Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Android kontra windows fórum

Android kontra windows (beszélgetős fórum)


7. keszani (válaszként erre: 5. - Eandi78)
2012. máj. 31. 13:26

és myieln a Lumia 800? kezelhetosége, habár a nokiákat konnyu kiismerni...gps alapbol van benne? konnyen karcolodik?


amit egy telefonon hazsnálok az csak a hivás, sms, zenehallgatás ritkán, wifi és ritkán fényképezek...szoval nincs nagy igényem ez ugyben

2012. máj. 31. 13:25
nekem a kulonbség kell... hogy melyik mivel jobb a másiknál, v mivel sem... én pölö mikoa párti vagyok és csak érdeklődöm,h a windows alapu telefonba érdemes-e belevágni. igazábol miota megjelent a nokia x3 touch and type jon be, de mostanában kacisngatok másfelé is. és akkor megtorpantam annál,h már van windows és android alapu telefonok... :S
2012. máj. 31. 13:03
Jobban szeretem a windowst, könnyebb kezelni és stabilabb. Hátránya, hogy egyelőre kevesebb program van rá. Lumia 800-at használok. Lumia után a drágább androidost is kicsit lassúnak érzem. Iphone-t szeretem leginkább, de nincs annál a szolgáltatónál, amelyiknél vagyok, függetlenül pedig drága.
2012. máj. 31. 12:55
A windowsnak annyi. Felejtősek a nokiák, ég és föld egy htc, samsung. Nekem már 2 éve htc-m van, és nem váltanék. Volt egy legendem, most egy desire s-m van, és épp készülök váltani a one s-re! NAgyon ajánlom!!!
3. keszani (válaszként erre: 2. - Salabakter)
2012. máj. 31. 12:31
vannak nokiák, amin windows van
2012. máj. 31. 12:31
Erre én is kíváncsi vagyok!A telefonokon nincs windows,vagy tévedek?
2012. máj. 31. 12:12
Telefon váalsztás előtt állok és nem tudom eldönteni, hogy mi a különbség az android alapu és a windows alapu operácios rendszerek közt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook