Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amerikai palacsinta tésztája mitől nem ragad le sütés közben? fórum

Amerikai palacsinta tésztája mitől nem ragad le sütés közben? (tudásbázis kérdés)


2017. aug. 22. 15:07
Palacsintasütőtől függ. De én inkább a tésztájába teszek egy kevés zsiradékot: jobban eloszlik. Nem lesz az, hogy az első nagyon nehéz, zsíros, a sokadik meg leragad.
2017. aug. 22. 12:00
Még az első alá se teszek semmi zsíradékot, se vajat, se olajat.
2017. aug. 22. 11:59
Az én receptemben 10 dkg vaj kell, sosem ragad le, teflonosban sütöm, bár a recept kifejezetten azt írja, hogy hagyományosban kell sütni, de nekem csak tefal serpenyőm van.
2017. aug. 22. 11:28

A tesztajaba szoktam tenni, es csak eloszor kenem meg olajjal vagy vajjal a sutot.

Sosem ragadt meg le a teflonban.

2017. aug. 22. 08:56
ezt a serpenyő dolgot tényleg csak azért írtam, mert nekem is van több, és van, amiben semmi nem ragad le (de szó szerint), és van amelyikben meg igen. (ugyanaz).
2017. aug. 22. 08:55

más nem ragad le a serpenyődben?


egyébként meg tegyél alá is vajat, úgy a finom, és attól amerikai, hogy tele van kalóriával :)

2017. aug. 22. 08:07
Sziasztok! Párszor csináltam mostanában amerikai palacsintát, nagy sikere van, viszont egy problémám van. Ha nem teszek zsiradékot minden darabnál a serpenyőbe, leragad. Ha teszek egy keveset, nagyon nehéz, olajos. Talán a recept nem jó, vagy nem tudom. A tésztájába 5 dkg olvasztott vajat ír. Van-e valakinek olyan receptje, ami alapján nem ragad le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook