Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amin utoljára szívből nevettél? fórum

Amin utoljára szívből nevettél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. dec. 11. 18:24

PÁrom képtelen összehajtogatni az ingeit,mondja.

(persze ebből az következik, hogy mindig én csinálom)Ma pakolt, hátára fektette az inget, az elejére hajtotta az ujjakat, majd a hátával kifelé szépen összehajtotta. HOL A GALLÉRJA ? kérdezte őszinte csodálkozással. Majdnem bep....tem a röhögéstől, persze ezt látni kellett volna. tényleg csodálkozott.

Na ez az a sztori, ami így leírva nem "ütős"./utálom ezt a reklámot/

Azon viszont minden alkalommal röhogök, hogy EZ EGY BUUUSZ !!!!

2012. dec. 10. 22:02
az emberemen, magamon, rajtunk
2012. dec. 10. 22:00
Kb. 10 percig azon gondolkodtam, mi a fenééert sípol és világít a biztonságiöv bekapcsolására emlékeztető lámpa a műszerfalon. Ki-be kapcsolgattam az övemet, mire rájöttem, hogy az anyósülést telepakoltam nagy súlyú táskával, és azon kellene az övet becsatolni ahhoz, hogy a kijelző ne világítson.
2012. dec. 10. 21:55
saját magamon
2011. máj. 15. 18:20
Ma láttam,egy olyan megjáccos csajt,kébzeljétek ,ahogy ránéztem azt láttam,hogy félig esik le a műszempillája,és észrese vette(szőke volt)ne vegyétek magatokra,szőke csajszik:)
2011. máj. 15. 18:11
jó lenne ha ez a fórum aktív lenne...én most nevettem nagyon jókat,hogy vissza néztem amiket írtatok...nem semmik vagytok:D
2011. máj. 15. 18:00
Sajnos mostanában sehogy sem nevetek nem,hogy szívből.
2011. máj. 15. 11:49

már megint hülyének vagyok nézve

hihihi

2011. márc. 2. 16:26
Ma délután: épp édes kettesben felnőttprogrammal voltunk elfoglalva a párommal, amikor kicsit hamarabb hazaért a gyerek az iskolából. Félbe kellett szakítani az akciót. A gyerek elment zuhanyozni (tesi volt az utolsó óra). Mondom a páromnak, hogy a gyerek a tesi miatt zuhanyozik, folytathatjuk. Erre ő: mindig mondtam, hogy kell a mindennapi testnevelés a gyerekeknek!
23. petka
2011. febr. 18. 21:01

Treningunk volt, kaptunk egy feladatot ahol tevekenysegek voltak felsorolva es hogy szerintunk kozulunk ki szereti azt a dolgot csinalni.

Egyik kerdes az volt, hogy szerinted ki jatszik hangszeren? Tamas beirta Robit. Kiderult hogy Robi nem jatszik hangszeren.

-Tamas, mibol gondoltad hogy Robi jatszik hangszeren?

-Mert kaktuszt is gyujt, igy gondoltam hangszeren is jatszik.

2011. febr. 18. 20:56

Visszaemlékeztem a tegnapi Papás-mamás filmre és azok a szövegek.... :DDD

"Az én szarom leszarja a te szarodat." -Meg ehhez hasonló elmebeteg beszólásokon csak röhögni lehet. :DDD

2011. febr. 18. 20:51
Amit ma egy barátom a struccairól mesélt... még a könnyeim is folytak annyira nevettem
2010. nov. 23. 16:26
showder klub
2009. aug. 30. 22:50

A Kedvesemmel átfestettük a virágállványokat.

Mivel nagyon meleg volt, ezért levettem a trikómat.

A Kedvesem keresett egy rongyot,

hogy a festék ne csepegjen le.

Megtalálta a trikómat és aláterítette!


A könnyünk is kicsordult, úgy nevettünk.

(fotó a naplómban)

18. Neenaa (válaszként erre: 17. - CILUSKA)
2009. aug. 22. 21:13
XD XD XD Nagyász lehetett az anyuka XD XD XD
2009. aug. 22. 21:10

Fagylaltozás közben a kislány anyukája rászólt a gyerekre: belülről nyaljad, ne kívülről!

Erről nekem egész más jutott az eszembe!.......

16. Neenaa
2009. aug. 22. 15:18
Elaludtam netezés közben, és majdnem leestem a földre
2009. aug. 17. 08:15
amikor a Feri lerántott a földre :DDDDDD
14. Neenaa
2009. aug. 2. 17:31
Az nagy volt, amikor mentünk anyukámmal vásárolni, én megálltam egy újonan nyílt üzlet kirakata előtt bámészkodni, amikor anyukám bement egy másik boltba, amit én nem vettem észre. Egyszer csak elkiáltottam magam, hogy: "hű, hogy csillog-villog itt minden, menjünk már be szétnézni, kéne 1-2 fehér melltartót is venni, szilikonpántot.. Tök jó, még AVON cuccok is vannak!" Amikor vártam volna anyukám reakcióját, akkor ért a hidegzuhany, ugyanis ő sehol, az éppen arrajárók pedig pukkadoztak a nevetéstől..
2009. júl. 28. 20:32
az öcsémen(2éves) de nem kinevettem,csak olyan édes :))))
2009. máj. 26. 14:58
A múltkor, mikor voltam diszkóban, a pasim haverja egy hosszú fűszállal babrálta az előtte ülő csávó fülét, az meg azt hitte, hogy szúnyog/légy röpköd a fülénél. Jó ideig nem vette észre, csak akkor nézett hátra, mikor már mindenki sírt a röhögéstől, akkor jött rá, hogy V. babrálja a fülét. :D
2009. máj. 22. 08:46
Tegnap a suliba mondott az egyik tanár egy olyan viccet amin annyira nevettem hogy a bepisilés határát suroltam..:):)
2009. máj. 22. 08:22
Mikor a párom a megismerkedésünk estéjén a speciális recepjeiből tojást sütött és a serpenyő füle levált, ahogy az asztalra akarta rakni, hogy együnk, és az egész tojás a serpenyő kerek kis részével a könykövön landolt szabályosan lefele. utána meg felvette a repülő nevet, mert ugy vágta ki a serpenyőt a nyitott konyhaablakon, hogy csak na. Persze előtte a tojást felszedte a köről még jó, hogy felvolt rendesen takarítva és jóizűen meg is ette.
2009. máj. 22. 07:42
És sikerült felkeltenem:) Volt még egy két beszólás:) Vicces volt:)
8. mandulaszem (válaszként erre: 7. - C3e28a071f)
2009. máj. 22. 07:32
hehe:DD
2009. máj. 22. 07:17
A buszon ráléptem véletlenül egy csinos nő szoknyájára ahogy szálltunk le a lépcsőn,és lecsúszott neki,nem volt rajta bugyi,akkor nem nevettem,de azóta ha eszembe jut igen.
6. mandulaszem (válaszként erre: 5. - 3388f1d995)
2009. máj. 22. 06:54

:) Az az igazság, hogy fogalmam sincs, mert mindig ő kel hamarabb. Nagyon ritkán látom aludni, de ha látom, azt kiélvezem:)

Még mindig alszik itt mellettem, de már megy a hiszti fiús változatban:)

5. 3388f1d995 (válaszként erre: 3. - Mandulaszem)
2009. máj. 22. 06:50
Ez aranyos!A te párod is nehezen tér magához?
2009. máj. 22. 06:46
fél7
2009. máj. 22. 06:37
Nálunk néhny perce ébresztgettem a párom, vajon mikor kel....és elkezdett arról beszélni, hogy negyed 8kor hívta apja és még picit pihen:) Mondtam neki h csak fél 8 van:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook