Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalka lett a mi várva várt csodánk fórum

Angyalka lett a mi várva várt csodánk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Angyalka lett a mi várva várt csodánk

1 2 3
2013. febr. 20. 12:36

Sziasztok!Elindítottam a naplómat, ha szeretnétek olvasni csatlakozzatok!Várandósságom minden fontos pillanatát lefogom írni!

[link]

2013. febr. 6. 12:05
Kedves Hozzászólok!Tényleg köszönöm a sok kedves szót, biztatást, történetet!Már a 9. hétbe léptünk, egyenlőre minden rendben, hétfőn UH, remélem szurkoltok nekünk, h minden rendben menjen!Ha elértük a 12. hetet, elindítóm a babanaplót, ahol nyomon tudtok követni minket, addig nem merem, hátha megint történik valami!
61. maszatka81 (válaszként erre: 59. - F.Ildikó71)
2013. jan. 29. 19:00
Ez nagyon-nagyon igaz!!!!!
2013. jan. 29. 18:59
Missteria! Nagyon szurkolok neked! Én is remélem, hogy ez az év az eddig sikertelen próbálkozó anyajelöltek éve lesz!!! :D
2013. jan. 16. 00:45
:-(kitartás lesz babád....csak ne aggódj,tudod a gondolatnak teremtő ereje van...
2013. jan. 10. 17:17
Sziasztok!Voltam dokinál, kereken 5 hetes vagyok, szabályos petezsák, benne szikhólyag :) 2 hét múlva kontroll :) Napi 3x2 duphaston, és voltunk immunologián, kaptam vérhigító tablettát!Egyenlőre ennyi az új fejlemény!köszönöm a sok biztatást és a sok privát üzit!
2013. jan. 3. 21:18

Nagyon sajnálom!

Ezt én is átéltem,pont így.Nem vert a szivecske.

Drukkolok,hogy minden rendben legyen.

2013. jan. 2. 19:50
Köszönöm Mindenkinek a hozzászólásokat :) A cikk írása óta már lassan 4 hónap telt el, és 3 hónap pihi után elsőre összejött az újabb baba, ma vagyok 4 hetes!Reménykedünk :) És köszönöm a sok levelet, hozzászólást amit írtatok!
55. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Missteria)
2013. jan. 2. 12:13

"Némán elkísérnéd felhõkön át,

De az ég kapuját nem lépheted át.


Engedd el, mennie kell,

Hiszen õ a földnél jobbat érdemel.

Így jó, nem éred el,

De átölel majd, ha jó leszel. ". . . . .


(Mester Tamás)

2013. jan. 2. 11:54

Kitartást kívánok én is,és nagyon boldog új évet.Kívánom,hogy összejöjjön amit annyira szeretnél.

A hozzászólások nagyon bíztatóak.

2013. jan. 1. 04:02

Fogadjátok együttérzésemet és sok erőt, kitartást kívánok a továbbiakhoz.

Testvéremék ikreket vártak és pont ez történt mint nálatok.

Ma már kétszeres szülők, két gyönyörű okos kisgyerekük van, 5 és 8 évesek.


Én is átéltem ezt igaz pasiként és igaz kicsit más volt a forgatókönyv, de meglett férfi létemre úgy bőgtem mint egy taknyos kölyök. Mi viszont -- más okokból -- valamivel később szakítottunk, de úgy tudom hogy A. azóta szült már egy gyereket.

2012. dec. 29. 23:07

Ez így van rendjén, hogy nem értetek egyet, és leírjátok.


Én más szinten közelítem meg ezt a babatémát. És azt vallom nincsenek véletlenek és mindennek oka van. Ezek magasabb szinten dőlnek el. És van pár dolog, amit ha itt leírnék, sok emberben rossz érzést keltene, így nem írom le.


Egy biztos. Ahova jönnie kell egy babának, ott a nő szervezete minden szempontból készen fog állni, hormonprobléma ide, hiányzó petevezeték oda.


Egy hoxás anyuka tudna erről mesélni. Mind két petevezetéke átjárhatatlan volt, orvosilag is csak a lombik volt az egyetlen járható út. Lombik előtt egy hónappal pozitívat tesztelt. :) Az orvosok nem találtak rá magyarázatot.


Több anyukáról tudok, akik nem szedték sem az ultrot, se a duphastont görcs és barnázás ellenére. És megmaradtak a babák. Ezek szerint nekem is a progeszteronnal volt a baj, ha végig barnáztam az első trimesztert. Nem lepődnék meg. Világ életemben hormonproblémáim voltak, legfőképpen a prolaktinommal. És volt egy microadenomám is, MR-ivel igazolt. A dokim akkor azt mondta, hogy soha nem lehet gyerekem gyógyszer nélkül, az eget verte minden vérvételnél az eredményem. :) Én meg otthagytam az orvost, és meggyógyultam nélküle. Gyógyszer nélkül fogant a Kisfiam. Szóval az orvosoknak sem kell elhinni mindent.


Ilyen személyes élmény nélkül én sem írtam volna le, amit írtam. :)


Szép napot!

2012. dec. 29. 20:41

nagyon sajnálom,tudom,h nehéz.

olvasd el az adatlapo,mindent tul lehet élni,menni kell tovább.

sok sikert és boldogságot a leendö gyerekeitekhez!

2012. dec. 29. 20:20

Mintha az én történetem kezdetét írtad volna le. Ma már van egy 9 és fél éves fiam és egy hat éves lányom. De sosem felejtem el Angyalkáimat. Talán Istennek nagyobb szükségük volt rájuk, mint nekem? Nem tudom.

Én is szedtem gyermekeimmel a Duphastont - ám egyet értek abban Titánia83-mal, hogy nem mi döntünk, és nem a gyógyszer, hogy marad e - de biztos,ami tuti, ma is szedném! :-)

49. rekuczy (válaszként erre: 44. - Titánia83)
2012. dec. 29. 17:01
en sem ertek veled egyet egy elozo hozaszolasba leirtam
2012. dec. 29. 12:02
Sajnálom ami veletek történt. Kitartást nektek, hidd el hamarosan lesz kisbabátok. Sok erőt kívánok hozzá, és ne szomorkodj. Szorítok nektek!
47. nikletty (válaszként erre: 44. - Titánia83)
2012. dec. 29. 10:44

Titánia

részben igaz amit írsz, ha gond van, és olyan gond a gyógyszer sem segít és csak elhúzza a dolgot... viszont ha csak az a gond, akkor viszont nem érdemes kockáztatni, hogy ne használja az ember... te is tudod, hogy van akinek igazolják is, csak már több vetélés után, s Czeizel is sokat beszélt a sárgatest elégtelenség okozta vetélésről,hogy régen is ez okozta a legtöbb vetélést.... én ugyanúgy használnám ahogy tenném, nálam tuti ez volt a gond, ahogy barnáztam mentek el a tűnetek is (ciciben, pociban), ahogy megkaptam éreztem újra azokat is, s tünetet hormon nem csinál, viszont támogatja a terhességet, legalább is az missed ab-nál így tapasztaltam, csak ott későn jutottam a jó dokihoz és a gyógyszerhez

2012. dec. 29. 09:23

Szia!


nekem volt egy hatalmas szerelmem 1 évvel ezelőtt annyira szerettük egymást hogy bele vágtunk a baba projektbe! nagyon könnyen sikerült! 10 hetes uh-on amikor a szívhangot néztük nem hallutunk semmit!

4 hónappal később megint sikerült! 11 hetesen kiderült ikrek! nagyon örültünk! csak mire haza értünk véreztem! tehát ők is elmentek!

De most a pici lányomat hordom a szívem alatt! Aki 17 hetes!

45. Missteria (válaszként erre: 44. - Titánia83)
2012. dec. 29. 08:37

Szia!Köszi, h leírtad a történeted és gratulálok a kisfiadhoz!Biztos nagy öröm lehet!

Duphaston: igen, valóban ebben nem értünk egyet, mivel nekem progeszteron hiányom van ezért én nem mondhatom azt h a természet szelektál!Enélkül meg sem maradna a baba!Szóval nekem muszáj szednem!Én ezzel nem szeretnék lutrit játszani!Ha egy baba beteg, az a duphaston ellenére is el fog menni..!Ez csak akkor segít ha hormonprobléma áll fennt, jelen esetben progeszteron hiány.


De köszönöm, h leírtad a történeted!És mindenkinek aki írt!Sokat segítettetek!

2012. dec. 28. 23:35

Sajnálom én is, ami veletek történt. Sokunk átéltük.


A saját történetemet szeretném megosztani, mert én is ezt mondogattam akkor, hogy "nem vesztettem el, csak visszatért... és visszavárom". Ez volt az akkori hoxás naplóm címe is.

Hasonlóan indult, nekem korábban mentek el. Egy uh-on voltam, ott két petezsákot láttak. Én görcsöltem is. Kaptam duphastont, és vártam. Kb. 1 héttel a gyógyszer után indult meg a vetélés hatalmas vérzés keretében. Én is ilyen reményekkel voltam a kórházban, bíztam benne, hogy talán csak az egyik ment el, a másik marad. Folyton félrekezeltek a kórházban, először nem is járultam hozzá a műtéthez. Utána már laparoszkópiát akartak csinálni... kész kálvária volt. És igen, nehéz volt talpra állni. Nekem májusban volt a műtétem, és mi sokkal többet vártunk, mint három hónap. Kitűztem, hogy magamat rendbe teszem, fogyókúra, egészséges életmód stb. Következő év februárja lett volna a kezdet. De január 1-jén jött egy sugallat mindkettőnknek... október 3-án született meg a Kisfiam, aki most lesz 15 hónapos. És tudom, hogy visszajött hozzánk abban az időpontban, amikor végre készen álltunk mindannyian!


A duphastonról: én az előzmények tükrében sem kezdtem el szedni. Még akkor sem, amikor barnáztam. És azért sem, mert tényleg igaz, hogy a természet szelektál. És a gyógyszer meg legfeljebb meghosszabbítja a folyamatot, és később megy el. És ha egy baba meg akar maradni, akkor marad is. Ha el akar menni, elmegy gyógyszerrel is. (Persze nem kell velem egyetérteni.) Én az első trimesztert végig barnáztam. És makk egészséges a Kisfiam.


A legjobbakat kívánom Nektek!

2012. dec. 28. 21:37
nagyon sajnálom:(..de nagyon szurkolok hogy mielőbb legyen baba..sok sikert..
42. Szilvaaa (válaszként erre: 34. - Missteria)
2012. dec. 28. 21:26
Csak pozitívan és minden rendben lesz!!!
2012. dec. 28. 19:53
Most látom, hogy van egy pozitív teszted! Hát akkor ennek megfelelően csak pozitívan!!
2012. dec. 28. 19:51
Teljes szívemmel átérzem a fájdalmad! Engem akkor, mikor velünk történt (11 hetes baba) egyetlen dolog vigasztalt: hogy szabad akaratában állt itt hagyni minket, és így tett. Ő döntött. TIszeletben kell tartanom a döntését. Fél év múlva újra teherbe estem, januárban lesz 2 éves nagylány. A tesója pedig itt szuszog az ölemben a maga 3 hónapjával. Piszok nehéz volt talpraállni, és piszok nehéz volt végigaggódni a következő terhességek elejét (meg a közepét és a végét). De sikerült, és sikerülni fog Neked is! Drukkolok, és kívánom, hogy minél előbb megtaláld a békédet, és teljesülhessen a gyermek iránti vágyatok!
2012. dec. 28. 19:06
Remélem minél elöbb megy hozzátok a gólya. Drukkolok nektek, teljes eröbedobással. És kivánok jó egészséget az egész családnak.
2012. dec. 28. 17:26
Drukkolok hogy Őt most már ne veszítsétek el!Minden rendben lesz!!A lényeg hogy pozitívan,pozitívan...A rossz gondolatokat pedig elhessegetni,nem engedni hogy elhatalmasodjon rajtad.Halk gratula a babóhoz :)
37. Missteria (válaszként erre: 36. - Mandulacska2)
2012. dec. 28. 17:14
Köszönöm, aranyos vagy, de már minden vizsgálaton átestünk!Méhemet is megnézték még a terhességek előtt, minden tökéletes! :) Reméljük a mostani albérlőnk már velünk is marad!
36. mandulacska2 (válaszként erre: 34. - Missteria)
2012. dec. 28. 16:47
Na látom, most már babát vársz megint. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz veletek.
2012. dec. 28. 16:42
Szia . Nagyon sajnálom, hogy ez történt veletek. Én viszont azt tanácsolnám, hogy nézesd meg pl. a méhedet is. Barátnőmnek 4 vagy 5 korai vetélése is volt, 1 méhen kívüli terhesség még. Mind korai szakaszban. Neki is mindig azt mondták, biztos természetes szelekció. Hormonjai, genetikai dolgok is rendben voltak. Aztán az 5. vagy 6 . vetélés után megint megvizsgálta egy másik orvos, méh UH-t csináltak, és kiderült, hogy össze volt nőve a méhe. Ezért nem tudott növekedni a baba. Megműtötték és utána össze is jött a kislányuk, egészségesen meg is született. LEhet, nálatok nincs ilyen gond, de a biztonság kedvéért én megcsináltatnám ezt a magándokimmal.
2012. dec. 28. 16:31
Köszönöm a sok biztató szót!Most még pozitívan állok a dolgokhoz, hisz van már egy halovány pozi tesztem, de eléggé görcsöl a hasam így még annyira kétesélyes a dolog..!De reménykedünk, h ő már velünk marad :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook