Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor körülötted tombol az influenza, mi a védőpajzsod? fórum

Amikor körülötted tombol az influenza, mi a védőpajzsod? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 24. 12:06

Rengeteg C-vitamin egész télen. A fokhagyma és/vagy a vöröshagyma tényleg nagyon jó.

És persze a savanyú káposzta, a méz... a szokásos házi módszerek. A sós vízet is hallottam hogy jó.


Mi megszoktuk, hogy ha hazaérünk, levesszük a cipőt, első útunk a fürdőbe vezet kezet mosni. Ez már bevett szokás nálunk, sőt ha jön valaki, őt is megkérjük, hogy mosson kezet.

2012. febr. 24. 12:04

engem épp most terített le valami ilyen, szóval asszem sehogy. Vigyázni kellett volna, hogy a kicsi meghűlés után ne emberkedjek, nem sikerült.

egyébként C vitamin, pihenés, teázás lesz a menü

2012. febr. 24. 12:03
Minden nap 5-6 km futás. A ragály rám sem mer nézni :-))))
2012. febr. 24. 12:03
védőoltás, és mindenkit elküldök a pi-ba, aki mellettem egyet is mer köhinteni úgy, hogy nem teszi a szája elé a kezét. és használok alkoholos kézfertőtenítő sprayt, zselét. kb ennyi. ja és béres csepp+ cetebe:)
5. badonyimariaeva (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2012. febr. 24. 12:03

Nem marja ki a sós víz a torkodat?


Sok gyümölcs, mozgás..

2012. febr. 24. 12:01

fokhagyma, savanyú káposzta :)

sok folyadék:)

sok alvás:)

sport:)


ja és gyakori kézmosás, ill. igyexem nem nyúlkálni az arcom környékén.

-ami még jó megelőzésre a sós vízzel gargalizálás, bár nagyon undi

2012. febr. 24. 12:00
szerintem nem tudod kivédeni. ha le akar nyűrni, le is fog. (tapasztalat)
2012. febr. 24. 11:59
citromos víz sok sok sok
2012. febr. 24. 11:58

Mindenki beteg, vagy kezd megbetegedni: munkahelyen, családban, a kis boltban és még a szomszédban is...


Influenza és megfázás együtt, orrfolyás, láz, levertség, gyengeség - mint valami gonosz kis manók, ellepik a várost.


Ilyenkor ti milyen módszerekkel veszitek fel a harcot, hogy megússzátok egészségesen?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook