Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ami a gondolataidban - az körülötted. fórum

Ami a gondolataidban - az körülötted. (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. Álmodj királylány (válaszként erre: 61. - Guruljka)
2013. aug. 15. 17:29

Ezt akár nekem is írhattad volna. Teljesen magamévá tudtam tenni ezeket a szavakat. Köszi!


Amúgy én is megnéztem a Titok c. filmet, és akkor döbbentem rá, hogyan vonzottam be egy halálos balesetet a puszta gondolataimmal. Szóval azóta nagyon vigyázok erre. De sok sok pozitív dolgot is sikerült már bevonzani. Pénzt is. Persze nem az ötös lottót, de minek nagyra vágyónak lenni? :) Az a baj nálam, hogy nagyon ingadozó a hangulatom. Ezért nagy energiákat kell mozgósítanom folyamatos pozitív gondolatokhoz. Nem mindig sikerül.

2013. aug. 15. 16:15

Ma ezt írtam valakinek:


"Te vagy az egyetlen, aki tökéletesen megért Téged, és nem bánt, akihez bármikor fordulhatsz. Még a válaszok is Benned vannak, csak meg kell találnod őket.

Kérlek, ne programozz negatívumot!!! És ne szégyenkezz!!! Minden siker ott rejtőzik Benned, de ha gátlásokat építesz magad köré, akkor nem tud kiszabadulni.

Szeresd és fogadd el magad, felhőtlenül, örömmel és természetesen feltétel nélkül, mert a Szeretet nem szab feltételeket."


Csak gépeltem, különösebb gondolkodás nélkül, mert segíteni akartam rajta.

Valami kezd bennem letisztulni, és körülöttem is egyre egyszerűbbé és átláthatóvá válik minden. És kicsit kívül állva ezem, kíváncsian figyelek...

2013. aug. 12. 17:40

Ó persze.

Ébredéskor meg az előttünk álló szép napért...És egyáltalán, igen, folyamatos. :-D

59. ittmost (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2013. aug. 12. 17:36
Igazad van:) én egyébként minden este hálát adok azért,ami aznap történt velem- szóval folyamatos a "kommunikáció"
58. Guruljka (válaszként erre: 57. - Ittmost)
2013. aug. 12. 17:32

Imádkozni én is szoktam, de ha magától nem jött rá eddig, akkor nem beszélem rá, mert ez nem a hittérítés ideje.

Ne csak bajban fohászkodjon az ember...

57. ittmost (válaszként erre: 55. - E438349773)
2013. aug. 12. 17:30

Én azt szoktam csinálni,hogy végiggondolom,mit tehetek a javulás érdekében.Aztán eldöntöm,hogy mit vagyok képes/hajlandó megtenni,és meg is teszem a lehető leghamarabb.ha ettől sem javul meg a dolog,akkor Istenhez szoktam fohászkodni,hogy segítsen nekem,adjon erőt,és ötleteket a megoldáshoz.

ha éjszaka felriadok,akár azt az időt is gondolkodásra használom,többször előfordult,hogy yolankor jöttek a legjobb ötletek.

Sajnos teljesen kibekkelni nem lehet az éjszakai felriadásokat szerintem addig,amíg nem találtál megnyugtató megoldási lehetőségeket.

Ha már nagyon fárasztó a rendszeres felriadás,én homeopátiás nyugtatót szoktam bevenni este.

2013. aug. 12. 17:08

Szorongás. Ami nem old meg semmit, inkább leblokkol.

Erős vagy és bátor!


Minden megoldódik a maga rendje szerint. Nézd kívülről.


Nem könnyű, de először nyugodj meg, akkor át tudod tekinteni, mit tehetsz a megoldásért.

Este igyál citromfű teát, hogy jobban aludj.

2013. aug. 12. 17:05
Nekem most nagy gondjaim vannak (ez mar egy megerosites - hiba). Ejjelente felriadok emiatt. Hogyan lazitsak?
2013. aug. 5. 19:49
Te is! :)
53. ittmost (válaszként erre: 52. - Guruljka)
2013. aug. 5. 18:32
Jól csinálod:)
52. Guruljka (válaszként erre: 51. - Ittmost)
2013. aug. 5. 18:18

Nálam nemrég olyan széria kezdődött, hogy olyan dolog is elromlott, amire sose gondoltam volna. Pillanatokra kétségbe is estem. Ilyenkor jött gyorsan még egy negatívum...

És jönnek a kisebb-nagyobb megoldások. Nem azt akarom mondani, hogy csak ülök és várok, mert megtettem, amit lehetséges volt! És jönnek a pozitív véletlenek. Nem siránkozva, hanem valódi örömmel és megelégedéssel fogadom őket.

51. ittmost (válaszként erre: 49. - Csöppp)
2013. aug. 5. 18:13

Nekem is akkor kezdett működni,mikor valóban fontos dolgok voltak a tétek,és nagyon kellett nekem egy jó megoldás.

Ilyen apróságok nekem sem jöttek be,nem is tartottam fontosnak.

Nekem is vannak negatív gondolataim,de már el tudom csípni őket.Csak igazán nagy bajok tudnak 1-2 napnál hosszabb időre felhúzni..de közben már akkor is azon gondolkozom,hogy ez a kaki mire tanít,és milyen lehetőséget ad nekem.

50. Guruljka (válaszként erre: 49. - Csöppp)
2013. aug. 5. 17:26

Ez így van.

Én nem elhatározásból lettem pozitív, hanem valahogy önvédelemből.

Ha valami negatív történik, és még fel is húzom magam, azzal nem oldok meg semmit. Ha nyugodtam végiggondolom a dolgokat,akkor hamarabb találok megoldást.

És azt kezdtem észrevenni, hogy jönnek a megoldási lehetőségek, adódnak apró dolgok is, és azok a "véletlenek" egyre gyakrabban jönnek.

2013. aug. 5. 13:56

Nálam ez a pozitív gondolatosdi úgy jött,hogy hallottam még anno valakitől a titok című könyvről! Aztán én meg egy másik barátnőm megnéztük a filmet...és elhatároztuk,hogy : jajj, ez milyen könnyűnek tűnik! Ez nekünk is menni fog!

Aztán elkezdtük kicsi dolgokkal. Pl.: hogy ma meghív valaki egy kávéra, vagy,hogy ma találjak 100ft-ot, ilyesmi...

Aztán csak szuggeráltam-szuggeráltam, de nekem nem vált be, a barátnőmnek viszont sokszor összejöttek az ilyen "bevonzások" ...

mivel nekem nem jöttek össze, ezért én le is álltam vele. Nem mondom,hogy nem hiszek benne, de szerintem nem kis munka azt elérni,hogy folyamatosan a jóra összpontosítsunk és semmilyen negatív dolog ne térítsen le erről az útról! Akinek ez már sikerült, annak szerintem alapból sokkal jobb és könnyebb az élete, már csak azért is , mert már nem is hagyja magát stresszelni és idegesíteni negatív dolgokkal!

48. ittmost (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2013. aug. 5. 13:41
:D :D tényleg nagyon nagy tapasztalatod van a témában.
2013. aug. 4. 09:04

Nem tudom! Úgy "gyön".

Régebben megindult ez a folyamat. Persze megijedek, ha jön egy újabb negatívum, de rájöttem, hogy az erő igenis bennem van. Megtettem a megoldás érdekében, amit lehet, és békésen várok, mert amire szükségem van, úgyis megkapom.

És pontosan azt és annyit.

Nagy lelki békében vagyok, kreatív, nyugodt állapotban.

46. Asinel 75 (válaszként erre: 45. - Guruljka)
2013. aug. 4. 08:29
Ezt hogy csinálod, mert negatív eseményből nálam sincs hiány:-S
2013. aug. 4. 08:27
Itt vagyok! Velem nagyon sok jó történik mostanában. Pedig a külső negatív események csak jöttek csőstül, mégis olyan békés és pozitív vagyok. Tudom, hogy minden gond meg fog oldódni.
44. Asinel 75 (válaszként erre: 43. - E438349773)
2013. aug. 4. 08:26
Én itt vagyok:-)
43. e438349773 (válaszként erre: 1. - A882c7138a)
2013. aug. 4. 08:20
Ennyi? Gyertek beszelgessunk.. (Annyira idegesito amikor adodik egy jo tema s aztan a forum abbamarad!)
42. 27b9882ea4 (válaszként erre: 38. - A2571c53fb)
2013. aug. 1. 20:51
Sok ember annyira megkeseredett a saját maga által kreált, vagy mások által beletaszított sikertelenségbe, hogy bizony úgy van vele, ha neki rossz, másnak se legyen jobb...az ilyen ember általában irigynek is nevezhető. Sokan annyira belemélyednek az önsajnálatba, hogy nem is akarnak semmi olyat tenni ami pozitív irányba vinné el őket, csak sápítoznak, mert nekik már a "minden mindegy" alapján működik az életük. Az ilyen ember személyiségét nem tartom érettnek... Mindig kell egy cél, egy távlat, amibe bele tudjuk képzelni a saját tehetségünket, kreativitásunkat.
41. a2571c53fb (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2013. aug. 1. 16:37
Nekem mondod...tudod, hogy mennyire értem ezt problémát! Többször tapasztaltam magamon is...de szerencsére még formálható vagyok, így képes vagyok belátni dolgokat!.-))
40. a2571c53fb (válaszként erre: 36. - Ittmost)
2013. aug. 1. 16:36

Valahogy így!:-)


igen vannak dolgok, amit mondhat akár tíz ember is, de te még sem hiszel benne...és amikor nagy nehezen valamilyen rejtélyes okból mégis megteszed...és megtapasztalod, hogy mennyire igaz, amit a másik tíz állított..elhinni csak akkor fogod!

39. Guruljka (válaszként erre: 38. - A2571c53fb)
2013. aug. 1. 16:34

Tudod, itt már jön az is, hogy:


Igen, ezt fogom tenni, de most sietek, nem érek rá!!!

38. a2571c53fb (válaszként erre: 31. - 121ed3f48d)
2013. aug. 1. 16:33

Nem nem vágynak, hanem nem tesznek semmit! Mennyivel egyszerűbb semmit se tenni, mint bármit is, ami valamilyen pozitív irányba visz.


Nekem is kell időnként noszogatás vagy valami kis külső kényszer..vagy legalább valaki mondja, vagy valakiért tegyek valamit. Nálam ez így működik. Ilyenkor egyszerűen célt adunk magunknak és annak érdekeében teszünk valamit...amiből aztán végén valami jó kerekedik!:-)

37. Guruljka (válaszként erre: 36. - Ittmost)
2013. aug. 1. 16:00

Nagyon fontos, hogy észerevedd.

Én sem vettem azonnal észre, de kaptam pici jeleket arról, hogy elindult egy folyamat.

36. ittmost (válaszként erre: 31. - 121ed3f48d)
2013. aug. 1. 15:18

Az nem baj,ha nem hiszel benne. Nem is érdemes erőltetni az ilyesmit:vagyis győzködni valakit arról,hogy :deigeeen,ez így van.

Az igazán meggyőző úgy is csak az,ha magad tapasztalod meg.

2013. aug. 1. 15:17
Tudod, falun élek, de nem itt nőttem fel. Feltűnik!
34. ittmost (válaszként erre: 33. - Guruljka)
2013. aug. 1. 15:16
Hú:S nagyon beletrafáltál.
2013. aug. 1. 13:24

És az adu ász mondat, amivel sokan a figyelmet, a részvétet próbálják a környezetükben elérni:


Engem műtöttek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook