Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor nagyon nagy a tét, és nem tudtok dönteni, mire hallgattok? Belső megérzés?.... fórum

Amikor nagyon nagy a tét, és nem tudtok dönteni, mire hallgattok? Belső megérzés?.... (beszélgetős fórum)


2009. máj. 21. 18:37
Először is kikérem egy olyan személy véleményét, aki a legbölcsebb, legtapasztaltabb a családi, vagy baráti körben. Azután következik a megérzés.
2009. máj. 12. 20:20
Minden eshetőséget számba veszek, átgondolom és megbeszélem legszűkebb környezetemmel, családommal. Szerencsére nem "nyomnak agyon" ilyen esetben a tanácsukkal, nem akarnak helyettem dönteni, viszont más perspektívából is látom a dolgot. Ezek után már csak a megérzésemre kell hallgatnom. Nem mondhatom, hogy születtek olyan döntéseim amiket szeretnék megváltoztatni.
2009. máj. 12. 20:19
rábeszéled
2009. máj. 12. 20:18

ez most nem velem kapcsolatos (va az is de az nem élet halál ) hanem családtaggal...

amugy mütét ugy,sajnos,és ha ráneszéled ,akkor lehet ott hal meg a mütöasztalon és utána életed végéig lelkiismert furd. lesz.

2009. máj. 12. 20:17
Én megvitatom a párommal. Ezt azért szeretem, mert én az érzelmeimre hallgatok, ő pedig az eszére, így mind a két oldalt jobban "átláthatom".
2009. máj. 12. 20:15
arra kell! menj el nyugodt helyre, relaxálj, koncentrálj a problémára, képzeld el mi lenne, ha sikerülne, mi lenne, ha rosszul sülne el és amelyiknél erősebb érzésed van arra hallgass, vagy utána ami rögtön beugrik. a lényeg, h kapcsold ki az agyad, amennyire tudod!
2009. máj. 12. 20:14
Az bizony nehéz eldönteni hogy mi a helyes mert szerintem valaki vagy valami úgyis veszíteni fog.De én próbálok előbbre látni mint ahogy kell de volt hogy a szívemre hallgattam.De még nem tudom hogy jól tettem-e.
2009. máj. 12. 20:13
ki hogy dönt amikor valami iszonyatos nehéz dolog van az életetekben és nem tudtok dönteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook