Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amíg dolgozom nincs semmi baj, de ha hazaérek az... fórum

Amíg dolgozom nincs semmi baj, de ha hazaérek az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. máj. 26. 13:09

Teljesen megértelek!

Egy vigasztaljon, sokkal magasabb szellemi szinten élsz, mint sokan mások a környezetedben és valami másra, valami sokkal jobbra, többre - nem első sorban anyagiakra gondolok - vágysz.

Majd ha felvállalod és teszel is érte, hogy ez a rossz érzés - én csak úgy hívom, társas magány - elmúljon, jobb lesz.

Látatlanban/ismeretlenül is drukkolok Neked!

13. semleges (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 10:10
Kivel élsz? Nem tudsz elköltözni?
12. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 10:00
Még mindig jobb, mintha fordítva lenne, hiszen életünk nagyobb részét a munkahelyünkön töltjük. Miért nem változtatod meg az otthonodat, hogy jól érezd magadat benne?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Channa*)
2022. máj. 26. 08:16
Nem vagyok magányos. Inkább lennék egyedül...
2022. máj. 26. 06:18

Meglehet, hogy maga a lakás a nyomasztó. Én is jártam már olyan lakásban, ahova beléptem, és éreztem, hogy belül rideg, fénytelen, nyomasztó, szinte menekültem belőle. Pedig hatalmas nagy ablakok voltak rajta, de a ház előtt öreg fák árnyékoltak, a napfény soha be nem süt...

Persze, nem tudjuk, miért nem érzi jól magát otthon. Írhatna valami közelebbit.

2022. máj. 25. 21:08
Szerintem magányos a FI és Újnév is...
2022. máj. 25. 20:01
De mi a baj? Rossz valamiért otthon? Vagy csak általánosan van valami baj, és otthon, amikor ráérsz, azon agyalsz?
7. újnév (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 25. 19:47
DEttó . Én megértelek.
2022. máj. 25. 19:47
Én pont fordítva vagyok! Itthon érzem magam jól. Időszakonként feldobom a lakást dekorral (elég gyakran) és még jobb! De gondolom nem a lakás a baj, hanem aki benne lakik, veled.
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 25. 18:49

Elvileg az az otthonod. Hol ha nem otthon lenne a hátország, a nyugalom, biztonság?


Vigyefenével egyetértek.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. máj. 25. 17:28

Jó ötlet, majd megemlítem a főnökömnek.

Örülök, hogy te jól érzed magad a bőrödben!

Vannak, akiknek nem minden fenékig tejföl.

3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 25. 17:28

Mit keresnél ott, hát ott laksz. Ha nem érzed ott jól magad, akkor a következő kérdések megválaszolása segíthet a változtatásban:

- a lakókörnyezettel/hellyel van a problémád?

- vagy magával a lakással? Nem tetszik a berendezés, dekoráció...

-vagy esetleg az a probléma, hogy nem vár senki otthon, vagy vár valaki, de hozzá meg legszívesebben nem mennél haza?

2022. máj. 25. 17:13

Azt tudom javasolni, hogy költözz a munkahelyedre.

Nekem erről az jut az eszembe, h "mindenhol jó, de legjobb otthon."

Őszintén sajnállak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook