Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amikor a néma nők ordítanak fórum

Amikor a néma nők ordítanak (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a néma nők ordítanak

2020. aug. 9. 07:09

Ha nem hallatod a hangod, senki nem fogja helyetted. Hallgatsz tűrsz? Meddig? Amíg teljesen elveszted benne önmagad? Ha így mennek el évek, mi marad?


Nehéz dolgok ezek...


Jó írás

2020. júl. 10. 20:55
Nagyon jó írás. Gyerekkoromban nagyon sokszor volt torok-és gégegyulladásom, sokszor elment a hangom. Aztán lassan megtanultam, hogy azt mondjam csak ki, amit anyám hallani akar. Sajnos felnőttként is inkább hallgattam, nyeltem és köhögtem rendületlenül. Aztán kezdtem a hangomra találni. Kiállni magamért. Na, azt a férjem intézte el, torkon ragadott, és fojtogatott kicsit, hogy tudjam, hol a helyem. Újra bennem rekedt a szó. De sok év után belül már bömböl valaki. És ha én egyszer kinyitom a számat...! :)
2020. jún. 13. 10:07
Tetszett a cikk,picit magamra is ismertem.Igaz,nem teljesen,de sokszor van az,hogy meg sem hallják a véleményem.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - J357)
2020. máj. 5. 14:39
Az okos halk, csendes szóval beszél, a környezete kénytelen ilyenkor visszafogni saját hangját ahhoz, hogy hallja, értse azt, amit az ilyen emberek mondanak.
3. j357
2020. máj. 5. 12:26
Néha, ha ordítasz sem értik meg... és sokszor nem fordíthatsz hátat.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2020. máj. 5. 10:45

Tetszik! Jó téma, ügyesen megírt cikk, valóban van benne mit körbejárni.


Mert azt még csak megértem, amikor a korábban néma nők egyszer csak elkezdenek ordítani.

Azokat a nőket nem tudom megérteni, akik képesek egész életüket leélni úgy, hogy meg sem próbálnak ordítani. És ráadásul még jó képet is vágnak hozzá.

Hát ezt nem tudom, hogyan lehet egy életen át megcsinálni. Pedig ilyen is van.

2020. máj. 5. 09:35
Milyen, amikor hiába mondod, senki sem figyel, senki sem hallja? Milyen, amikor nem azt hallják, amit mondani akarsz? Meddig lehet bírni a némaságot?

Ugrás a teljes írásra: Amikor a néma nők ordítanak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook