Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor a szemedbe szépeket mondanak, a hátad mögött kibeszélnek! fórum

Amikor a szemedbe szépeket mondanak, a hátad mögött kibeszélnek! (beszélgetős fórum)


19. timycat (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 22:51
A munkatársakkal mindig fenntartással kell lenni; munkahelyre az ember dolgozni jár, nem haverkodni; legalábbis én így kezelem. A munkámat tőlem telhetően elvégzem, nem bunkóskodok, nem zavargok, alapvető udvariassági köröket lefutom így -talán- nem vagyok senki útjában
18. 25800e2d09 (válaszként erre: 16. - 6b006fc769)
2013. febr. 5. 22:46
valami ilyesmi jutott eszembe nekem is. meg az amcsi filmekbeli rivalizálást is magyar példából merítik :D
2013. febr. 5. 22:41
Mondjuk tény, hogy nehéz bekerülni egy csapatba, föleg egy összeszokottba.
16. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Memimemi)
2013. febr. 5. 22:35

???

Nyilván Braziliában teljesen ismeretlen fogalom a munkahelyi furkálódás...

15. Aquatica (válaszként erre: 14. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 5. 16:56

a főnök is ilyen :P. szóval mindegy.

csak magát nem látja,

csak az az érdekes, hogy be se jár dolgozni. teszi hogy főnök :P.

14. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 15:59
És a Főnök elhitte?
2013. febr. 5. 15:52
ez egy általános jelenség főleg a régi vagy nagyon összeszokott csapatok nehezen vagy egyáltalán nem fogadják be az új és az ő ízlésüknek nem megfelelő embereket. ez a hierarchia miatt van, kígyófészekbe nem való mongúz :)
2013. febr. 5. 15:32

de az is lehet hogy nem ez az én helyem és jobb ha megyek, ők úgyis olyanok, amilyenek...

én nem vagyok vevő az ilyen kibeszélős dolgokra..

11. Aquatica (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 5. 15:26
:( sajnos
2013. febr. 5. 15:25

Egy kolléganôm meg akart verni, rám akarta borítani az íróasztalt, mert olyasmit akart velem megcsináltatni (nem voltam a beosztottja), amit a pénzügyi szabályzat tiltott!

Nem is beszéltünk soha egy szót sem...

Ma hallom, 45 évesen meghalt; 3 gyermek maradt utána :(

Ilyenek vagyunk, mi emberek :(

9. Aquatica (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 15:24

az előző munkahelyemen nagyon jó volt pedig ott is csajok voltunk :)..

aztán jött az új munkahely.. új kollégák, és tényleg

ők nagyon másak. pedig én kedves voltam mindenkivel.

soha nem ítélkeztem senki felett, aztán egy szép nap

az egyik barátnőm felhívta a figyelmet, hogy vigyázzak velük. 2 embert már kinéztek a bandából. én nem várom meg hogy velem is ez legyen.csak nagyon meglepett, a dolog. de lehet én voltam a vak. és jóhiszemű.

8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 15:23
Sehogy!Csak próbálj meg a magánéletedről a lehető legkevesebb infót adni és ne menj bele a mások kidumálásába.Egyszer beszélgettem a könyvtárosnővel(akinek a férje ott dolgozott, ahol az akkori barátom)másnap a rendőrség ment a barátomékhoz,mert a munkahelyen eltünt egy tv és mi éppen akkor vettünk egyet.Jöttek hozzánk is,megnézték a Tv-t,nem az volt,elmentek,de nagyon kellemetlen volt.
7. Kukacc (válaszként erre: 6. - Kukacc)
2013. febr. 5. 15:21
Bocsi, elírtam: ahol én dolgoztam.
2013. febr. 5. 15:21

beveszem a lasz*rom tablettát és ennyi.

SOHA nem szabad jóban lenni kollégákkal.

Ők munkatársak, de nem szabad, hogy "haverok, vagy barátok" legyenek.

Amíg eszerint cselekedtem, nem is volt még gondom.


Aztán egy ismerőst oda vittem dolgozni, ahol én dolgozok. 2 hónap múlva az áthelyezésemet kértem.

2013. febr. 5. 15:20
Ez általában mindenhol így van. Az én kolléganom mindenkit kibeszél és ezt csak egyszeruen beszélgetésnek veszi, van olyan aki mindent visszahord a fonoknek persze ferdítve a saját javára. Nem kell ezen rágódni, meghallgatod és kész.
4. memimemi (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 15:18
Sajnos tipikus (magyar:() munkahelyi jelenség.
2013. febr. 5. 15:18

Szia!

Sajnos ismerős a helyzet. Én is jártam már így munkahelyeken. Sajnos sok függ a munkatársaktól. Ahol immár 11 éve dolgozom, itt is az eleje nagyon nehéz volt. Egy jó ideig kibeszéltek a hátam mögött és irígykedtek (itt a nőkre gondolok). Elég sokat veszekedtem, vitáztam is a kolleganőkkel, de mindig ők győztek. Csinálhattam bármit. A munkámat is rendesen elláttam és a többi munkatárssal semmi gond nem volt. Egy idő után belefáradtam az egészbe és hagytam, lesz ami lesz. Egy pár év kellett, hogy elfogadjanak és egyenrangú félnek tekintsenek. Szerencsére már egy jó ideje semmi gond nincs.

2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. febr. 5. 15:17
Sehogy. Ez sajnos minden munkahelyen így működik, tisztelet a kivételnek, már ha van ilyen. Ezért nem éri meg minden személyes infót elmondani magadról, mert amelyik olyan, az simán visszaél vele.
2013. febr. 5. 15:14

furcsa helyzet állt elő, azt hittem a kedves kollégákról, hogy milyen rendesek.

aztán kiderült, hogy nem! mindenkit kibeszélnek, kritizálnak a háta mögött, van olyan akit ki is rúgattak emiatt, mondván nem túl szimpi, és nem idevaló....

ti az ilyen helyzetet, hogy kezelitek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook