Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angol középfokú gazdasági nyelvvizsga - Szövegalkotási feladat (Esszé írás) fórum

Angol középfokú gazdasági nyelvvizsga - Szövegalkotási feladat (Esszé írás) (beszélgetős fórum)

2016. jan. 2. 10:32

[link]


Én ebből készültem, de más természetesen, talán azért találsz ötleteket.


Azt javaslom, hogy menj be az iskolába és kérd el a tételeket, vagy az elérési lehetőséget. Gondolom szívesen segítenek. Gratulálok a kitartásodhoz, az önálló tanuláshoz!

2016. jan. 2. 10:10

Köszi a javaslatokat.

Angol nyelvvizsgára készülök (OECONOM), többnyire magamtól készültem fel a vizsgára, nem járok tanfolyamra vagy képzésre, így nem kapom meg senkitől sem a tételeket. Erre a feladattípusra eddig nem igazán gyakorolta, és ezért szeretnék tippeket kapni, hogy mivel lehet készülni.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2016. jan. 2. 10:04
Most jutott eszembe, hogy van a képzésnek egy száma, ott fent vannak a tantárgyak és a követelmények, ebben nekem benne volt az angol is tételesen a, b feladatok., összesen negyven feladat, ha jól emlékszem.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kate18)
2016. jan. 2. 10:00

[link]


Innen ollózgathatsz.

Nem kaptál hozzá iránymutatót a tanártól? Esetleg évfolyamtársaid tudnának segíteni. Én idegennyelvi levelezőre jártam és a vizsga előtt párhéttel a lehetséges tételeket megkaptuk, lehet Ti is majd megkapjátok.

2016. jan. 2. 08:44
Angol középfokú gazdasági nyelvvizsga szövegalkotási feladatában (esszé írás) tudna valaki segíteni? Milyen mondatok vannak, amiket érdemes beleírni? Ti hogy készültetek erre a feladattípusra? Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook