Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliába mennénk babával fórum

Angliába mennénk babával (beszélgetős fórum)

2011. febr. 11. 19:45
En nem csak ez miatt, sok minden miatt, dehat a fizetes meg mindig jobb mint otthon:)
2011. febr. 11. 19:38
Hat igen! En ezert "nem szeretek" itt (angliaban) elni!
2011. febr. 11. 19:36
En csak a munkatarsambol indulok ki , hogy a munkatarsam maternityt ugy kapott, hog permanent munkaviszonya volt, es amikor betoltotte a 7.honapot akkor kezdte el kapni, ezt a Baba megszuletese utan a baba 9honapos koraig lehet kapni. Utana meg nem sokat. Viszont ha a gyerek 9honapos vissza kell menni dolgozni, mert ha nem, elvileg vissza kell fizetni a maternityt... En ennyit tudok.
2011. febr. 11. 19:29
Hat en ebben nem nagyon vagyok tajekozott, mert en se regen lettem terhes! Szoval ilyeneket en sem tudok mondani! De ott van martamay, es meg egy cosmo angliai gondolom ok sokkal tobbet tudnak segiteni!
4. cranberry28 (válaszként erre: 1. - Gyuret)
2011. febr. 11. 19:27
Szerintem otthon semmit sem kapsz Angliatol. Ha kijonnel sem kapnal, mert folyamatos allando munkaviszony kell hozza. Viszont a parod lehet igenyelhetne valami segelyt de az is eleg minimalis, es az elso harom honapban biztos nem mert addig nem is lenne permanent munkaviszonya. Ha valaki mashogy tudja, javitson ki:)
2011. febr. 11. 19:20
De!Csak egy kicsit csacskán írtam ,ugyanis Hanna besegít az írásba!
2011. febr. 11. 19:18
Hat,mi angliaban elunk, de nem tudom ,hogy milyen jutatasok vannak! De akkor te nem akarsz angliaba jonni?
2011. febr. 11. 18:56

Sziasztok!Tudna e nekem segíteni valaki abban, hogy valószínű hogy májusban kijutnánk angliába!A a páromnak bejelentett munkája lenne, de mivel én pici gyerekkel vagyok(6 hónapos)így én otthol maradnék vele!Milyen juttatásokat tudnék esetleg igényelni a kislányomra illetve magamra.jelenleg gyesen vagyok, itthol!A párommal nem vagyunk összeházasodva, de a kislányunk az ő nevén van!Várom a tapasztalatokat!

Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook