Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AngelCare 401 egy szenzorpaddal fórum

AngelCare 401 egy szenzorpaddal (beszélgetős fórum)


19. Yaweb (válaszként erre: 17. - Málnabogyó)
2013. aug. 6. 07:53

Nem ismerem az otthoni minosegut de en nagyon szeretem a mienket es megbizhatonak talalom. A mienk mint irtam egylapos. Ketlaposat ikreknek lattam csak. Mondjuk annyira nem neztem korul a temaban mert csak meglattam es megvettem mivel nagyon jot olvastam rola.

Mint ahogy irtam azt is a mienk sosem riasztott be feleslegesen. A mai napig hasznaljuk. En ajanlanam minden ujszulotthoz csak a megnyugvas miatt. En jobban aludtam igy pedig mostanaig a kisfiunk egyszobaban aludt velunk

2013. aug. 4. 20:42
Köszönöm a hozzászólásokat, Mindenkinek!
17. málnabogyó (válaszként erre: 16. - Yaweb)
2013. aug. 4. 20:42

Gondolom attól még a Tiétek is jól szuperál? :)

Nem tudsz mondani nekem valami mellette szóló érvet? Na meg érdekes, hogy vajon az angoloknak miért egy lapos, ami meg itthon kapható, az mind kétlapos. Általános tapasztalatom, hogy a kinti dolgok jobb minőségűek. Itt vajon mi a helyzet?

16. Yaweb
2013. aug. 4. 20:27
Nekunk is egy van csak
2013. aug. 4. 19:24
Ismertek olyat, akinek csak egy van hozzá?
2013. aug. 4. 19:23
Nektek hány érzékelő lap van hozzá?
13. málnabogyó (válaszként erre: 12. - Yaweb)
2013. aug. 4. 19:22

Ehhez hasonló eset nekünk is volt. Túlléptük a hatósugarat, és pittyegéssel jelezte. Mondhatni, fejvesztve rohantam be a házba. Persze nem tudtam, hogy hogyan is jelez a vevőkészülék baj esetén, szerencsére később se kellett megtudni.

Ára elég változó. De 10e ért 401-es modellt még sose láttam, inkább a sima légzésfigyelője kerül ennyibe.

12. Yaweb (válaszként erre: 10. - Juharlevél)
2013. aug. 4. 17:48
Nekunk sosem riasztott be feleslegesen. Egysze azt hittuk,hogy elromlott de kiderult csak az elem merult le es ezert pittyegett. Engem megnyugtat,hogy van
11. Juharlevél (válaszként erre: 9. - Yaweb)
2013. aug. 4. 17:47
Már 10 ezerért is lehet kapni használtan és lehet kölcsönözni is. A miénk egy baráttól volt kölcsönbe :-)
2013. aug. 4. 17:44
Ha az anya is alszik, hogy veszi észre, ha a gyerek nem lélegzik? Mi is használtunk légzésfigyelőt. Bár ritka a bölcsőhalál, inkább legyen felesleges a cucc, mint hmgy aggódjak. Viszont az is fontos, hogy az ember tudja, mit kell tenni éles riasztás esetén. A másik, hogy nem minden légzésszünet okoz bajt. A baba felébred a pittyenésre, újra lélegzik és nem lesz belőle sipolós riasztás.
2013. aug. 4. 17:36
Mennyi korul mozog most az ara Mo-n? En hasznaltan vettem a netrol 35 fontert
2013. aug. 4. 17:12

Szerintem ott valami ki volt lazulva, azért riaszthatott tévesen, bár sokan panaszkodnak rá, igaz, legtöbben nem saját tapasztalatból, hanem mende-monda. Ez nem is igen zavart, mert két Gyermekemnél bizonyított.

Azokat is megértem, akik feleslegesnek tartják. Főleg az ára elrettentő. Én nem tudok ennyire megbízni az anyai ösztöneimben, és mivel a kis korkülönbség némileg kockázati tényező volt, így fontosnak tartottam.

2013. aug. 4. 17:09

Én így éreztem nagyobb biztonságban a gyermekem. Ártani nem ártott, sose riasztott feleslegesen. Nem tud róla lemászni, vagyis az se baj. Akkor se riaszt. (csak ha a pad volt elcsúszva a sarokba, de azt néha ellenőrizni kell, és ennyi)

Azért kérdeztem, mert: Eladnám a miénket. De ez csak egy szenzorpados. Ettől mindenki fél. Nekünk ez semmi gondot nem jelentett, sőt, utazáskor örültem, hogy csak egyel kellett bajlódnom, de most pont ez akadályoz meg az eladásában :(

Eredetileg is egy pados, a dobozán is úgy van feltüntetve, szöveggel és fotóval. Mégis mindenki retteg tőle. Pedig ez sem volt olcsóbb. Tehát ha valaki tud ötletet adni, hogy hogy oldjam meg. Sajnos nem engedhetjük meg, hogy lemondjak az értékéről.

6. 72497ec515 (válaszként erre: 5. - Yaweb)
2013. aug. 4. 17:07
Én sem értem!
2013. aug. 4. 17:00
Szerintem meg tokeletes. Sosem riasztott be ok nelkul. Meg akkor is hasznaltuk mikor egy szobaban,most hogy kulon szobaban van,most is hasznaljuk(20honapos a kisfiam). A legjobb keszulekek koze tartozik a vilagon. Nem is ertem mi az hogy 7x beriasztott 1 ejszaka...
4. 72497ec515 (válaszként erre: 3. - Csoszrit)
2013. aug. 4. 16:58
Nem kell rögtön leharapni az ember fejét ,kell neki és pont.
2013. aug. 4. 16:56

En baromsagnak tartom a legzesfigyelot... a legbiztonsagosabb ha vele alszol egy szobaban, az anya a legjobb legzesfigyelo.

Nekunk elkezdett beriasztani, aztan egyre gyakrabban, es volt egy ejszaka amikor 7-szer riasztott... na masnap kidobtam.

2013. aug. 4. 16:52
Angelcare légzésfigyelő + bébiőrre gondoltam. Van valakinek csak egy szenzorpadosa?
2013. aug. 4. 16:48
Van valakinek egy szenzorpados légzésfigyelője? Az is ugyan olyan biztonságos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook