Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amniocentézis 2017 fórum

Amniocentézis 2017 (beszélgetős fórum)


1 2
49. Caprica76 (válaszként erre: 48. - Csono)
2017. nov. 27. 13:15

De jó! :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen szombaton. Én amúgy minden uh előtt szétizgulom magam:)


Én most tartok a 26+2. héten.

48. csono
2017. nov. 27. 11:14

sziasztok!

köszönjük jól vagyunk, ma 4 hete volt a beavatkozás.

Beléptem a 23. hétbe, bizakodunk. Szombaton megyünk újra ellenőrző uh-ra, szokásos módon már el is kezdtem izgulni miatta..

A picúr szépen mocorog, és tudtunkra adja ha valami nem tetszik neki, például a szívhangfigyelő hangja na az nem a kedvence :)

Ti hogy vagytok?

47. Caprica76 (válaszként erre: 45. - Csono)
2017. nov. 23. 08:37

Szia Csono, ên is sokszor gondolok rátok...

Hogy van a baba? Talán már le is telt a kritikus idôszak. Hányadik héten vagy most?

46. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 45. - Csono)
2017. nov. 14. 18:46

Szia!

Eddig még nem írtam, de követtem a fórumot az elejétől. Vártam már régóta, hogy hírt adj magatokról.

Annyira nagyon drukkolok nektek!

45. csono
2017. nov. 14. 12:21

sziasztok:)

Szombaton voltunk UH-n és eddig hála az égnek minden rendben a körülményekhez képest, szépen fejlődik a picúr.Bizakodunk. Még 1 hét van a kritikus időszakból.

Ti hogy vagytok?

2017. nov. 8. 10:33

Szia Csono!

Nagyon örülök hogy jelentkeztèl.Gyakran felnèztem hogy ìrtál e.Pihenj sokat,ès majd ìrj hogy mi ùjság veletek.😊

43. nefaria (válaszként erre: 42. - Csono)
2017. nov. 7. 21:50
jaj, orulok hogy minden oke, mar a korulmenyekhwz kepest. szoritok erted es "A"babáért tovabbra is!
42. csono
2017. nov. 7. 12:23

sziasztok! köszönöm az érdeklődésetek.

Igen, túlestünk rajta már 8 napja, a másik baba egyelőre jól van és remélem ez így is marad. Próbálok sokat pihenni. 2-3 hét most a kritikus időszak. Próbálunk előre tekinteni és bizakodunk, illetve nagyon várjuk a szombati UH kontrollt már itt pesten.

nefaria, clouddancer Ti hogy vagyok?

2017. nov. 7. 09:01

Csono, remelem minden rendben, fizikailag, lelkileg, es 'A' babával is.

nincs kedved hirt adni magatokrol?

40. clouddancer (válaszként erre: 38. - Csono)
2017. nov. 2. 20:34
Kedves Csono, hogy vagytok, mi történt veletek azóta?
39. Caprica76 (válaszként erre: 38. - Csono)
2017. okt. 17. 10:02

Ismeretlenül is sokat gondolok rátok! Magam is kismama vagyok, nagyon együttérzek veled.


Szívbôl kívánom, hogy minden rendben legyen ês boldogok legyetek!

38. csono
2017. okt. 17. 09:15

köszönöm nektek.

igen, lehetséges, de van rizikója az 'A' babára és ahogy telik az idő rám is. De ebben a helyzetben nem tudnánk máshogyan dönteni. Megpróbáljuk, hátha sikerül.

37. 4331bba7c7 (válaszként erre: 35. - Csono)
2017. okt. 15. 22:09
Sok sok erőt kívánok nektek!
36. nefaria (válaszként erre: 35. - Csono)
2017. okt. 15. 20:28

o, ez lehetseges? marminthogy en azt hittem hogy orvosilag vagy megy mindketto vagy marad mindketto. oszinten nem tudom hogy ez valoban kivitelezheto?

sajnalom :( nem tudok okosat mondani, ilyen dontesbe se beleszolni se biralni se ertekelni nem szabad kivulallonak :(

35. csono
2017. okt. 14. 20:56
Meg kell várnunk az amnió teljes eredményét, kb 2-3 hét még. Utána megpróbálunk elválni a 'B' babától és bízunk abban hogy az 'A' ezek után is maradni akar..pedig egy terhességnek annyira boldognak kellene lennie, azt hallom sok mindenkitől hogy egy nő életében a legszebb időszak...sajnos számunkra a legeslegnehezebb és még mindig nem értem hogyan kerültünk ide ebbe a helyzetbe és nem látjuk mi lesz a vége végül.Viszont valahogyan ki kell tartanunk mert még nincs vége..
34. 4331bba7c7 (válaszként erre: 32. - Csono)
2017. okt. 12. 20:49
Sajnálom :( nekem is az a kérdésem - persze csak ha beszélni akarsz róla, hogyan tovább?
33. nefaria (válaszként erre: 32. - Csono)
2017. okt. 12. 20:44
Oh :( nem tudom mit érezhetsz most :( Hogyan tovább? Mi lesz most?
32. csono (válaszként erre: 31. - Gigi7418)
2017. okt. 12. 19:03
sziasztok, köszönöm hogy gondoltatok ránk. Már ma keresett a genetikus, hogy a gyorsteszt beigazolta a Prenatestet és a 'B' baba Down szindrómás. Az 'A' nagy valószínűséggel egészséges de további teszteket végeznek még hogy bizonyosság legyen.
2017. okt. 12. 14:09

Minél később hívnak, annál jobb. Sajnos engem már másnap hívtak, hogy menjek vissza a kórházba beszélgetni a genetikussal.

A leghosszabb utazás volt, pedig csak néhány megálló.

Gondolok rád és szorítok nagyon!

2017. okt. 11. 11:43
Csono pihizz utána, gondolok rátok!
29. nefaria (válaszként erre: 27. - Csono)
2017. okt. 10. 19:21
gondolok rátok en is. kitartast, legalabb mar tul leszel rajta! irj majd utana.
28. 4331bba7c7 (válaszként erre: 27. - Csono)
2017. okt. 10. 15:42
Gondolok rátok! 🍀
27. csono
2017. okt. 10. 15:38
sziasztok, köszönöm az érdeklődésed.Nem sajnos, holnap lesz végül 8.30kor aztán rettegre várjuk péntek délutánra vagy hétfőre a gyorsteszt eredményét..
2017. okt. 10. 11:30
szia! van valami ujsag? siekrult attenni hétfőre a.vizsgalatot?
2017. okt. 6. 20:15
Én is nagyon megértelek. Az ikreim születése előtt volt egy terhességem, amelynél a 30. héten derült ki véletlenül, hogy súlyos fejlődési rendellenessége van a babámnak. (Az akkori orvosom nem figyelt rám, UH-t sem igen csinált, babamozin derült ki hogy bélfejlődési rendellenessége van a kicsinek, műteni kellett volna azonnal ha megszületik) Sajnos a baba meghalt a pocakban 34 hetesen, halva kellett hogy megszüljem. Azóta is azt gondolom, bár időben, az első trimeszterben kiderültek volna a dolgok és nem kellett volna mindazon a szörnyűségen keresztülmennem amelyen keresztül mentem. De ez veletek nem fog megtörténni. Ebben biztos vagyok.
24. epervirág (válaszként erre: 22. - Csono)
2017. okt. 6. 17:47
Tudom,hogy min mész keresztül.Nekem voltak akkor olyan napok amikor egyszer hittem,hogy egészséges máskor meg azt hogy nem.Minden lejátszodott bennem.Én is ugy voltam mint te,hogy sokat beszéltem hozzá nekem már mindenki tudta,hogy terhes vagyok,de igazábol nem érdekelt,hogy ki mit gondol csak az,hogy egészséges legyen amire kicsi volt az esély,de szerencsére az lett.Aztán 2015 novemberében kiderült,hogy ujra terhes vagyok.A 9. héten még minden renben volt a picivel.A 12.héten meg sajnos már nem volt szivverése.Igy megmütöttek.Fogadott dokim volt az csinálta akinél a kicsi lányomat szültem.Mikor meglett a szövettan eredménye megkérdeztem töle mi baja volt csak annyit mondott,hogy genetikai betegség ,de azt nem akarta elmondani,hogy mi.Ezen már tul vagyok.De higgy benne,hogy a te babáid egézségesek mert remény mindig van.
23. 4331bba7c7 (válaszként erre: 22. - Csono)
2017. okt. 6. 16:51

Érthető... Nagyon nehéz időszak ez.

De a te életed, a ti döntésetek, egy pillanatig sem szabad ostorozni magad és bárkinek magyarázkodni.

De ne is menjünk ennyire előre. Nagyon bízom a jó eredményben!

22. csono
2017. okt. 6. 10:40

lovelyly és nefaria köszönöm a bíztatást.

epervirág nagyon jó ilyen történeteket hallani és nagyon nagyon szerencsések vagytok, hogy végül minden jól alakult. szívből örülök neki! Mindenemet odaadnám ha én is közétek tartozhatnék és elfelejthetnénk ezt az egészet. Próbálom kérdezni magamtól legbelül, hogy mit érzek, de semmit, a félelem teljesen megbénít.Beszélek a picúrokhoz sokat, simogatom őket, mesélek nekik hogy miket fogunk együtt csinálni ha minden rendben lesz. A helyzetet az sem könnyíti meg, hogy a pocakom már egyértelműen látszik és a munkahelyemen folyamatosan kérdezik, hogy hogy vagyok és hogy milyen szuper hogy babát várok..az utóbbi napokban csak néztem és egy hang nem jött ki a torkomon ilyenkor válaszként azon küzdöttem hogy ne boruljak ki..úgy érzem ordítani tudnék a fájdalomtól és azt hogy teljesen kiszolgáltatottak vagunk valamiféle felsőbb erőnek..

21. epervirág (válaszként erre: 1. - Csono)
2017. okt. 5. 18:59
Szia!Nekem 2013_Ban volt amniom.Igaz nekem nem iker terhességem volt.Akkor még volt az AFP ami nagyon rossz lett.Aztán a dokim csináltatot egy másik vér tesztett nem tudom az mi volt,de az alapján kijött a down korra 1:3_hoz.A Bajcsyba csinálták az amniot ott azt mondta a doki,hogy egyszer volt egy nőnek 1:2_höz.és egészséges lett a gyereke hát nem nyugodtam meg föleg azért sem mert mikor az amniot csinálták már a 22 hétben voltam el sem tudtam képzelni mi lesz ha azt mondják,hogy beteg.Szerencsére minden renben volt.DEcemberben lesz 4 éves a kislányom és rettenetesen okos.Drukkolok,hogy nektek is minden renben legyen.
2017. okt. 5. 17:37

drukkolok nagyon hogy mielobb tul legyetek a vizsgalaton es jo hirt kapjatok.


a tobbire egyelore ne gondolj.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook