mesélnél azokról a dolgokról, amik téged érdekelnek bármi legyen is az. Szerintem itt mindannyian kellőképpen nyitottak és elfogadóak vagyunk, úgyhogy bátran mesélhetsz magadról.🙂
15091. lolita2112 (válaszként erre: 15085. - 906015745b)
2021. ápr. 30. 03:37
bocsanatot kerek toled ez meg lemaradt!nagyon szepen megkoszonom toled ezt a kedves zenei szamot!
15090. lolita2112 (válaszként erre: 15085. - 906015745b)
2021. ápr. 30. 03:36
igen en valoban ezt erzem,hogy ide a forumodban hazajovok.olyan jo erzes ez hisz korabban vkitol megkaptam egy masik forumban,hogy ot ugyan nem erdekli mi van nalunk!el is jottem onnan hisz en mindenkivel kedvesen,illedelmesen beszelgetek es soha senkit meg nem bantanek!nagyon bekes termeszetu,turelmes egy no vagyok!az meghogy kuldfoldon elek/nem akartam,de ezt ugyis tudod mar/azert meg orulok,hogy gyakorolhatom a magyar nyelvet hisz ismered az eletemet angolul kommunikalok napi szinten s mindossze csak a gyerekeimmel beszelek magyarul kiveve ha fiam hozza a baratnojet,mert o nem ert magyarul szoval akkoris angolul kell beszelnem.
15089. lolita2112 (válaszként erre: 15084. - 906015745b)
2021. ápr. 30. 03:29
szia kedves lualaj!annyira magaval tud ragadni az itt irottak,hogy alig varom,hogy vegezek a napi teendoimmel eshogy utana feljohessek ide a netre es olvashassalak benneteket!olyan jo erzes koztetek,mert hatalmas szeretet arad mindegyikotok soraibol!valoban rengeteg dolog erdekel engem,de talan majd meselek errolis idovel!
15088. janszi (válaszként erre: 15056. - 53a8a9f73d)
2021. ápr. 29. 18:32
Hát neked még van fogad
15087. Asinel 75 (válaszként erre: 15072. - Asinel 75)
2021. ápr. 29. 17:50

Péntek reggel: A Levegő angyala


Drágaköve: Hyacint


Jelmondata: Levegő angyala, jöjj a lélegzetembe, és engedd, hogy erőd megérintsen.


Közvetít: Képességet: besorolni magunkat a világegyem egységébe, valamint energiát kivenni a légkörből.


Péntek este: Mennybéli atya

15086. Asinel 75 (válaszként erre: 15083. - Lolita2112)
2021. ápr. 29. 17:48
Nagyon szívesen 😘
15085. 906015745b (válaszként erre: 15059. - Lolita2112)
2021. ápr. 29. 06:31

Valamikor, valakinek azt mondtam egyszer, hogy úgy jöjjön ide, mintha hazajönne!


Ha gondja van, baja van, csak olvasgassa és lassan elszállnak a bajok!


Azt írod, hogy úgy jössz ide, mint ha hazajönnél. Nos engedd meg, hogy erre egy dallal is reagáljak, ne csak szavakban! Szerintem ideillik. Egyszerű, de aranyos, és nagyon igaz! Akár rám is, hiszen én is vissza-vissza találok, ha elmegyek, noha néha elszállok, messze repülök, mégis vissza jövök ide.


[link]

15084. 906015745b (válaszként erre: 15058. - Lolita2112)
2021. ápr. 29. 06:26

Szia LOLITA!


Nagyon örülök, annak, hogy megtaláltad itt a helyedet! Én is szerettem ezt a fórumot, hiszen azért indítottam, hogy másoknak is öröme származzon belőle! Akkor is csak pihenni jön ide, ahogy Te is.


Addig maradsz, amíg jól esik, amíg szeretnéd, míg értelmét látod! Egyébként nagyon jó dolgot vannak benne.


Igen Lolita, tudom, hogy számíthatok Rád! Már tudom, már ismerlek:)))) Nagyon aranyos, kedves, értelmes, érdeklődő kis teremtés vagy:)

15083. lolita2112 (válaszként erre: 15070. - Asinel 75)
2021. ápr. 29. 04:36
mihelyt idom lesz meghallgatom,de ma fiam jon haza igy nem sok idom van most!koszonom szepen neked,hogy megosztottad velunk paksi zoltan meditaciojat!
15082. lolita2112 (válaszként erre: 15069. - Tumbo2)
2021. ápr. 29. 04:34
erdekesek a vallasok tenyleg,de igy van erzsike ahogy te mondod.
15081. lolita2112 (válaszként erre: 15067. - Asinel 75)
2021. ápr. 29. 04:32
egyszer olvastam egy konyvet a csirkekrol,hogy tartjak oket...stb hat elgondolkodtam........mint tudod ma mar alig eszek barmilyen hust is,de eszek azert 1-2szer hetente a vas miatt.
15080. lolita2112 (válaszként erre: 15066. - Asinel 75)
2021. ápr. 29. 04:31
szia kedves asinel!igazad van s nagyonis egyetertek veled!sokfele eltem/mas kontinenseken/sokat lattam,hallottam,s tapasztaltam,de szeretek tanulni!kapni nalunk egy magazint/tobb mint 10 mas orszagban is,igaz sajnos Magyarban nem/ami szinte mindenfele temat atolel,de sajnos az angyalokat,latokat ...ilyesmiket nem.mindigis szerettem olvasni es emberekkel ismerkedni,mert igy sok sok uj dolgot hall az embere.
15079. lolita2112 (válaszként erre: 15064. - Tumbo2)
2021. ápr. 29. 04:23
en barmilyen etelt kiprobalok orommel csak hal ne legyen.
15078. 906015745b (válaszként erre: 15054. - Asinel 75)
2021. ápr. 28. 23:56
KÖSZÖNÖM.
15077. 906015745b (válaszként erre: 15056. - 53a8a9f73d)
2021. ápr. 28. 23:51

AZ EMBER EGYFORMÁN ALKALMAS ZÖLDSÉGFÉLÉK EVÉSÉRE, MINT HÚS EVÉSRE.


AZ EMBER MINDENEVŐ ILYEN TEKINTETBEN!

15076. 906015745b (válaszként erre: 15066. - Asinel 75)
2021. ápr. 28. 23:49
IGEN, JÓL LÁTOD. EZ ÍGY VAN.
15075. 906015745b (válaszként erre: 15072. - Asinel 75)
2021. ápr. 28. 23:47
NAGYON ÉRDEKES, KÖSZÖNET ÉRTE.
15074. 906015745b (válaszként erre: 15071. - 53a8a9f73d)
2021. ápr. 28. 23:46
A HÚSEVÉSSEL NINCS SEMMI BAJ, MINDENKI MAGA DÖNTI EL, HOGY ÉTKEZIK, HOGY NEM!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook