Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor már teljesen feladtuk a reményt... mint a mesékben. fórum

Amikor már teljesen feladtuk a reményt... mint a mesékben. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor már teljesen feladtuk a reményt... mint a mesékben.

1 2
2013. jún. 28. 14:20

Gratulálunk Nektek, megérdemeltétek Őket.

Fél éve szültem meg kisfiamat, így még biztosan dolgoznak a hormonok, de nem bírtam ki sírás nélkül.

Én első próbálkozásra teherbe estem, így el sem tudom képzelni micsoda kitartás és erő kell ahhoz, hogy valaki végigcsináljon így 8 évet. Le a kalappal előttetek!

Az pedig szerintem igazi ritkaság, ha ikreket hagynak természetesen megszületni.

A fájdalomcsillapítás nekem is jól esett volna, de nem kaptam. Így utólag nem bánom, mert minden fájást átélhettem...

Még egyszer gratulálok és sok boldog évet és esetleg kistesót kívánok! :)

56. biblia
2012. márc. 24. 17:27
Nagyon tiszteletre méltó a kitartásotok ,gratulálok nektek és jóegészséget kivánok
2012. febr. 29. 20:34

Nagyon megható, szép történet. Az én szemeim sem bírták szárazon.

Tényleg egy nagy csoda, ami Veletek történt. Nagyon jó példája annak, hogy amikor az ember tényleg feladja a reményt, akkor jön egy olyan segítség, amire nem is számított volna.

Én még csak ma regisztráltam ide a „hoxa”- ra, gyönyörű szüléstörténeteket olvastam, de a Tiétek tetszett eddig a legjobban az összes közül. A nyers valóságában, szépítés nélkül írja le a Veletek történteket.

Megnéztem az adatlapodat, és a gyerekekhez is csak gratulálni tudok. Gyönyörűek egytől-egyig.

Ha nem bánnád, nagyon szívesen olvasnám a naplódat is, de természetesen csak akkor, ha így ismeretlenül is beengedsz a bizalmadba.

(Különben én is tervezek naplót írni, de mivel — ahogy azt már említettem is — csak ma regisztráltam, ezért holnapnál előbb nem kezdhetem el.)


Sokszor üdvözöllek így ismeretlenül is:


Borbála

2010. aug. 31. 21:56
Remélem sikerrel fogtok járni:)
53. mandulacska2 (válaszként erre: 51. - Luca.78)
2010. aug. 31. 10:30
Hú. Köszi. Mi jövőre szeretnénk próbálkozni ,és már most keresek jó dokikat.:)))
52. Luca.78 (válaszként erre: 50. - Rafaelark)
2010. aug. 29. 21:10
Szia!Hogy érted hogy látok e valamit??Bence szeme olyan sötétkék mint a nagymamámé volt anyukám szerint,Aisha szeme pedig zöld,és van a bal szemében a pupilla fölött egy kis kékes csík.
51. Luca.78 (válaszként erre: 49. - Mandulacska2)
2010. aug. 29. 21:08
Szia!Várnagy doktornál szültem.
50. rafaelark (válaszként erre: 24. - Luca.78)
2010. aug. 27. 22:31
köszi a választ... nézz a babák szemébe... látsz valamit ?? :-)
49. mandulacska2 (válaszként erre: 48. - Luca.78)
2010. aug. 26. 13:56
Látom , te pécsi vagy . Kár, hogy a dokid nevét nem árulod el. Nekem pl. pont egy jó szülész-nőgyógyász kellene. Jövőre tervezzük a babát, és van pár egészségügyi problémám, ami miatt nehézkes lehet a szülés/teherbeesés.
2010. aug. 26. 13:54
Köszönöm mindenkinek:)
47. pidiko
2010. aug. 26. 12:36

Szia!


Gratulálok a csöppségekhez!

Nekem is sikerült nem kicsit sírni a történeteteken.

Sajnos mi is egyenlőre csak várunk már több mint egy éve de nem adjuk fel és most te is adtál egy kis löketet a történeteddel.

Köszönöm hogy megosztottad velünk a történetedet!

Még egyszer gratulálok nektek!

2010. aug. 26. 10:47

Jó ilyen történeteket olvasni, erőt ad, hogy van értelme kitartóan próbálkozni!

Gratulálok!

És köszönjük, hogy megosztottad a történeted!

2010. aug. 26. 10:14

Szia!

Jaj annyira sírtam a történeten...

Szívből gratulálok a csodaszép ikreidhez!!!

Sok boldogságot,egészséget kívánok a kis családodnak!!!

2010. aug. 26. 08:47

Luca!

Gratulálok a gyönyörűségekhez!

Az én Lucám is 4 hónapos, április 15-én született!

Sok egészséget és boldogságot Nektek!

2010. aug. 26. 07:08
Nagyon jó cikk, GRATULÁLOK a babákhoz, ügyesek voltatok.
2010. aug. 25. 23:53
Szívszorító volt nekem a történeted! Hasonló cipőben járok...
2010. aug. 25. 22:25

Fogadd szívből jövő óriási gratulációmat!!!

Gyönyörűek a babák!!!


Puszi

2010. aug. 25. 22:18
Nagyon tetszett. :) Gratulálok a babákhoz és jó egészséget kívánok az egész családnak! És persze sok boldogságot!
2010. aug. 25. 21:58
Én is sírtam:))) Gratulálok Nektek (a kitartásotok példaértékű:))))! Sok boldogságot és egészséget gyönyörű családotoknk!
2010. aug. 25. 21:57
Gratulálok a gyermekeidhez!!!! :)
37. Drotyka (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2010. aug. 25. 21:57
Mi volt a probléma? Miért nem tapadtak meg a babák?
2010. aug. 25. 21:50

Megkonnyeztem rendesen.

Gratulalok,millio puszit kuldok nektek es kivanok minden elkepzelheto szepet es jot!!!

2010. aug. 25. 21:50
Én is gratulálni szeretnék a gyönyörű babákhoz! Nagyon jó egészséget, sok örömet kívánok nektek! Nagyon jó volt olvasni a történetedet!
2010. aug. 25. 21:27

Szivbol gratulalok Nektek, es jo egeszseget kivanok mindannyiotoknak!

Gyonyoruek a Babak!

2010. aug. 25. 21:26
Köszönöm neked is,és a rengeteg jelet mindenkinek,több mint 100 jött,bocsi annak akinek nem tudok visszaküldeni,de ennyit lehetetlen,mindenki vegye úgy hogy küldtem neki is egy óriási szívecskét:)
2010. aug. 25. 21:26
Gratulálok! Gyönyörűek a babócák, nagyon-nagyon édesek! Hosszú boldog életet, és jó egészséget kívánok nektek!:)
2010. aug. 25. 21:15
Nagyon nagyon gratulálok nektek jól megsirattam a történeteteket teljesen átéreztem:-) A bébik maga a csoda:-))Te pedig nagyon ügyes voltál mint ahogy írod is hogy kis nyafkának képzelted magad,mégis megszülted őket:-))Sok sok puszi és jó egészséget a babáknak és nektek is:-)
2010. aug. 25. 21:11
És persze köszönöm mindenkinek aki írt:)
29. Luca.78 (válaszként erre: 15. - Micike55)
2010. aug. 25. 21:10
Szia!Neked is köszönöm,és Nektek is szorítok:)
2010. aug. 25. 21:10

nagyon-nagyon örülök hogy megírtad

annak meg különösen, h "kis nyafka"létedre ilyen szülésélményben volt részed

szerencsés csillag alatt születtél, az biztos

minden jót kívánok az elkövetkezendő időkre, és még néhány kis tesót :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook