Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol tanulási modszerek fórum

Angol tanulási modszerek (beszélgetős fórum)


2012. okt. 3. 06:43

Angol feliratos filmekbol sokat tanulok a mai napig - igaz, en nem kezdo vagyok! :)

Amikor kezdo voltam, rengeteget chat-eltem angolul, szotarral az olemben, igy volt ra idom, hogy megkeressem a szavakat, amiket nem tudtam angolul, vagy nem voltam biztos, hogy hogy kell leirni. Szerintem a legfontosabb, hogy legyen egy NAGYON JO motivaciod, ezt neked kell tudnod, vagy kitalalni, az en esetemben ez a szerelem volt... :) novemberben leszunk 5 eves hazasok.

2012. okt. 1. 20:19
Rengeteg nyelvtanulós cucc van! Hatásos az assimil, de könyvesboltokban kapható a nyelvi szintednek megfelelő kis regények, történetek! Kezdj el olvasni, meséket, filmeket nézni! Ami még nagyon jó az az Effortless English! Kapsz egy szókincset, semmi magyar nincs benne, a szavakat amiket úgy gondol hogy talán nem ismersz, akkor azt angolul körbeírja! Szerintem nagyon jó! És talán még a kreatív angol, amihez nem kell tanár! Remélem tudtam segíteni!
2012. okt. 1. 18:24
Én filmeket nézek, sorozatokat, regényt olvasok.
2012. okt. 1. 17:23
Kezdd a magyarral!
2012. okt. 1. 17:17
2012. okt. 1. 17:13
2012. okt. 1. 17:02

Csatlakozom! :)


Jelenleg is tanulom az angolt, és szeretném fejleszteni a nyelvtant.

4-es szinten vagyok, és amikor van időm, szoktam online is tanulni, meg van egy csomó angol leckém, CD-hanganyag, könyvek, stb....


Bár a legjobb lenne külföldre menni, ott a saját anyanyelvi közegben szinte szivacsként szívnám magamba a nyelvet, kiejtést. :)

2012. okt. 1. 16:55
Ide varnom hogy te esetleg milyen modszert ismersz amivel megtanultal angolul.VAgy esetleg ismerosod megtanult.Szoval johet barmi ami megkönnyiti az angol nyelv elsajatitasat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook