Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Amikor a babád elkezdte átaludni az éjszakákat, nem lett kevesebb a tejed? fórum

Amikor a babád elkezdte átaludni az éjszakákat, nem lett kevesebb a tejed? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 11. 10:28

Sziasztok!


Véletlenül ma reggel láttam ezt az egyik életviteles csatornán témaként. A babuci megszületett, és pár hetesen átaludta az éjjelt. Az anyucinak kevesebb lett a teje, mert a szervezet úgy értékelte, hogy nem kell már annyi.


:) ez teljesen érthető.


szép napot mindenkinek!

11. Ezti
2011. dec. 10. 12:39
Sajnos este már csak 90 gramm jutott neki, kelét is hajnalban szegény:(
10. Ezti (válaszként erre: 9. - Danica16)
2011. dec. 9. 18:48

Megnyugtattok, köszi mindenkinek!

Méricskélem most, reggelente nagyon sokakat ezsik, 230-240 gr, estére 150-160 grammokat, csak lassabban elnyamizik rajta:)

2011. dec. 9. 07:22

A lányom is korán átaludta az éjszakát, és semmi gond nem volt a tejtermeléssel, szépen gyarapodott, és ahogy már írták egy idő után beállt magától a megfelelő mennyiség.

Én mondjuk nem fejtem, így is beállt a dolog. Majdnem két éves koráig szopizott aztán.

2011. dec. 8. 22:13
Az én lányom is ilyen jo alvo volt. Igy este is, meg nappal is muszály voltam egy ideig fejni,mert sok volt a tejcsi. Késöbb aztán már nem kellett. Ha kevés a tejcsike, igyál gyogyteát!
7. homern (válaszként erre: 6. - Ezti)
2011. dec. 8. 21:54
igen,akkorra írtam hogy beáll magától,de nem fog elapadni miatta.én lehet 1x felkelnék fejni a biztonság kedvéért,ne hirtelen legyen a nagy kihagyás.este laposabb volt nekem is,szinte mindenkitől ezt hallottam úgyhogy nem aggódtam tovább miatta :)
6. Ezti
2011. dec. 8. 21:34
Hát 2 éves korban nem nagy gond, de nekem csak 2 hónapos:(
2011. dec. 8. 20:09

ha 3 óránál többet aludt,nekem már jött magától,szétáztattam mindent ,így ő aludt,én meg fejtem :S

utána magától beállt.fejni ahogy előttem is írták csak annyit,hogy kicsit megkönnyebbüljön a mell.amikor átaludta reggelig az éjszakát már nem volt ilyen problémám,alapból kevés tejem volt,éjszaka sem lett több(2 éves volt ekkor).

2011. dec. 8. 20:03
ja és teljesen természetes,hogy estére kevesebb a tejci,lehetőleg kora du egyél husit,nekem attól több lett! HA pedig beindul a hormonháztartásod,akkor a mensi előtt és első napján szinte elapad a tej,de nem kell agódni,visszajön magától! csak tedd cicire,ha kéri:)
2011. dec. 8. 20:00
nekem majd felrobbant a cicim eleinte! :D Ki kellett fejnem éjjel is,hogy tudjak aludni...Ezeket lefagyasztottam,de tök feleslegesen!Aztán a cici is megszokta,pont annyit termelt,amennyi kellett! Ja,az éjjeli fejésénél nem szabad teljesen kiüríteni a cicit,csak "lekönnyíteni",mert így tudatjuk vele,hogy ne termeljen ilyen sokat:) Mindenre gondol a természet ,nyugi! Ha pedig visszatérne az éjjeli műszak,akkor sincs gond,mert az egész folyamat visszafordítható,mindig szépen beáll a kereslet -kínálat!
2. Ezti
2011. dec. 8. 19:56

Kislányom 2,5 hónapos és nagy alvó. Az éjszakákat 1 hete alussza végig, (este 9-től reggel 8-ig) de nappal is nagyokat alszik (2x 2,5-3 órát, meg több rövidet).


Reggelre jó sok tejcsim van, délelőtt és délután is szépen tud enni, de az esti etetéseknél már sokat sír evés közben és nyűglődik. Puhább is a mellem.

1. Ezti
2011. dec. 8. 19:54
Amikor a babád elkezdte átaludni az éjszakákat, nem lett kevesebb a tejed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook