Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amit a hintőporról feltétlenül tudni kell fórum

Amit a hintőporról feltétlenül tudni kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a hintőporról feltétlenül tudni kell

2009. aug. 1. 12:48
A hintoporban tudokarosito talcum van!
14. winny
2009. máj. 9. 11:21

Hiába no :)

Fejlődik a világ.Három gyerekemet hintőporoztam amikor szükség volt rá.

Nem hagyott maradandó károsodást:)

13. Hmv. (válaszként erre: 2. - Tengericsillag)
2008. okt. 9. 12:54
♥Nagymamaként én is csodálkozva vettem tudomásul, hogy nem ajánlják az orvosok a hintőpor alkalmazását kisbabáknál, de én úgy emlékszem, azzal indokolták, hogy a poranyag, amit felszippantanak, tüdő, hörgő, stb. károsodást vált ki, esetleg asztma is kialakulhat.♥
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - LoLiNa)
2007. dec. 9. 11:41

Nem biztos!

Lehet,hogy most jön ki a sok hintőpor hatása amit kiskorunkban kaptunk a szüleinktől.

Nagyon sok nőgyógyászati probléma lépett fel,ami ezelőtt egyáltán nem volt,nem is hallottak róla.

De hintőport sem használtak a "régen élő öregek"!

11. LoLiNa
2007. dec. 8. 21:54
azért ez nekem fura. anno minden másként volt, más volt a normális.. és mégis egészségesebbek voltak..
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - LoLiNa)
2007. dec. 8. 21:41

Most,hogy tudjok,nem kellene hintőporozni a kicsit.

Mikor még a gyermekeim kicsik voltak,nekünk is a hintőport ajánlotta az orvos.

2007. dec. 6. 13:55
ez érdekes. mert pont a babákra kell szórni, a hajlatokba. most akkor mi az igazság?:( én 1-2 hónapig szórtam.. nem kellett volna?:(
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Medepteam)
2007. aug. 13. 13:04
Köszönöm,hogy megtiszteltél és elolvastad a cikkemet.Na és persze a véleményed ami fontos a számomra.Próbálok olyan cikkeket írni,amiről én olvastam,de sokan nem is gondolják,hogy milyen káros hatásai lehetnek később a szervezetre.
2007. aug. 10. 12:29
Én háziorvosként teljesen egyetértek a cikkel.A mai gyógykészítmények közül a krémek, kenőcsök nagyon nagy skálája gyógyít,és alapanyaguk miatt jól felszívódik.Babáknak én már csak popsikenőcsöket írok fel,és a visszajelzések nagyon jók.Felnőtt nők /főleg nagyobb súllyal/ sokat szenvednek a bőrfelületek érintkezése miatt kialakuló viszkető piros elváltozásoktól,amire szintén hatékonyabb a krémek,kenőcsök használata.Egyedül a szembetegségeinél lényegesen jobb hatásuak a szemcseppek.Aláb gombás megbetegedéseire egyre több jó hatású krém kapható
6. tengericsillag (válaszként erre: 5. - D0a7a517d6)
2007. aug. 8. 22:12

Az én orvosom a hasonalvást javasolta.

Sztem minden orvos,védőnő,szülő másképp vélekedik.S nem csak a hintőporról hanem másról is pl.:édesköménytea.

Amúgy nekem sincs semmi bajom a hintőporral.

5. d0a7a517d6 (válaszként erre: 2. - Tengericsillag)
2007. aug. 8. 17:42
Sziasztok!Hát nekem szerencsére semmi problémám nem volt a hintőporral kapcsolatba.Peddig a 2 gyermekem is ezzen nött fel.Ez olyan dolog mint a hason alvás.Most ellenzik a hason altatást a csecsemöknél,15 éve meg az volt a jó.
2007. aug. 8. 17:27
ÉN 10ÉVE VAGYOK CUKORBETEG ÉS RENDSZERESEN HASZNÁLOK HINTŐPORT A LÁBAMRA DE TUDTOMMAL SOHA NEM VOLT GOMBÁS FERTŐZÉSEM!DE AHOGY SZOKTÁK MONDANI"A KIVÉTEL ERŐSITI A SZABÁLYT"ÚGY GONDOLOM MINDENKI MAGA TUDJA MI A JÓ NEKI .
2007. aug. 1. 09:23
Ó te jó ég!
2007. júl. 31. 23:56
Védőnő szerint ne szórjunk hintőpor a csecsemő nyakára hajlataiba nyáron izzadság ellen,mert kis csomók keletkeznek és felsértik a bőrt.
2007. júl. 9. 16:34
A baba popsijának pelenkakiütés elleni hitőporozása ártalmatlan dolognak tűnhet, de az orvosok ma már inkább a kenőcsöt javasolják.

Cukorbetegek hintőpor használata elött feltétlenül kérjék ki orvosuk véleményét - még akkor is, ha kukorica keményítős hintőporról van szó.
A keményítő elősegítheti a cukorbetegek számára komoly gondot okozó gombás bőrfertőzést.

Ugrás a teljes írásra: Amit a hintőporról feltétlenül tudni kell

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook