Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amniocentézis... Hova, kihez? fórum

Amniocentézis... Hova, kihez? (tudásbázis kérdés)


8. Mandula71 (válaszként erre: 5. - Grenadin)
2010. jún. 15. 22:33
Gratulálok!:) Bár esküszöm, hogy senki nem kért meg arra, hogy reklámozzam őket, de ők tényleg megérdemlik!!! Örülök, hogy te is csupa jót tudsz mondani róluk.
7. Mandula71 (válaszként erre: 6. - Csill Bill)
2010. jún. 15. 22:31
őszintén megmondom, én senkinek nem ajánlottam a SOTE-t... Pont azért, amit írtál, futószalag rendszerük van. Azért az marhára nem mindegy, hogy elvégzik a beavatkozást és már löknek is ki az ajtón, vagy a beavatkozás után kapsz egy ágyat és kötelezően pihenhetsz kora délutánig. A Bajcsyban az emberségen és kedvességen felül pedig még minden kérdésedre választ is kapsz és nem éreztetik veled, hogy ma te voltál a századik, akinek mindent el kellett újra magyarázni.
2010. jún. 15. 16:41
amúgy I. női klinikán is csinálják, de ott futószalag rendszerben, elég embertelen maga a beavatkozás :( a dokik kedvesek azért
2010. jún. 15. 15:07

Sziasztok!

Múlthéten megkaptuk az eredményt: 46 xy! Azaz normál kromoszómaszámmal, kisfiú! Nagyon boldogok vagyunk!

A mintavétel egy az egyben úgy zajlott, ahogy azt Mandula71 leírta. Mindenki kedves és profi volt, akkor és az kontrollon is! Le a kalappal a Bajcsy Genetikája előtt!

4. grenadin (válaszként erre: 3. - Mandula71)
2010. máj. 16. 08:01
Köszönöm! Elolvastam a naplódban az ide vonatkozó részt. Nekem is szimpatikus és megnyerő a Ferenczi doki. A bavatkozástól már egyáltalán nem tartok.
3. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Grenadin)
2010. máj. 13. 22:24
Tavaly júliusban voltam ezen a vizsgálaton a Bajcsyban. Nagyon ajánlom őket, hidd el, a lehető legjobb helyre kerültél! Rajtam kívül még két emberről tudom biztosan, hogy az én "ajánlásomra" ugyanebben a kórházban végeztették el a vizsgálatot és ők is maximálisan meg voltak elégedve. A naplómban megtalálod a leírást a beavatkozásról.
2. cikicakk (válaszként erre: 1. - Grenadin)
2010. máj. 13. 21:28
Persze, hogy minden oké lesz, csak fel a fejjel, és gondolkodj pozitívan.
2010. máj. 13. 14:11

Sziasztok! Köszönöm a bíztató szavakat! Kedden voltam a Bajcsy-Zsilinszky Kórházban, ahol előjegyeztek jövőhét péntekre. Korionboholy mintavételt (CVS-t) végeznek (nem amniocentézist),de csak utána kb. 3 héttel lesz meg az eredmény. Az esély a nyaki redő mérete alapján arra, hogy egészséges a baba 80%, arra, hogy genetikai gond van 10%, és további 10% a lehetősége annak, hogy szívfejlődési rendellenesség lehet nála... Már nem a vetélési kockázat miatt nem tudok aludni...

Cikicakk, ha valami baj van a gyerkőccel, nem hiszem, hogy lesz hozzá erőm, hogy megírjam, de ha minden ok.,- márpedig minden ok.,- megírom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook