Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amerikai stafford, Boston terrier imádók! fórum

Amerikai stafford, Boston terrier imádók! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 12. 14:43
Szia én amstaff és pitbull rajongó vagyok:))
2009. nov. 1. 15:20
nekünk a kutya röfög ha adunk neki olyan marhagégét :D wan neki sok játék nem tudom melyika kedwenc :D fogkrémet :D ehh nem tudnáma szájába tenni mert játsziik és harap Döncinek híwják a fiatal urat :D
2009. nov. 1. 15:08
Most kaptam ismerőstől kutya fogkrémet, állítólag tök jót tesz a fogainak, majd most kipróbálom:) Csak bele kell nyomni a szájába, az is elég, de akinek van kedve meg türelme az megpróbálhatja sikálgatni is, de sztem esélytelen:D
2009. nov. 1. 15:03
Nekünk is a rózsaszín röfögős malac a sztár:)) Az köti le a legjobban. A miénk Tyson.:) Tiédet hogy hívják?
6. Angika89 (válaszként erre: 5. - 889bb5ec67)
2009. nov. 1. 14:41
Lesz neki tanítója :D mert nagyiméknál wan de engem tekint gazdijának és félünk nehogy nagyit felborítsa esetleg :D wan ilyen marha gége kutyáknak rágcsálni na ha az nála wan akkor nem érdekli semmi nem is harap :D kis disznó még rögfög is neki, már most látszik h nagyon okos kutyus :D tied hogy híwják?
2009. nov. 1. 14:16
Az miénk már 3 éves múlt de szerencsére nagyon jó természetű lett, viszont mi hordtuk rendszeresen kutyaiskolába. Szerintem mindenképpen vigyétek el legalább egy szocializálásra ahol megtanulja az emberekkel szembeni tiszteletet. A játéknál meg nem szabad hagyni h az övé legyen az "utolsó szó", ha erőset harap, újsággal vagy valamivel (ne kézzel) rá kell csapni a popójára.
4. Angika89 (válaszként erre: 1. - 889bb5ec67)
2009. nov. 1. 14:04
A tied mennyi idős? A miénk még csak 3hónapos lesz de játék közbe kezd vad lenni és kézre megy, nagyon harap amit nem szeretnénk!
2009. nov. 1. 13:18

De akár a kutyuk kinézetéről is lehet dumcsizni:)))

Az enyém elég hamar büdösödik, ezért havonta 1x el szoktuk vinni kozmetikushoz. (Kozmetikust is elég nehéz találni, nem szeretik elvállalni őket, de persze ezek csak előítéletek:) Ha kell jó kozmetikus aki vállal sztaffit, tudok! Nagyon rendes a nő, még vanília illatú kutyaparfümmel is befújja, ilyenkor 2 napig illatozik tőle az egész ház:)

2009. nov. 1. 12:58
Ja és sorry, véletlenül tettem a kinézet témakörbe!
2009. nov. 1. 12:28
Nekem egy fiúcska amerikai staffom van, úgy gondolom rengeteget lehet csevegni ezekről a gyönyörűségekről, tápokról, kiállításokról stb. Viszont másik nagy szerelmem a boston terrier, nincs nekem, de nagyon szeretnék egyet, nagyon ritka itthon, azt hiszem csak 2-3 tenyészet van. Akinek van, írjon, mindent szeretnék tudni a fajtáról!! Köszi és jó csevegést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook