Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor a férfi jobban szeret... fórum

Amikor a férfi jobban szeret... (beszélgetős fórum)


1 2
19. minik3
2007. febr. 16. 17:23

Kisgé, köszi. Mindket lehetőségben van valami. Én is tudom, hogy nem tisztességes egyikünkkel szemben sem, ha sokáig huzom ezt az állapotot. Döntenem kell. A helyzetet bonyolitja az is, hogy az USA-ba jöttem ki hozzá egy fél évvel ezelőtt. Nem is volt olyan nehéz meghoznom ezt a döntést, mert akkor minden vágyam az volt hogy Vele lehessek. De most, honapok elteltével totál elbizonytalanodtam és szinte menekülnék. Tudom a körülményke is nagyban közrejátszanak, hogy egy idegen országban élek, honvágyam van, hiányzik a régi életem, stb. Nem tudom hogy képes vagyok-e feladni mindezt miatta. Sokszor az ember nem mindent képes feladni a szerelemért. Én azt hiszem ezen emberek közé tartozom.

De akkor is baromi nehéz döntés ez most nekem...

18. kisgé (válaszként erre: 16. - Minik3)
2007. febr. 16. 14:52

1. Vagy nem szereted őt eléggé és ez nem fog változni

2. Régi csalódásaid miatt nem tudod átadni magad


Döntsd el, mert annak hosszú távon nincs értelme, ha nem tudod úgy szeretni, ahogy megérdemli. Akkor ő sem lesz boldog, ha Te nem. Meg az nem tisztességes...

17. 93a74b44ea (válaszként erre: 15. - Kisgé)
2007. febr. 14. 18:01
akkor nálam az lehet a baj, hogy nagyon nem ilyet kívánok? mert eddig még bejött :))))
16. minik3 (válaszként erre: 15. - Kisgé)
2007. febr. 14. 18:00
Szerintem érzi. Az is a baj, hogy ő teljesen készen áll egy komoly kapcsolatra, én meg talán nem, a csalodás miatt amit még a mai napig nem hevertem ki és még mindig fáj. Volt már ugy többször, hogy szakitunk, ő nagyon de nagyon küzdött értem. Engem meg mindig valami visszatartott és vele maradtam. Félek, hogy ha elhagynám, nagyon megbánnám.
15. kisgé (válaszként erre: 12. - Minik3)
2007. febr. 14. 09:40
Hagyj időt! Lehet, hogy nálad is elmélyül az érzelem. Tudod, azt mondják: vigyázz mit kívánsz!:))))) A fiú tudja, hogy Te nem lángolsz úgy?
14. 93a74b44ea (válaszként erre: 12. - Minik3)
2007. febr. 13. 17:59
Én erre sosenem is vágytam... Igen, határozottan idegesít. Egy bizonyos fokig persze jó, de ha túlzásba viszik, akkor sikítva menekülök...
13. minik3 (válaszként erre: 10. - 'szti)
2007. febr. 13. 17:58
Hát, szerintem sokkal jobban. SOkszor rémiszt, hogy mennyire függ tőlem. Mindig én szerettem jobban az eddigi kapcsolataimban, és ez most olyan furcsa nekem, kicserélődtek a szereplők.
12. minik3
2007. febr. 13. 17:56
Ez olyan érdekes, én is mindig egy olyan társra vágytam, aki nagyon szeret, hűséges, odaado, figyelmes, türelmes, akiben megbizhatom, stb. Most itt van és nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Basszus, ugy bánt...
11. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - Minik3)
2007. febr. 13. 17:55
amit írtál... hogy ő jobban szeretett, és érzelmileg teljesen függővé vált tőlem
10. 'szti (válaszként erre: 8. - Minik3)
2007. febr. 13. 17:54
az sem mindegy, hogy <u> mennyivel </u> jobban
9. minik3 (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2007. febr. 13. 17:52
Letty! Mit viseltél nehezen?
8. minik3 (válaszként erre: 4. - Pici Lulu)
2007. febr. 13. 17:52

Épp egy ilyen kapcsolatban élek most. Nagyon jo érzés hogy ennyire szeretnek, figyelmesek velem, a párom a csillagokat is lehozná nekem az égről. Persze én is szeretem őt, de nem olyan fellángolással, odaadással mint ő. És nem tudom hogy ez jo e? Sok csalodáson végigmentem, most ovatosabb vagyok sokkal.

Szerintem egy kapcsolatban mindig az egyik fél jobban szereti a másikat. Kérdés mi a jobb, ha épp MI szeretünk jobban vagy a másik.

2007. febr. 13. 17:07

volt, 3 hónapig bírtam

eleinte tetszett, aztán már teherré vált

nem akartam megbántani, de mégis sikerült :-(

6. kisgé (válaszként erre: 1. - Minik3)
2007. febr. 13. 16:29
Nekem is volt, de nem viseltem. Eleve vele kicseszés, ha nem szereted eléggé, nem tisztességes. Meg engem minden idegesített!
5. 93a74b44ea (válaszként erre: 1. - Minik3)
2007. febr. 13. 16:25
Volt, de én rohadt nehezen viseltem. És nem is sokáig...
4. Pici Lulu (válaszként erre: 1. - Minik3)
2007. febr. 13. 16:25
És neked volt mááárr ilyen kapcsolatod????
2007. febr. 13. 16:25
A jelenlegi kapcsolatomban, pedig váltig állítja a párom, hogy ő jobban szeret! De ezt néha nem igen érzem rajta, csak mondja... inkább én szeretek jobban! Leglábbis néha ezt veszem észre, mármint azért mondom ezt, amiket tesz ő és amiket teszek én a kapcsolatunkért!
2007. febr. 13. 16:24
Nálunk volt ilyen, a volt kapcsolatomban.. éreztem és tudtam is, hogy ott a pasi jobban szeret mint én! Nem volt belőle baj.. mert elnézett nekem mindent, de nem rosszalkodtam.. bíztunk egymásban és minden tökéletes volt, addig míg el nem kezdett linkeskedni!
2007. febr. 13. 14:53
Volt olyan kapcsolatotok, ahol a férfi jobban szeretett mint a nő? Mikor érzelmileg teljesen függővé válik a nőtöl? A tapasztalatotok érdekelnének.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook