Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor nemet kell/lehet mondani... örökbefogadás fórum

Amikor nemet kell/lehet mondani... örökbefogadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor nemet kell/lehet mondani... örökbefogadás

1 2 3 4 5 6
2010. aug. 12. 10:50

Helyes döntés? Én nem hiszem, h van olyan! Döntéseink vannak, amik meghatározzák életünket. Mi választunk. Természetes, h minden szülő egészséges gyermeket akar, én is azt szeretnék. Én nem tudom, hogyan döntöttem volna a helyedben! Hiszen ott van két gyermeked, akiknek szükségük van Rátok. Lelkileg és anyagilag is nagyon megterhelő lett volna örökbe fogadni a kislányt, arról nem is beszélve, hogy -bár nem tudom mekkorák- a Fiaid is megérezték volna, hogy Valaki befurakodott Közétek, akivel többet kell foglalkozni!

Ha úgy érzed, most nemet kellett mondanod, akkor ne bánkódj! Én biztos vagyok benne, h van számodra egy kislány, aki minden szempontból megfelelő lesz Számotokra, és halvány esélye sem merül fel annak, h nemet mondjatok!

Próbálj meg nem gondolni arra kislányra, mert csak felemészted megad!

Sok sikert a továbbiakban! :D

6. Mandula71 (válaszként erre: 3. - Gubóka)
2010. aug. 12. 10:48
Miért is???
2010. aug. 12. 10:41
Sajnos nem véletlenül írtam azt akkor. És most...
2010. aug. 12. 10:30

Cicalány biztos megérkezik hozzátok nem sokára.

Te írtad nekem mikor én is így jártam tudni kel nemet mondani és ez bennem nagyon megmaradt.

Tanúlságos és szívszorító a cikk.

Eszembe jutott a mi kiajánlott és visszautasított kisfiúnk jajj most sírnom kell:(

2010. aug. 12. 10:28
ha nem tudtak volna vallalni jo h nem fogadtatok orokbe. de viszont akkor nincs jogod dragasagodnak hivni..
2010. aug. 12. 10:27

Szia!

Szerintem helyesen döntöttetek.Hiszen egy ilyen kislány nagyon sok figyelmet, türelmet igényel (mint persze minden kisgyerek).

Viszont van két saját gyermeketek, akiktől lehet hogy elvettétek volna a lehetőségeket, mert nem lett volna időtök foglalkozni velük, hisz mint írtad hetente többször kellett volna távolra utazni a kislánnyal. Illetve anyagilag is más helyzetbe kerültetek volna, lehet h nem tudtátok volna a másik két gyermeketeknek finanszírozni az iskolai kirándulásokat a külön órákat.

Megértem, hogy ott van bennetek a bűntudat, hogy segíthettek volna, de mi lett volna az ára?:S


Biztos vagyok benne, hogy van egy kisgyerek aki titeket vár a világban és szüksége van rátok, hogy szeressétek és hogy ő is szeressen titeket. Sok sikert kívánok és kitartást.

2010. aug. 12. 10:08
Amikor kiderül, nem lehet már babája az embernek, vagy elfogadja, vagy nem. Ha nagyon szeretne gyermeket, és megérik száz százalékosan a gondolat, akkor következhet a döntés, örökbefogadás. Hiszem, hogy erre meg kell érnie az embernek, a kapcsolatnak. És jön a várakozás, és később a csoda, a várva várt hívás, van gyerkőc. És a többi. Sajnos vannak esetek, amikor nagyon nehéz döntést kell hozni, és bár a szívünk szakad meg, de mégis nemet kell mondani.

Ugrás a teljes írásra: Amikor nemet kell/lehet mondani... örökbefogadás
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook