Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amerikába repülni fórum

Amerikába repülni (beszélgetős fórum)


7. 9c351f3362 (válaszként erre: 6. - Sorrentina)
2016. júl. 25. 13:43

szerencsére a csatlakozással nem lesz semmi baj, lesz időm bőven. egyszer 10 órás várakozásom, majd 3 óra 40 perc lesz.


megnyugodtam, köszi :) én is képes vagyok eltévedni mindenhol...


a kikérdezéstől félek picit, de csak az angolom miatt.

a 10 óra 50 perces uttol csak azért nem tartok mert előtte éjszakázom még a berlini reptéren, és ahogy ismerem magam be leszek sz.rva, és tutira nem fogok aludni :) igy elég fáradt leszek a gépen talán hogy végigaludjam, vagy legalábbis egy nagyobb részét.

2016. júl. 24. 20:54
Ha lesz időd az átszállásoknál, akkor nem gond. Minimális angollal is lehet boldogulni. Én Kanadába utaztam tavaly, frankfurti átszállással. Én is az a típus vagyok, aki még a saját városában is képes eltévedni, de segítség nélkül is boldogultam. Még az elején kérdezd meg, hogy csak az út végén kell-e felvenned a csomagokat. Nekem is 2 átszállás volt, de a 2. már belföldi és ott fel kellett venni a csomagokat, majd újra leadni. De neked valószínűleg nem így lesz. Mielőtt az Usa-ba induló gépre szállsz, akkor van egy nagyobb ellenőrzés. Gondolom. Mert Kanada előtt is volt. Nekem még a jogsimat is megnézték, meg a gyerekelhelyezési bírósági ítéletet is, mert a lányommal voltam, meg jól kikérdeztek. Én magát a repülést élveztem, bár a 10 óra tényleg sok volt, főleg mert akkorra már 10 órája úton voltunk, és utána lett volna 2,5, ha le nem késsük a csatlakozást.
5. 9c351f3362 (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2016. júl. 24. 20:17

dehogynem!!! :) félek, főleg hogy 26 órás utamból lesz egy 10 üra 50 perces is, és mellette két 2 órás.

egyébként én is bizom abban hogy ki lesz minden normálisan írva, igazából az átszállásoktól tartok. nem tuodm h akkor kell e ki-be csekkolni, nem tudom hogy ugyanarról a terminálrol megy majd a gép, vagy át kell mennem másikra. és annyira nem bezsélek folyékonyan angolul. nem adnak el, és azért megértem, meg megértetem magam, de egyedül picit félek.

4. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 9c351f3362)
2016. júl. 24. 13:36
Magától a repüléstől nem is félsz?Pedig fura egy érzés,valakinek minden nagyon könnyű és rögtön feltalálja magát,én ott is eltévedek ahol már 1000x jártam...
3. ejmi
2016. júl. 24. 12:53

No para, tényleg minden ki van írva érthetően, nem fogsz elkeveredni, ha mégis kérdezz :)

Vihetsz fel kézipoggyászt is, repülőtársaság függő hány kilósat, és a méret is meg van adva. Elég sok minden belefér abba is. (kivétel olló, kés, ital, folyékony kencék)

A neten utána tudsz olvasni sok mindennek. Repülni jóóóóó! Én 57 évesen repültem először a múlt évben :) Jó utat.

2016. júl. 24. 11:34

Nem fogsz. Rajta van a beszállókártyán világosan, hogy hányas kapu és mikor. Semmi más dolgod nincs, mint ezt megtalálni. Egyébként nagyon világosan és egyértelműen jelezve van minden.

Jó utat!

2016. júl. 24. 11:23

Sziasztok! Ugy alakult hogy 2 atszallassal(Berlin es London) fogok utazni Amerikaba. Meg soha nem repultem, es picit felek hogy valamelyik repteren elkeveredek. Ötleteket varok hogy mire kell felkeszulnom.

Igyekszem beleferni a 20 kilos korlátba a pakolasnak, de ez ia feszelyez picit. Koszi elore is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook