Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amniocentézis - magzatvízvizsgálat fórum

Amniocentézis - magzatvízvizsgálat (beszélgetős fórum)


18. Nikk_1982 (válaszként erre: 17. - Lauraaa)
2015. márc. 13. 09:59
Jaj, de jooooooo! :-))))))
2015. márc. 13. 09:30
Egészséges kisfiú :) jupijéé <3
16. Nanda (válaszként erre: 15. - Lauraaa)
2015. márc. 12. 13:26
Örülök hogy rendben ment,majd írd meg az eredményt!:)
2015. márc. 12. 09:13
túl vagyok rajta, egyáltalán nem fájt.elvileg holnapra, de legkésöbb hétfőre lesz eredmény.az orvosom sürgősségivel kérte.
2015. márc. 10. 13:46
Es majd feltetlenul ird meg h mi volt!
13. poszata01 (válaszként erre: 5. - Lauraaa)
2015. márc. 10. 13:46

Igy mar ertem. Ha van vmi gyanujel, akkor talan jobb a vegere jarni. Egyetertek Veled, en is ugy gondolkodtam - kovezzen meg erte barki - h egy beteg baba nem csak nekem lenne teher, hanem az egeszseges tesoknak is.

Nekem 2x volt AC-m. Par nappal elotte-utana szedj magneziumot, es az AC utan 1-2 napig pihenj, ha tudsz.

2015. márc. 6. 15:29
Köszönöm a válaszokat! Remélem jó eredményeket fogunk kapni!
11. Derya (válaszként erre: 9. - Lauraaa)
2015. márc. 6. 13:52

a vizsgalat utani 2-3 nap teljes pihenot muszaj betartanod, igy szukseges lenne segitseg utan nezned.

es azt kovetoen is meg legalabb 2 hetig maximalisan kimelned kellene magad, de akkor mar nem kell fekudni.

ettol eltekintve magatol a vizsgalattol szeribntem nem erdemes felni.

2015. márc. 6. 12:55
Szia nekem egy hónapja volt pécsen mellette négy testvér van a legkisebb 18 hónapos utána két napot pihentem és már mentem ugyan úgy mintha mi se történt volna a kicsi meg persze óvatosan emeltem fel 3×2magnerot szedtem..
2015. márc. 6. 09:48
nagyon félek,de főleg attól hogy utána mi lesz.1éves a kisfiam akivel itthon vagyok és 3kisiskolás...segítség nincs,a párom az influenza miatt már itthon volt egy csomót,szóval ő sem tud itthon maradni segíteni. Remélem minden rendben a pocaklakóval,úgy várja mindenki.
2015. márc. 5. 17:06

Szia!

Nekem a Sote I-en volt két éve,egy icipicit fájt a szúrás,egy picit volt kellemetlen,de nem volt vészes.

Pihenni kell utána meg nem szabad emelgetni egy ideig,de ezt gondolom elmondták ott.

Sok sikert és jó eredményeket!:)

2015. márc. 5. 15:06

Szia! Nekem is az Baross u.-ban csinálták, ne aggódj nem lesz gond. Egyáltalán nem fáj, illetve inkább úgy mondom, hogy nem fáj jobban, mint egy tűszúrás. Közben ultrahanggal nézik a picit, hogy még véletlenül se sértsék meg. Amikor szívják ki a vizet az kicsit furcsa érzés, de kb 2 pillanat az egész. Jobb ha megy veled valaki mert utána egyből sorba állítanak a papírokért, stb., szóval ebből a szempontból nem éppen kíméletesek a kismamák felé.

Remélem vaklárma nálatok is!

2015. márc. 5. 14:44

A 3% valószínűleg az életkorod miatt is annyi. Nekem volt kb. 7 éve, ha jól emlékszem, 1% esély miatt, de meg akartam nyugodni, hogy nincs baja.

A vizsgálat tényleg nem a legkellemesebb, de nekem úgy rémlik, hogy csak azzal volt bajom, hogy amikor beszúrták a tűt, akkor valami izmot is stimulálhattak, mert összehúzott picit, mint amikor köhögünk, csak ettől meg kiáltottam egyet, amit nem is értettem, annyira nem fájt. :) Utána jó sok pihenés volt kb. egy hétig, alig keltem fel az ágyból, és nem lett baj.

2015. márc. 5. 13:43
Budapesten lesz a Baross u.-ban. 18hetes ultrahang nem volt jó,ezért küldenek.Egybként 32 leszek. Ha első baba lenne mi sem gondolkoznánk,dd egy beteg baba kitolás a testvérekkel is. 3szàzalék az esély hogy dawn szindromás a pocaklakó ezert kerik a vizsgalatot.
2015. márc. 5. 13:38
De állítólag nem fáj annyira, inkább kellemetlen. De nem tudom pontosan mit takar. Majd írd meg, ha túl vagy rajta.
2015. márc. 5. 13:38

Én nem vállaltam. Nem akartam az az 1% lenni, aki elveszíti a babát a vizsgálat miatt, de én tudtam, hogy ha betegen is születik, akkor is az enyém és felnevelem.

Ma már majdnem 3 éves. <3

2015. márc. 5. 13:21
Hova mesz? Nekem a debreceni klinikarol vannak tapasztalataim. Eletkor miatt kuldenek vagy ....?
2015. márc. 5. 13:02
Aminocentézisről írnátok nekem? szerdán megyek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook