Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angolból középfokról felsőfokra hogyan jutottatok? fórum

Angolból középfokról felsőfokra hogyan jutottatok? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 16. 08:54
Most látom, hogy csak a kérdés első felére válaszoltam: ugyanúgy készültem, mint középfokra csak más könyvekből, külön tanár, hallás utáni feladatok gyakorlása, filmnézés. Ma már rengeteg jó könyvet lehet kapni,ami felkészít, pláne angolból :)
2013. jún. 15. 17:33
Én sehogy. De mindkét fiam angolul nézett millió sorozatot :))) és simán elsőre megcsinálták :)))
2013. jún. 15. 12:50
Ez sok mindentől függ: milyen szinten vagy középfokon: erősebb, gyengébb, mennyi időd van tanulni, készülni, milyen segítséged van, melyik nyelvvizsgát szeretnéd megcsinálni. Igaz nekem nem angolból van felsőfokúm, de szerintem ez általános mindenhol. Nekem anno a középfokú írásbelim 87 % lett és erre mondta azt a tanárom, hogy úgy gondolja képes leszek megcsinálni a felsőfokú nyelvvizsgát is.
2013. jún. 15. 12:06
2-3 ev Angliaban.
2013. jún. 15. 12:04
Szia! Mindenképp kell egy kis idő nyelvterületen szerintem.
2013. jún. 15. 11:59
Akinek sikerült felsőfokon megtanulnia angolul, mennyi idő alatt érte azt el középfokról, és milyen módszerrel, hogyan fejlesztette magát középfoktól tovább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook