Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában cukormentes, low carb termékek beszerzése fórum

Angliában cukormentes, low carb termékek beszerzése (beszélgetős fórum)


2014. dec. 20. 11:12
Cukormentes termekeket nem problema beszerezni egeszseges eletmoddal es fitnesszel foglalkozo boltokbol (Holland & Barret peldaul). Szenhidratmentes vagy csokkentett kenyeret, pekarut viszont sehol sem talalok.
2014. febr. 22. 17:49
Sajnálom, hogy másokat nem érdekel ez a téma, lehet, hogy csak nekem nem megy ez olyan könnyen.
2013. nov. 25. 16:12

Kezdem a saját tapasztalataimmal:

- Norbi update termékeket lehet rendelni a különböző mgyar boltokból interneten;

- Lidl-en is lehet találni elvétve egy-egy Linessa márkájú terméket ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot;

- keleti zöldségesekben lehet kapni kókusz olajat

de már 5x annyiért láttam hipermarketben is

(A boltok nevei nem reklám célzatúak, de a pontos hely behatárolása érdeképeben fel kell tüntetni.)

2013. nov. 25. 16:08
Azért hoztam létre ezt a fórumot mert egyre többen élünk Angliában, ahol nem olyan egyszerű a cukormentes vagy alacsony szénhidrát tartalmú termékek beszerzése. Kérek mindenkit aki hasonló helyzetben van mint én, osszuk meg tapasztalatainkat egymással, ezzel megkönnyítve a diéta/életmódváltás sikerességét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook