Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amit nem tudok mosógépbe tenni, mivel fertőtleníthetem? fórum

Amit nem tudok mosógépbe tenni, mivel fertőtleníthetem? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 21. 16:09
Gőzölő müködik tökéletesen a nem mosható dolgokra
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 16:06
Minden a mosogepbe. Amit a termeszete miatt nem magas hőfokon, azt fertotlenitove.
2020. nov. 21. 14:07

En a plussoket hetente legalabb mosom, refluxos a kisfiam, mindent lehany. 🙄 Semmi bajuk, puhak maradtak.

A babakocsit a gyartotol rendetuk, mi dobozoltuk ki, azt nem mostam, es jobbik esetben azt azert (legalabb az elejen) nem is nyalogatja. Az autos hordozot sem mostam, de most keszulok eladni, elotte be fogom dobni a gepbe, rajta van, hogy moshato.

Babafeszket szinten siman mostam tobbszor is.

2020. nov. 21. 14:02
Szerintem is mindent moshatsz amit meg nem fertőtlenítőszerrel áttörlöd és a napon szárítsd.
2020. nov. 21. 13:37
Nyugodtan mosd ki a plüssöket. Sokszor a kutya szájából ráncigálom elő őket. Ilyenkor mennek a mosógépbe. Nem lesz semmi bajuk. Biztos írja, hogy hány fokon lehet mosni.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 11:53

Mindent moshatsz. Többször mostam babakocsi huzatot belsőt is, nem lett semmi bajuk.

A plüssöket , ahogy kivetted a gépből körömkefével, hajkefével keféld át, és az is olyan lesz, mint újkorában.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 11:39
Mindent kimosnék. Fészket, huzatokat, plüssöket egyaránt.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 21. 11:34

A plüssöket nyugodtan moshatod mosógépben, ugyan olyan puha lezs utána is. Ahogy a húzatokat is, amennyiben levehető.

Vagy fogod és beáztatod és úgy fertőtleníted.

2020. nov. 21. 11:23

Sziasztok!

Első babánk lesz. Kaptunk egy nagy méretű babafészket, sok plüssöt ami új, illetve új az autós hordozó is, a babakocsi viszont használt. Ezeket, illetve a huzatokat nem tudom kimosni, a plüssöket nem akarom, mert utána nem lesz már puha. Kézi gőzölő működhet? Olyan amivel kárpitot is lehet gőzölni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook