Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Angol bulldog a családban fórum

Angol bulldog a családban (beszélgetős fórum)


2010. febr. 22. 18:08

a mi második kis álmunk is az angol bulldog .

mi is szeretnénk de olyan drága de egyenlöre nem lesz!:(

nagyon kisbrutál,mocsok fele van imádni való.

pedig nekem régen nem tetszett,de most....

nem tudtok jó árban eladót??

2009. szept. 24. 09:05

Nekem franciám van, de ahonnan hoztam, ott voltak angolok is. Őket sokkal inkább lehet nevelni, mert lehet, hogy Te kis mindenen kersztülgázolósnak látod, de az angolok nyugodtabbak a franciáknál. Mindenre kikell találni egy adott parancsszót és használni kell dícséretnél és tiltásnál is. Ha pl. a Te esetedben nem akarod, hogy az ágyba menjen, akkor mihelyst menne, visszakell rakni az ágy mellé, lehetőleg a helyére és a "nem szabad" parancsot használni. Megfogja tanulni! Olyanok valóban, akár a gyerekek.

Nagyon sok örömet kívánok Neked és az egész családodnak, amit vele együtt élhettek meg!!!

Biztos lesznek nehezebb periódusok is, de amit kaptok tőle, az mindenért kárpótol majd :))))

2009. szept. 24. 08:27
Már tegnap éjszaka ezt megtettük : )de ez a kis budózer átgázolt mindenen : ) nektek van ilyen kutyátok??
2009. szept. 24. 08:19
Következetesen kell nevelni, mint egy gyereket. Ne engedd be az ágyba, ha nem akarod később is ott atatni. Ha másként nem megy, zárd ki a hálóból is.
2009. szept. 24. 08:15
Szia örülök hogy írtál,tényleg olyan mint egy gyerek és ,hogy milyen okos!!!!!
2009. szept. 24. 08:11
jaj de jó nektek! én is szeretnék! :)
2009. szept. 24. 07:55
A múlthéten teljesült egy kívánságom vettünk a gyerekeknek egy angol bulldog kiskutyát.Bár nem is gondoltam,hogy ennyi bajom lesz vele úgymond a harmedik gyerekünk született meg :)Míg az összes oltást meg nem kapja szobafogságban van !Már lassan egy hete van nállunl és még mindig nem szokott meg éjszaka jön az ágyba velünk akar aludni erről hogyan szoktassam le??Várok minden angol bullgogost!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook