Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor apuka eltartja a családot.. fórum

Amikor apuka eltartja a családot.. (beszélgetős fórum)


24. Clau26 (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2010. jún. 19. 09:13
katicával hasonló a dolog.Nem mentem hozzá..a terhesség után változott meg inkább
23. 8e163afeff (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2010. jún. 19. 07:06
Hát ez nem egy építő hozzászólás... az én párom is ilyen "paraszt" lett a gyerek után (igaz, nem akarta, fogamzásgátló mellett csúszott be), és csak akkor mutatta meg ezt az oldalát, soha nem hittem volna. És igen, én is elhagytam, az egyéves kicsivel költöztünk haza, szüleimhez.
22. andi6020 (válaszként erre: 14. - Clau26)
2010. jún. 19. 06:49
Bocs, de minek mentél hozzá, főleg minek szültél neki gyereket? Nyilván nem egyik napról a másikra lett ilyen paraszt.
2010. jún. 18. 20:51
még egy madár is gondoskodik a párjáról meg a fiókáiról...
20. Ronikutyi (válaszként erre: 18. - Clau26)
2010. jún. 18. 20:50
Hát van,hogy engedélyt kérek én is ha mondjuk nagyon szeretnék valamit,de nem 2 fillér,viszont ő keres többet,nálam van a pénze,a kártyája folyamatosan,én osztom be a pénzt,de attól még az övé,és van amit megkérdezek én is.Általában elsőre igent mondd,ha nem,akkor is megpuhítom,mint most a kutyusnál.:D Ő nem akarta még,én meg csak kikönyörögtem,pedig nem olcsó,tudod te is,+ oltások,szeptemberbe műteni is kell:S A lényeg,hogy a férfi szereti mindig ő hordani a nadrágot,na de azért a megalázás és az ésszerű gondolkodás között különbség van.Elhiszem,hogy be akarta osztani a pénzt,de akkor ne csak rád vonatkozzanak a "szabályok",hanem ő rá is.
19. Clau26
2010. jún. 18. 20:46
nekem mindössze 40000volt a tgyasom és most fogom kapni a gyedet amit elvileg ugyanúgy számolnak majd el és akkor megszívtam..
18. Clau26
2010. jún. 18. 20:44
ja ja nekem ebben nagy mázlim van,a húgom fodrász,de konkrétan bugyit nem mertem magamra venni,dehát végülis minek?jó a rongyos is végülis úgyis csak ő látta:-)
17. Ronikutyi (válaszként erre: 16. - Clau26)
2010. jún. 18. 20:42

Nálunk is van,hogy megy a pénzen a vita,de ilyet sosem vágna a fejemhez,mert nem is tudna,hisz én is kaptam a GYED-et most hogy lejárt,vissza kell mennem dolgozni a pénz miatt.

Megértelek,hogy szakítottál,ezt egy nő sem viselné el,pláne nem babával,hogy a fejéhez vágják a dolgokat.Én sem merek magamnak megengedni sok mindent,fodrásznál utoljára decemberben voltam,azóta magamnak festem a hajam,hogy ezen is spóroljak,ne adjak okot a vitára.Azért annyiból jó,hogy apud segít,nekem sajnos nem tudnak a szüleim segíteni,de megpróbálunk boldogulni.2 fizetésből is nehéz,nem hogy csak GYES-ből,szóval teljesen megértelek:((((

16. Clau26
2010. jún. 18. 20:37

dehogynem apukám folyamatosan beszélt vele,mindig azt mondta megváltozik 1-2 dologban aztán ez 1-2hétig ment is neki..


Apukám segít most,így hogy elköltöztem..

mindegy majd csak lesz valahogy csak kíváncsi voltam én látom rosszul a dolgokat vagy tényleg nem normális ez az egész..

Egyébként sok pasi még büszke is rá hogy eltartja családját vagy nem?

15. Juca78
2010. jún. 18. 20:34

Szüleiddel nem beszéltél erről?

Ők nem tudnak segíteni?

14. Clau26
2010. jún. 18. 20:29
nem vagyunk jóban miután ő az a típus aki azt hiszi mindig mindent jobban tud és amikor a gyerek nevelésbe beleszólt na akkor elszakadt a cérna..onnantól alig beszélünk..A természetét meg apóstól örökölte,úgyhogy felejtős..sajnos egyszerűen annyira másképp látta a dolgokat hogy nem maradt más csak a szakítás..6év után..nem egy kellemes élmény
2010. jún. 18. 20:26
Még attól is rosszabb. Anyósoddal nem próbáltál beszélni??
12. Krisztine2 (válaszként erre: 11. - Clau26)
2010. jún. 18. 20:25
rosszabb:((
11. Clau26
2010. jún. 18. 20:20
mint egy albérlő nem?
10. Clau26
2010. jún. 18. 20:20

Ja:-)

az is kötelesség lenne cserébe és a takarítás,dehát ez alap..ja és amin mindenki kiakadt és gondolom ti is kifogtok,vettem oda 1 bizonyos összegért 1 dolgot és ő 2éve és ő annak a felét fizeti ki,mert én azt lelaktam..

9. a14deb9047 (válaszként erre: 8. - Clau26)
2010. jún. 18. 20:15
... és nem ingyen szerető (bocsi, de tudod, hogy értem)!!
2010. jún. 18. 20:14

na hát én is így gondoltam,ja és soha egy darab göncöt,de semmit nem vettem magamra egyedül a kislányomnak ha kellet valami pl.tápszer mondtam neki és ennek ellenére folyamatosan azt hallgattam milyen követelőző vagyok..magamnak semmit nem kértem soha..1-et kivéve hagyj menjek el konditerembe,mert már 5éve edzek..semmi kikapcsolódásom és nagyon hiányzik.

Erre ő:kérjek rá pénzt mert ennyi pénzből nem tehetem meg,és tudtam nagyon jól ha szülök akkor ez lesz..vagyis nekem nem jár heti 4óra kikapcs.

Bezzeg a haverjaira mindig volt pénze,mert azt mondta ő meg teheti,mert keres és még akkor is megtette amikor hó végén alig volt pénz..a haverokra mindig volt

2010. jún. 18. 20:11
Természetesnek kellene lennie, hogy gondoskodik az apuka (??) családról. Ezzel az erővel te pedig mondhatnád, hogy nem ingyen házvezetőnő vagy...
2010. jún. 18. 20:09
megnézném a pasikat ha nekik kéne szülni és 1x a helyünkbe lennének akkor hogyan viselkednének.......pofánvágnám az ilyeneket....grrrr
2010. jún. 18. 20:09

de hát az ő lánya is...!

nem hiszem el hogy sajnálja a pénzt tőletek

2010. jún. 18. 20:08
Egyáltalán nem normális, hanem iszonyúan bunkó dolog. Gondolom, naponta beleordítja ezt a kislányod arcába is, hiszen őt is eltartja !!!
3. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. jún. 18. 20:07

Nem normális ha az ember fejéhez vágják.Eltartás és eltartás között nagy külömbségek lehetnek..

Ha a babával vagy otthon az nem eltartás.Szerintem.

2010. jún. 18. 20:07

:((((

nem,nem normális,sőt:S

Gondolom nem csak magadnak szülted azt a picit,hanem neki is,és felelőséggel tartozik irántatok,ha már bevállalta ő is a babát.

2010. jún. 18. 20:05

Sziasztok!


Nekem 6hónapos a kislányom és miután lószar pénzt kapok így kedves ex-em elkellet,h tartson..de az normális hogy ezt nap mint nap az ember fejéhez vágják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook