Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amire a szív vágyik... fórum

Amire a szív vágyik... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amire a szív vágyik...

7. rlillus (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2022. nov. 26. 11:42

Kedves Sanyinak!

A monológod utolsó mondata sajnos beigazolódott a napokban. Azt hittem megtaláltam, de a naivitásomnak köszönhetően akkorát koppantam sajnos...

Szeretnék kicsit magamra koncentrálni, megtalálni és megismerni önmagam. Nagyon el vagyok veszve

2022. nov. 26. 11:41
Köszönöm a bátorító szavakat. nagyon jól esik.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2022. nov. 24. 20:07

Milyenek képzelted magadat a 30-as éveidre?

És most mi az új jövőképed?

Manapság egy nőnek(is) erősnek kell lennie. Ha nem, akkor kihasználják a legtöbb esetben.

2022. nov. 24. 18:49

Bizzunk benne,,vagy inkább kell is bízni ,,hinni,,hogy a férfiak sem csak a szemeikkel szeretnek,,,,,és a nők sem csak fülükre hallgatnak:)))


Ettől függetlenül a legjobbakat kívánom neked:))

3. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2022. nov. 24. 18:49
Minden elképzelhető jót kívánok neked! Találd meg a társadat, de előtte tanuld meg szeretni magadat úgy, ahogy vagy. Kövéren, soványan, mindenképp értékes ember vagy!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2022. nov. 24. 18:24
Azt kívánom, hogy valóban kapd azt a szeretet, törődést,szerelmet vissza, amit te is adsz!
2022. nov. 24. 09:35
Állítólag a nők a fülükkel, a férfiak a szemeikkel szeretnek. Az egyiknek a szép szavak a fontosak, a másik számára a látvány az, ami meghatározó. De mire vágyik egy nő szíve? Valóban a szép szavakra?

Ugrás a teljes írásra: Amire a szív vágyik...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook