Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliai élet - milyenek az angolok? fórum

Angliai élet - milyenek az angolok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. dec. 6. 00:48

Nekem nem az jött le róluk, hogy lusták, sőt, nappal mindenki robotol mint az idióták, nem számít ezeknek sem ünnep sem semmi, pénz pénz pénz, ez az életük, hogy aztán arany koporsóban legyenek eltemetve.

A fiatalok jól neveltek bizonyos szempontokból, például ha beszélget velük az ember, az angol mértékegységeket egyből mondják európaiba is, hogy ne érezd magad gyökérnek.

Ha dolgozol valakinek az utolsó pennyit is kiszámolja neked, annyit kapsz amennyiért dolgoztál, ha véletlenül többet ad, az azt jelenti, hogy valamivel nagyon kiérdemelted.

Éjjel vedelnek, drogoznak, züllenek, undorító a viselkedésük, az életstílusuk. De minden attól függ, hogy neveli az ember a sajátját... Szép nőt csak külföldi márkát láttam eddig, az angolok olyan hájasak, hogy az fájdalom, undorító, 20 évesen olyan versenysúlyuk van, hogy mehetnének a vágóhídra.

Szerintem nem igénytelenek csak széles íve tojnak abba, ha kócosan vagy otthoni ruhába mennek vásárolni. Itt senki sem érzi magát felsőbbrendűnek, azért mert el megy a plázába, oda vásárolni mennek, nem nyálat verni mint otthon. A plázacicák, és az IQ-juk az pont olyan mint otthon, rib@ncok és kész, otthon felejtik a szoknyájukat ha mennek bulizni, a hideg ráz tőlük... mind1 végülis, ki mit hoz otthonról.

Én szeretek itt élni, nyugodt, kiegyensúlyozott, van jövő, klasszisokkal jobb...

5. gynemiho (válaszként erre: 4. - 0245e2b239)
2011. dec. 6. 00:24
En sem lennek,de mindig azt mondom,hogy: jo,hogy ezek ilyen butak es lustak,mert forditott esetben nem lennek itt... :)
4. 0245e2b239 (válaszként erre: 3. - Gynemiho)
2011. dec. 6. 00:14

Elterjedt egész Anglián a liberalizmus. Ezek a fiatalok tudatosan vannak tönkretéve. Buta népet könnyű megvezetni. Nincs még egy olyan hely a földön, ahol egy ország fővárosát idegenek lakják.

Nem nagyon lennék egy angol bőrébe sem.

2011. dec. 6. 00:11
szia.koszosak,iszakosak,igenytelenek,koverek, logikatlanok,nem nagyon sporolosak,a fiatalok zome drogos.Igy elsore ez jut eszembe roluk.5 eve mar itt elek koztuk. :)
2011. dec. 6. 00:07
Szerintem az angolok agymosottak.
2011. dec. 6. 00:05

Sziasztok!


Evolet vagyok, elég régi felhasználó,

ám nagyon ritkán jövök fel ide,

gondoltam, érdeklődöm az angolok után,

hallottam róluk ezt-azt, és csak

kíváncsi vagyok az itteni véleményekre!


Evolet

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook