Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Angliaban IVF programban resztvevoket keresek! fórum

Angliaban IVF programban resztvevoket keresek! (beszélgetős fórum)


4. bulgary (válaszként erre: 3. - Tutyus)
2010. nov. 7. 18:28

Szia!

Orulok hogy irtal.

Hat nekem nagyon sok kerdesem lenne.Szoval mik az elso lepesek,mashol is ennyi a varolista?Azt olvastam sokkal tobb ket,harom ev is!Hanyat tamogat az NHS?Es akkor ez teljessen ingyenes,a gyogyszerekre sem kell fizetni?Nekem mar van gyerekem es a paromnak is csak sajnos kozos nincs.Ha nem 5-6000 fontrol lenne szo akkor fizetnenk is hogy gyorsabban menjenek a dolgok.Most volt egy mehenkivulim egy hete kb mennyi ido a kezdetektol a beutetesig?En mar 33 vagyok ninc sidom sokat varni nemakarok 35 felett szulni.

Bocs hogy lerohantalak,sok sikert kivanok neked izgulni fogok ertetek!

3. tutyus (válaszként erre: 2. - Bulgary)
2010. nov. 7. 17:10
Szia,mi is Manchesterben elunk.sajna meg nincs baba,de meg nem is volt beultetesunk,mert voltak gondjaink,eppen most vagyunk celegyenesben,mert mar a varolistan vagyunk,ami amugy csak 18het a tamogatottra!!!a St Marys hospitalba jarunk,pont szerdan megyunk vervetelre meg uhra,elvileg januarban telne le a 18het de lehet elobb bejutunk.mar nagyon jo lenne mert minden vagyunk egy kisbaba.irj ha valamit tudni szeretnel.Szilvi
2010. nov. 7. 01:41

Szia!

Sajnos csak most talaltalak meg!

Mi csak most keszulunk a lombikra ugyhogy en kernem a te segitsegedet,remelem neked mar sikerult azota!Nagyon sok kerdesem lenne ha jelenkeznel nagyon orulnek.4 eve elunk itt Manchester kornyeken.A tobbit majd ha jelentkezel.

2010. jan. 12. 00:27
Sziasztok,itthon 3sikertelen lombikbeultetesem volt,sajnos.Mivel Angliaban dolgozunk es elunk ugy gondoltam itt is megprobalnam.Olyan parokat keresek akiknek volt IVF-juk es megosztanak velem tapasztalaikat.Elore is koszonom,es sorstarsaimnak sok sikert!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook