Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » AMWAY szőnyegtisztító eszköze fórum

AMWAY szőnyegtisztító eszköze (beszélgetős fórum)


13. Rozália (válaszként erre: 12. - Njerika)
2012. jún. 6. 14:07
Helyes!:) Sok sikert kívánok!
12. njerika (válaszként erre: 11. - Rozália)
2012. jún. 6. 12:10

Persze, be kell mutatni az üzletet, én is azt teszem, csak nem nyomulósan. Felhívom, ha fogad, elmegyek vagy eljön, ha nem tovább nem zakalatom. Ha meghallgat, akkor elmondom és tiszeteletben tartom a véleményét, akkor is ha tetszik neki, akkoris ha nem. Persze az a célom, hogy tetszen, de csakis kedvesen lehet. Van is már töb belépőm, akikkel minddel nagyon jó a kapcsolatom ezidáig.

Én is szeretem csinálni, csak a nyomulást, erőszakoskodást, görcsölést nem szeretem. Sajnos ismerek olyat, aki úgy csinálja. Én is azt teszem, amit a szisztema és a szponzor javasol, ahogy tanítják és szépen halad is az üzlet, néha lassabban, néha gyorsabban. Ez sok mindenen múlik, nagyon összetett feladat. Ma például szépségklinikát tartok, amit nagyon élvezni szoktak a nők. Mindent ki lehet próbálni teljesen ingyen. Nagyon jó hangulatú szokott lenni!

11. Rozália (válaszként erre: 10. - Njerika)
2012. máj. 25. 06:01

Így azért még kisebb a valószínűsége, hogy be szeretne valaki lépni, mintha úgy csinálod, ahogy azt tanítják. A bemutatózás - az üzlet bemutatása - az nem erőszakoskodás, szerintem. Amikor én ezzel foglalkoztam, (csak sajnos családi támogatottság híján abba kellett hagynom) de azért jó két évet eltöltöttem az Amway iránt elkötelezett emberek társaságában, én nagyon szerettem. Mindent. A bemutatózást, a heti rendszeres összejöveteleket, mindent, amit akkoriban és azok az emberek csináltak. És hiszem, hogy ha az ember meggyőződésből, támogatással tudja építeni az üzletet, akkor valóban érhet el sikereket. Egyébként marad az árrés.


De mindenki a saját belátása szerint:))


Privát véleményem, nem kell egyetérteni vele:))

10. njerika (válaszként erre: 9. - 0c930ce391)
2012. máj. 24. 21:52
Egyetértek veled. Én is veszek és adok is el, forgalmazom, ha úgy tetszik. De nem házalok, nem erőszakoskodom. Elmondon néhány ismerősnek miket használok, miket szeretek, van néhány katalógusom(mint más ilyen cégeknek), megmutatom, ha kérnek, rendelek, ha nem nem. Szépen lassan alakul alattam a kis csapat, de nem szabad görcsölni, nyomulni, mert attól nem halad jobban.
9. 0c930ce391 (válaszként erre: 4. - Anyuca66)
2009. jún. 30. 07:25
De van ám! Én is benne vagyok! :-) Imádom a termékeket. utálom a hepiséget, ami vele jár, ezért nem bemutatózom, hanem annak adok el, aki szeretne venni. Elrontották az emberek az erőszakosságukkal, szerintem,tisztelet a kivételnek.
2009. jún. 9. 07:12
Nekem is van és én is meg vagyok vele elégedve. A kárpittisztító segédeszköz is jó.
7. sucu
2009. jún. 7. 17:46
Hogy van e hálózat? Ez már üzlet a javából!!!!!!!!!!
6. 70a5a27405 (válaszként erre: 4. - Anyuca66)
2009. jún. 7. 16:50
Van,... egy kollégám csinálja....
5. sucu
2009. jún. 7. 07:42

Aki egyszer meg vásárolta nem szivesen válik meg tőle

Lehet kapni

2009. jún. 7. 07:33
A kezdetbe vettem folyékony mosószert, és nem voltam megelégedve! Van még ez a hálózat??
2009. jún. 7. 07:26
olcsobb és minöségi termékeket is lehet ma már kapni
2009. jún. 7. 04:45
Miért? Nem lehet már kapni?
2009. jún. 7. 00:10

-Aki használja az AMWAY szőnyegtisztító eszközét,meg van-e elégedve vele?

-Tudtok-e vkit,aki eladná...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook