Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor jó csalódni! :) fórum

Amikor jó csalódni! :) (beszélgetős fórum)


2010. szept. 1. 14:32
Jót mosolyogtam:-) És milyen igazad van. Mondjuk ezt nm hallottam még , hogy "mit ér a szép tál, ha üres". Sajnos én is tapasztalom magam körrül hogy évek óta nem látott ismerősöm egysze csak felbukkan és ilyen zagyvaságokat akar rámsózni.nagyon nem díjazom:-)
2010. szept. 1. 14:31
Hat ez tetszik!Es nekem is volt ilyen elmenyem..es el is csodalkoztam,hogy mi a gyikot szerettem en ebben anno...:D
3. last
2010. szept. 1. 14:20
Én is :)
2010. szept. 1. 14:18

Édesanyámnak volt egy mondása az Én lánykoromban, ami ma is megállja a helyét, miszerint:


"Mit ér a szép tál, ha üres"


(szerintem ez érvényes a fejekre is ☺☺☺)


Örülök, hogy jól választottál ♥♥♥

1. last
2010. szept. 1. 14:11

Épp nagyban melózom,mikor megjelenik a 10évvel ezelött hőn imádott férfi,én meg a leglepukkantabb állapotban...

Beszélgetni kezdünk,közben melózom,kolleganőim szemei majd kiesnek hogy ki ez az Adonis :)

És ő elkezd beszélni és a szép kis világom egyre jobban omlik össze...

Mintha kicsit selypítene,meg egyáltalán miről is beszél??Csak azt nyomja hogy mivel "házal" éppen.Valami biophotonic scanner-er akar engem egészségessé tenni,közben persze fel tesz kérdéseket hogy hogy vagyok,hol,hogy élek,de akkor jön az a kérdés hogy vigyázok-e az egészségemre...

Mondom peeeersze,hogyne./Napi 9óra idegbaj és egyéb családi gondok mellett csak erre van időm/

Kérdi miért ráztam le múltkor mikor hívott.Mondom mert 10év után ne gyere nekem ilyen kütyükkel,hanem talán egy hogy vagy?-al.

Néz értetlenül.Ugyan azok a szemek,illat,arc,test mint régen....De olyan üres és semmit mondó hogy az csak na.

Látja hogy velem nem "üzletel" mondja hogy páromat nem-e érdekelné :)

Mondom nincs ideje napi 10-en óra munka után...

Csalódottnak látszott,még tán meg is sajnálom,ha nem gondolok bele nekem mennyivel cukibb párom van,akit semmi ilyenért nem adnék fel.Lehet nem egy ilyen modell srác,de nem is egy ilyen kocka fej!Imádom!!

Ezt tudatosította bennem a mai nap és hogy nincs is jobb mint igazi,rózsaszín köd nélkül látni a valóságot!!!

Mellékesen,utálom hogy ha egy általam értékesnek vélt valaki kinyitja a száját,de csak azt hallom hogy BLA_BLA_BLA

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook