Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a párod, nem hiv, nem akar beszélni veled..... fórum

Amikor a párod, nem hiv, nem akar beszélni veled..... (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. CsillagTM (válaszként erre: 82. - Susika2009)
2010. márc. 24. 21:05
szuper!:) akkor megnyugodtál?:P
2010. márc. 11. 14:20

Én is köszönöm a válaszokat!

TEgnap sem beszéltünk egész nap,este felhivott 5 percre vagyis éjszaka,hogy hiánzok neki,stb...szeret!

Ma reggel megcsinálták az internetet,és ma már 6 órát beszéltünk skypon:-)

Ugyhogy ugy látom jó volt hogy nem kerestem,és ö is gondolkodhatott:-)

81. **manyisz** (válaszként erre: 80. - Penzkezeles)
2010. márc. 10. 20:08

Köszönjük,hogy vetted a fáradtságot és elmagyaráztad ezt nekünk...:))))


Mint férfi ember!Hogyan látjátok ezt ti!:)))

80. penzkezeles (válaszként erre: 63. - **manyisz**)
2010. márc. 10. 17:09

Jelen! :-)


A párommal 3 éve mi is sülve-főve együtt vagyunk, mégis előfordul velem olyan, hogy egy időre (legalább lélekben, legalább egy kis időre) egyedül legyek, nélküle. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem, nagyon szeretem akkor is, de néha jóból is megárt a sok. Szerintem ez normális, lassan ő is kezdi elfogadni.


Az meg, hogy valaki miért érzi magát rosszul, ha a párja nem a kívánalmainak megfelelően viselkedik (nem akkor, nem annyiszor és nem úgy keresi, mint az illető szeretné...). Nos, amikor ilyen élményem volt, visszagondoltam, hogy ki volt az az életemben, aki ezt megtette már velem ugyanezt régebben (apa/anya pl.). Mikor összeállt a kép, egyből megnyugodtam, megszűnt a rossz érzés. Susika, most úgyis ráérsz töprengeni ezen. :-)


Minden jót!

79. CsillagTM (válaszként erre: 77. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:50

Helyes!:) (Mellesleg, ha a többi csaj szt szar alak/ronda lenne, akkor meg az lenne a gyanús, nem? :P) Örülj neki, hogy ilyen értékes pasid van. Vaknak lenni nem kell, de problémát gyártani fölös, jönnek azok maguktól is:)

Jóccakát!

78. **manyisz** (válaszként erre: 77. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:39
Jó éjt!
2010. márc. 9. 21:38

Igazad van,csak rosz a magány,és túl sok olyan csaj van ott aki tudom hogy még pályázik rá,de ez is hülyeség..mert megmondta hogy engem akar,elis megyek veszek egy forró fürcsit,aztán bevackolom magam az ágyba és pihenek!Köszönöm az öszinte szavakat

nem akarom elvesziteni,és ezzel csak rosz úton haladnék...

Belátom!Köszi hogy felnyitottad a szemem!

Aludjatok jól!

76. CsillagTM (válaszként erre: 72. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:35

SZerintem épp gyártod a problémát. Vicces, hogy én is mennyit csináltam, de már ismerem a másik fél álláspontját, és így baromira idegesítő a hozzáállásod: egész este itt remegsz és idegeled magad, ahelyett, h kikapcsolnál, ez mi a fenére jó?! Szerintem NEKI milyen érzés, h mint valami dedóst, nem bírod elengedni egy hétre? Mivel szolgált rá, hogy ennyire ne bízz benne?! Higgy nekem, ettől még egy angyali türelmű pasi is bekrepál, FEJEZD BE! Ezzel senkinek se használsz! Szerencsétlen kicsit családozik, tök nyugiban, semmi rosszra nem gondol, te meg eközben csak pörgeted magad, aztán majd rázúdítod...frankó!

Mégis, szerinted mi a jó csudát csinálna otthon, amivel árt neked? Jól érzi magát? Beszélget a szüleivel? Vagy mi?

(Ja és bocs, hogy nem állok be a téged sajnálók sorába, de tapasztalataim szt ilyenkor többet segít az őszinteség...neked akarok jót.)

75. **manyisz** (válaszként erre: 74. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:33
Nem régen 4 hónapja..de ez a legrosszabb,még rózsaszín köd..Ugye az elején minden percet a szerelmeddel töltenél..És én ezt nem tehetem...
2010. márc. 9. 21:31
oké,mióta vagy távkapcsolatban?
73. **manyisz** (válaszként erre: 72. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:30

Ismerem az érzést!

Nem egyszerű...kezelni!De ne kínozd magad!

Tudom miről beszélek,hidd el..

2010. márc. 9. 21:29

Igazad van,de egyszerüen nem tudok beletörödni hogy nincs itthon

De majd lenyugszok!

71. **manyisz** (válaszként erre: 70. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:26

Értem!Értem én!!!

Ezért gyártasz filmeket a fejedben!!!


Én távkapcsolatban élek!!Nekem sem jobb!

Tudom ez nem nyugtat meg!

2010. márc. 9. 21:24
Össze vagyok zavarodva,3 éve 2 éjszakát töltöttünk külön,és megörülök attol hogy nincs velem!
69. **manyisz** (válaszként erre: 68. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:21

Attól tartok,hogy nem bírod ki addig!És ezt előbb megteszed majd!Mármint,hogy kérdőre vonod!

Ebből nem szűrheted azt le,hogy nem szeret!Akkor valami másnak is lennie kell,ha erre gondolsz!

2010. márc. 9. 21:18

Köszi!

Aranyosak vagytok:-)

Ha hazajön megkérdezem hogyan tovább,nem akarok szenvedni többet,megmondom legyen öszinte,aztán mindenki menjen a maga utján!Bár belehalok már most hogy nem látom,nem tudom mi lenne akkor ha kiderülne már nem szeret

67. **manyisz** (válaszként erre: 66. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:15

Neked itt vagyunk mi most!:))))

Mi veled foglalkozunk,az érzéseiddel...

Hogy kit tudd írni magadból..

2010. márc. 9. 21:13
oké,de megint neki teszek jót....és az én érzéseim?Azzal ne foglalkozzunk?MIndig az van amit ö akar!
65. **manyisz** (válaszként erre: 64. - Susika2009)
2010. márc. 9. 21:05
Hagyd,ne keresd!Bírd ki!Lehet csak egy kis nyugi kell neki!!
2010. márc. 9. 21:01
de nem tudom azt tenni amit ö hogy semmibe vegyem,mert szeretem,DE LEgyen nem keresem amig ö nem keres....vagy amig nem látom hogy próbálja felveni velem a kapcsolatot,amugy az anyja teloja elöfizus!
2010. márc. 9. 20:59
Na ilyenkor jöhetne ide egy pasi!Hátha választ adna:) Mivel ők teljesen másként működnek!!
62. **manyisz** (válaszként erre: 60. - Susika2009)
2010. márc. 9. 20:58

Nem lehet,hogy a "kombinálásod" miatt van már ki!És ezért nem akar veled beszélni,mert nem akar vitát a semmiért!Vagy?? Mert ahogy leszűröm nem az első eset,hogy kombinálsz!!


Vagy van okod??Történt valami amiért nem bízol benne????

61. CsillagTM (válaszként erre: 55. - Susika2009)
2010. márc. 9. 20:55

Bocs a kíméletlenségért, de nem lehet, hogy semmi probléma nincs, csak egyszerűen az agyára mész a gyanakvó hárpiáskodással?

(és ezt úgy mondom, h _én_ rengeteget hárpiáskodtam régebben, de totál nem éri meg...)

2010. márc. 9. 20:53
Nem is beszéltünk tegnap óta,tegnap is minden renden volt mikor elköszöntünk!És mondta ne aggódjak ő jó helyen van,ne kombináljak!
2010. márc. 9. 20:52

Ugy érzem van valami ammit nem mer vagy nem akar elmondani!

Sztem ez már nem képzelödés,de ha szerintetek van még kiut,akkor irjátok meg mit tegyek!

58. **manyisz** (válaszként erre: 54. - Susika2009)
2010. márc. 9. 20:51

Akkor jól értelmeztem!

Hááát,ezt én sem tudom!

Nem történt semmi amiért durcás rád??

57. Csigusz 79 (válaszként erre: 55. - Susika2009)
2010. márc. 9. 20:50
:(
56. c0cf64890f (válaszként erre: 54. - Susika2009)
2010. márc. 9. 20:50
:(
2010. márc. 9. 20:49
Ő is nyugodtan tudott volna beszélni velem,de semmi..nem baj folytassa csak a hülyeségét,nem teszi zsebre amit kap ha hazajön...Vag mehet is vissza ha igy folytatja!
2010. márc. 9. 20:48
igy volt ahogy leirtátok,én sem értem miért nem tudott ö beszélni velem,
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook