Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor vibrál a levegő.... fórum

Amikor vibrál a levegő.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. ff911a42d7 (válaszként erre: 3. - Klarika5)
2010. okt. 24. 16:48
Igen-igen, de közben alig várom, hogy találkozzunk...
2010. okt. 24. 16:30
Akkor most hogy is van ez? Szabadság, és párkapcsolat? Milyen szabadság az ahol nem tehetem meg azt amit szeretnék???:)))
7. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Ff911a42d7)
2010. okt. 24. 16:29
Addig menekülj, amíg tudsz! Nehogy késő legyen.Ne áldozd fel a családi életedet egy bizonytalanért.
2010. okt. 24. 16:21
Hát szerintem ha egy párkapcsolatban vagy házasságban az egyik fél másra gondol akkor ott valamilyen probléma húzódik a háttérbe. Szerintem gondold végig, hogy minden rendben megy-e a házasságodban a férjeddel (részletekbe belemenően) és ezután dönts, hogy menekülsz-e vagy sem. Mert persze, aki már elkötelezte magát egy férfi mellett és gyermek is van akkor sokan értelem szerűen menekülnek a gondolatok elől,de ha a háttérben húzódó problémán (már ha van) nem segítenek akkor teljesen felemészti idővel a kapcsolatot. Ha nem megy valami akkor tényleg nem szabad erőltetni. De ez az én véleményem és én még fiatal vagyok. Azért remélem tudtam valamit segíteni.
2010. okt. 24. 16:18
azt kell mondjam amit andi is sok forum kezdődik így aztán tömeglincselés lesz belőle .... sztem lépj túl az apukán.... csak azért mert ő elvállt nem kell hogy te is elvált anya legyél főleg ha boldog házasságban élsz....
2010. okt. 24. 16:15
ez igy van... szalmalang kapcsolat az ilyen tüz- parazs- hamu-!
2010. okt. 24. 16:14
Menekülj!
2010. okt. 24. 16:11
Ajajjj......de sok történet, fórum kezdődik így...........aztán csúnya vége lesz..............
2010. okt. 24. 16:08

Nem gondoltam, hogy velem is megtörténik. 30 felett, boldog házasság ide, mégis vibrál. Nem akarom tönkre tenni a házasságomat,de nyomaszt a dolog és kicsit hízelgő is.

Az alsós lányom révén van egy mag, aki gyakran összetalálkozik, külön órákon, szülinapokon, rendezvényeken. Már ovisba is együtt jártak, így a szülők között is közvetlen, mondhatni napi kapcsolat van.

És itt van egy Apuka. Aki ált. isk-ban az osztálytársam volt az első években, majd a közeli városba költöztek. A gyerekeink révén találkoztunk újra, mivel a mi városunkban alapított családot. Ismertük egymást és ennyi - így volt évekig. Közben ők elváltak, visszaköltözött a közeli városba, de a lánya miatt gyakran jön.

Már régóta láttam a tekintetében valamit, sőt tolakodónak éreztem. Egészen a múlt hétig - akkor is az volt. Majd vele álmodtam és minden megváltozott, megértettem azt a tekintetet.

Nagyon felkavart - persze ő mit sem tud erről, azóta nem láttam.

Menekülök a találkozás elől. Szerintetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook