Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angyalföldi játszóterek - segítenétek? fórum

Angyalföldi játszóterek - segítenétek? (beszélgetős fórum)


5. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - 48d17c064e)
2013. jún. 19. 23:18

Örülök hogy tetszett, :-) mi ovi után jártunk oda minden nap. Van még egy állítólag jó, már régóta készülök oda ott még több felnőtteknek való "játék" is van. A Béketér felé az Országbíró utcában a lakótelep között.. az még közelebb van az Árpád hídhoz.

Nem ismerem a Debreceni parkot az kicsit messze van :-)

2013. jún. 19. 13:54

Voltunk tegnap az ajánlott játszótéren. Nagyon szupi, érdemes volt elmenni!

Köszönjük szépen gyöngyszeműnek! Ezt a játszót mi is szívesen ajánljuk!

3. 48d17c064e (válaszként erre: 2. - Gyöngyszemü)
2013. jún. 18. 13:36
Köszönöm szépen, megkerestem, megnéztem térképen, sokkal jobbnak igérkezik, mint a Debreceni park ahova készültünk. A Debreceni parkot egyébként ismered? Nagyon jó képeket találtam róla, de térképen viszont már nem is annyira nagy szám.
2013. jún. 18. 11:52
A Lehel és a Dózsa Gy út között a Lőportár Tüzér utcánál van egy jó kis játszótér amit tudok ajánlani. Árnyék is van és sok jó játék.
2013. jún. 18. 09:34

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni azoktól, akik ismerik a XIII. kerületi játszótereket. Hova érdemes menni? Elsősorban az Árpád híd környékén érdekelne jó kis hely, de persze lehet kicsit messzebb is. Olyan játszótér ahol egy 8-9 éves gyerek is jól érzi magát. Szeretném még, ha a nagy melegre való tekintettel azt is megírnátok, hogy mennyire árnyékos.

Köszönöm szépen a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook