Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angolt tanulnék... de hol? fórum

Angolt tanulnék... de hol? (beszélgetős fórum)

2012. márc. 26. 16:29

Kedves Enci!

Én tudnék Neked segíteni, angol tanár vagyok. Ha érdekel a dolog akkor írj privit és megbeszéljük. Szép napot!Viki

2012. márc. 26. 15:34
Ha megírod privátban, hol laksz, talán tudok segíteni.
5. 3312f98057 (válaszként erre: 4. - Kira88)
2012. márc. 26. 11:46
Sokat nézelődtem a neten és persze mindenhol csak a jót írják magukról, személyes tapasztalatra lenne szükségem. Persze, akinek az egyik suli bevált, az nem biztos h a másiknak is jó...
2012. márc. 26. 11:38

Felmész ezekre az oldalakra és számtalan ajánlatot találsz lakóhelyednek megfelelően:


www.olx.hu

www.aprod.hu

www.expressz.hu

www.jofogas.hu


Lehetőségek száma végtelen...

3. 3312f98057 (válaszként erre: 2. - Korteforma)
2012. márc. 26. 11:23
Köszönöm, hogy válaszoltál azért...
2. korteforma (válaszként erre: 1. - 3312f98057)
2012. márc. 26. 11:22

Anno az Oké nyelviskola filozófiája volt beszédközpontú. Nem tudom, most ott a mi a helyzet..


Magán tanárral jársz a legjobban. Olyannal, aki meg is követeli, hogy tanulj. Sajnos nem tudok neked erre konkrét személyt javasolni :/

2012. márc. 26. 10:54

Sziasztok!

A cégem által pályázhatnék arra, hogy finanszírozzák az idegen nyelvtanulásomat, de nem tudom, hogy hova mehetnék Budapesten belül. Egy tanfolyamot végig jártam a Kedvezmények Nyelviskolájában, de nem volt megfelelő számomra. Magántanárral is tanulhatnék, ha tudna számlát adni az oktatásról. Olyan helyet keresnék, ahol beszédközpontú az oktatás. Sok évet tanítottak angolul, de mégsem tudok megszólalni, szókincs azért van, és alapokkal úgy ahogy tisztában vagyok, tehát nem kezdő szintről indulnék. Előre is köszönöm, ha írtok ide!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook