Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angyalfoldi otvenesek, vagy csak akik ott nottek fel..... fórum

Angyalfoldi otvenesek, vagy csak akik ott nottek fel..... (beszélgetős fórum)


4. acci
2012. máj. 24. 20:09

Ott nőttem fel Angyalföld a szívem csücske.

1987 óta lakom Újpesten...

A Mautner S. utcába jártam általánosba.a Szent László utca. Imádtam suliba járni.

Érdekes dolgok kerülnek napvilágra.

2012. máj. 24. 19:11
Most néztem be ide,és meglepődtem,hogy Angyalföldhöz kötnek az emlékek.Öt évvel ezelőtt laktam ott és pont 5 évet. A Lehel utca és a Róbert Károly krt sarkán. Gyerek koromban pedig sokat voltunk a nagyinál,Ő meg az akkori Mautner Sándor utcában lakott,de ma már máshogy hívják.....
2008. júl. 27. 20:50
27 éve élek itt a Dózsa György uti metrónál irj ha érdekel valami válaszolok . Lívi
1. acci
2008. ápr. 30. 00:09
A XIII. keruletben Angyalfoldon nottem fel. Hoszu eveket toltottem el ott, es nagyon sok szep emlek fuz oda. A Mautner Sandor utcai [ma Szent Laszlo u.]altalanos iskolaba jartam.Sajnos ma mar nem ott elek, de szandekomban all visszaterni.Szeretnek olyan emberekkel beszelgetni akiknek szinten sokat jelent Angyalfold.Remelem van a HOXA latogatoi kozott aki ott elt, vagy el.Jol esne egy kis nosztalgia.Talan meg ismerosokkel is osszetalalkozom.Ha van koztunk Angyalfoldi kerem latogasson ide. Udvozlettel Mariann

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook