Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amíg nincs bejelentett tartózkodási helyem, csak szerződésem, nem foglalkozik velem az adott óvoda? fórum

Amíg nincs bejelentett tartózkodási helyem, csak szerződésem, nem foglalkozik velem az adott óvoda? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 18. 20:49

Sziasztok!


Az én legkisebbem a bölcsit kezdi, költözünk albérletbe /köteles a főbérlő ideiglenesen bejelenteni/,és így be is vették.

Szerintem neked is be fogják, aztán ha megvan a lakcímkártya bemutatod!

5. gatto4 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2013. jún. 18. 20:45

Szia!

El kell, hogy fogadja!

Amikor beírattam a lányom, még csodálkozott a vezetőóvónő, hogy albérletet megengedte a főbérlő, hogy ideiglenes lakcímre bejelenthessük! Mert ő addig úgy írta be a gyerekeket, hogy szerződéses cím alapján (és egy kettőről tudok, mindegyiket felvették)!

Szóval szerintem gond nélkül elfogadják majd!

2013. jún. 18. 19:28
Minden oké lesz. Ha van férőhelyük, fel fognak venni.
3. noozimanoo (válaszként erre: 2. - Panka78)
2013. jún. 18. 18:02

Beszélj az óvodavezetővel!

Elvileg beírja jelentkezéskor a hivatalost és felírja a bérleti szerződésen lévő címet is!

Legalábbis a mi ovinkban. :)

2013. jún. 18. 17:58

Bérleti szerződésem van, amiben feltüntették, hogy az a tartózkodási helyem, de lakcímkártyám még nincs.

Kislányomat szeretném átíratni az oviba, de gondolom ez addig nem lehetséges, amíg nincs lakcímkártyám, ugye?

2013. jún. 18. 17:57
Addig amíg nincs bejelentett tartózkodási helye, csak szerződésem, nem foglalkozik velem az ovi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook