Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol nyelv :) fórum

Angol nyelv :) (beszélgetős fórum)

2011. júl. 31. 14:19

1. kiutazol az országba és befizetsz egy nyelvtanfolyamra. Marha drága, de a leghatékonyabb, ámbár akkor működik jól, ha már annyit tudsz, hogy nem adnak el.


2. összeszedsz egy anyanyelvű pasit, ez sem lesz egyszerű, ha egyáltalán semmit sem tudsz, de gazdaságosabb az előzőnél.


3. beiratkozol egy kiscsoportba, és anyait, apait beleadsz - megfizethető és ha jó a csoport és a tanár, haladós.


4. egy idő után angol nyelvű filmeket nézel, angol felirattal.


Azt nem javaslom, hogy teljesen kezdőként könyvből egyedül kezdd, mert a rosszul rögződött intonációt nehéz lesz levetkőzni és fennáll a veszélye a hunglish tanulásának :)

2011. júl. 31. 14:17
Fiam szerint nagyon jó, sok jót hallottam róla, és letölthető!(Ő legalábbis leszedte valahonnan 2 részét is.)
2011. júl. 31. 14:17

Ha magamból indulok ki, én pl. autodidakta módon nem igazán tudok tanulni, úgyhogy tanfolyamot ajánlanék, persze, tudom, nem olcsó.

Ha egy kicsit már tudsz, én nagyon hasznosnak tartom, ha angol nyelven nézel filmeket magyar felirattal.

2011. júl. 31. 14:15
Erre én is kiváncsi vagyok:)
2011. júl. 31. 14:15

általamnem ismert, de sok jót hallottam róla:

Gaál Ottó, Kreatív nyelvtanulás angol kezdő

2011. júl. 31. 14:12
Hogyan tudnék a lehető leggyorsabban megtanulni angolul? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook