Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angolt gyakorolnék bárkivel. (személyes, skype) fórum

Angolt gyakorolnék bárkivel. (személyes, skype) (beszélgetős fórum)

4. d3b7982380 (válaszként erre: 1. - 613c0e0120)
2009. szept. 27. 09:20

Szia!


Én budapesti vagyok, és hasonló cipőben járok, nem nagyon tudok kivel gyakorolni. A szókincsem szinte 0, a nyelvtanom tele hibákkal... Az én belátásom és érzésem szerint legalábbis. Bármit elmondok valahogy, tényleg bármit, talán még meg is értik, de a beszédértéssel a szókincsem miatt vannak bajaim. Ha gondolod, hozzunk össze egy találkozót, és nyúzzuk egymást. :)

2009. márc. 6. 20:40
Szentendrén tanítok angolt,ha gondolod, keress meg.
2008. okt. 26. 21:38

Szia!

Sajna, én Komáromban lakok, igy találkozni nem tudunk, de angoltanár vagyok, s adok néhány tanácsot, amit egyedül is tudsz.

Vannak az ún. PInguin könyvek, ami olyan, hogy az egyik oldalon angolul, a másikon magyarul van a regény. Nagyon jó! Vagy ha filmet nézel angolul. Vagy elolvasol egy olvasmányt és megpróbálod saját szavaiddal visszamondani a sztorit, gondolsz egy angol szóra(persze nem a legegyszerűbbre) és körülirod a saját szavaiddal...Sok sikert a tanuláshoz!

2008. okt. 12. 23:44

Sziasztok. Angolt szeretnék gyakorolni bárkivel, aki tudna velem találkozni.

Én Budapesti vagyok és jelenleg délelőtt is ráérek.

Középfokon vagyok, de a beszédkézségem alapfokon, szinte sehogysem tudom gyakorolni, mert nincs kivel. :(

Bárki, aki szeretne picit csevegni, nekem a skpye is megfelel, de a személyes találka is jó.

Párom már tökéletes, én szenvedek jelenleg. :)

Remélem találok valakit. :)

Nálam rosszabb biztos hogy nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook