Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alveo tapasztalatok fórum

Alveo tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
36. Tequilla (válaszként erre: 28. - Senoritaa1)
2015. márc. 22. 12:31

Nekem is csak jó tapasztalatom van az alveo-rol.


Nekem a COPD panaszokat enyhítette.

2013. jan. 30. 20:26

Segítséget szeretnék kérni!

Tragikus helyzetbe kerültem!

15 éve szenvedek ÁLLANDÓ ÉHSÉG miatt, az éhség okát nem tudja senki pszichiáterek 45 féle gyógyszert írtak fel, tönkrementem teljesen petefészekrák miatt si szenvedek hashártyaáttéttel. tele van a hasam folyadékkal

Mentse meg valaki az életemet!

beatrix.63@gmail.com

34. töprengő (válaszként erre: 9. - Bedi0801)
2012. okt. 11. 08:07

Bé... cseppel együtt?

Gondolom a gyógynövényboltba is kapható.

( mosódió, és társai is vannak már, azért kérdezem )

33. töprengő (válaszként erre: 8. - Bobcsi2)
2012. okt. 11. 08:02

Alacsony vérnyomásra vadásztam valami gyógynövényt, teának valót.

Belebotlottam ebbe. Félek valóban úgy van amit írsz : hiszékeny emberek..

És lehet hogy inkább " roboráló " készítmény.

Lehet itt kellene kezdeni? Érrendszer tisztítás?


Értisztító citromkúra

Végy 30 gerezd fokhagymát, 3 nagy vagy 5 kis citromot héjastól. Pucold meg, darabold össze, azután egy turmixgépbe rakva turmixold le. A kapott pürét öntsd fel egy liter tiszta vízzel, öntsd egy fém lábasba, és addig forrald, míg épp hogy felrottyan. Egy kicsit várj, míg hül, majd szűrd le az egészet, a maradékot is alaposan nyomkodd ki.

Miután elkészültél a folyadékkal, öntsd egy tiszta üvegbe, és rakd a hűtőbe.


Az alábbiak szerint fogyaszd:

21 napon keresztül minden reggel igyál meg 3 cl-t éhgyomorra, majd 8 nap pihenő következik.

21 napig ismét minden reggel igyál meg 3 cl-t éhgyomorra, s ha úgy látod, sok marad ki, akkor sűrítheted az utolsó napokat úgy, hogy estére is megiszol egy 3 cl-t a folyadékból. A lényeg, hogy ezt az adagot egy ember egy kúra alatt elfogyassza.


Ez a kúra tisztítja az érrendszered, s egy év múlva újra megismételheted!

2011. okt. 28. 22:06
jó dolog a gugli, meg lehet ezt is találni, Én már meg is találtam ;-)
2011. okt. 28. 22:01
sejtregeneráló azt hiszem. hasonlót vitamin készítményt szedek.
2011. okt. 28. 22:00
ALVEO!
29. Serry
2011. okt. 28. 21:58
Használja valaki?:
2011. szept. 4. 22:38

Sziasztok!

Évek óta kínlódtam epe és emésztési zavarokkal,ami az utóbbi hónapokban igen rosszra fordult.Enni már szinte semmit sem bírtam,a hasam mindentől felpuffadt,de extrém módon.Reflux betegségem lett.Nőgyógyászati panaszok is gyötörtek,lassan már élni sem volt kedvem.Egy ismerősöm adta oda az ALVEO prospektusát...nem volt veszíteni valóm,belevágtam.Nos legnagyobb örömömre,most a 3. üveg után elmondhatom,hogy tünetmentes vagyok,minden bajom megszünt,újra öröm minden napom...panaszok nélkül.Én már mindent kipróbáltam,de tényleg....és végre ez segített!!!Bátran ajánlom mindenkinek...a kételkedőknek is!:-)

27. drija (válaszként erre: 14. - Macus17)
2011. jún. 7. 12:08

Sziasztok!


Én már több mint két éve folyamatosan fogyasztom az ALVEO-t. számtalan pozitív tapasztlattal szembesülök nap mint nap a fogyasztóim körében.Velünk dolgozik egy szülész nőgyógyász is, akinek 50 olyan terhességi tapasztalata van olyan nők körében,akiknek előtte a beültetés sem segített. Nekem az egyik barátnőm is 4 hónap Alveo fogyasztás után tudott teherbe esni :-)

2011. jún. 6. 13:01
megnéztem a palackot és az ital (Coral Calcium) csak szerves ásványi anyagokat, vitaminokat tartalmaz, semmi rákkeltő nincs benne!
25. Titánia83 (válaszként erre: 23. - Mojocska)
2011. máj. 27. 14:04
Megnéznéd, hogy van e benne sodium laureth vagy lauryl sulfate és propilén glykol?
2011. máj. 27. 13:45

Jaj tényleg egyszer ittunk is valamilyen Black- berry-s immunerősítő löttyöt is. Finom. Hogy mennyire lettünk tőle egészségesek nem tudnám megmondani, mert lehet, hogy csak elkerült a náthabaci akkoriban.


és már boltban is lehet kapni literes kiszerelésben aloés vizet. Aloe darabkák úszkálnak benne, finom.

2011. máj. 27. 13:43
Van egy deo stift, ami szerintem nagyon jó. Nincs illata, nem hagy foltot a ruhán, és ami a legfontosabb nem tömíti el a pórusaidat, mint némelyik izzadásgátlós deo, mégsem vagy izzadság szagú.
22. Warnika (válaszként erre: 21. - Titánia83)
2011. máj. 27. 13:42
uhh. mi calcium complex italt vettünk, aminek az összetétele jó.
2011. máj. 27. 13:40

Aloe Vera gél külsőleg(Alveola)

Összetevők:

Aloe Barbadensis leveléből kinyert gél, víz, glycerine, xantan gum, allantion, panthenol, anthemisnobilids flower extract, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, iodopropynyl butylcarbamate - konkrétan mérgező, fehérje és gén módosító, rákot előidéző anyagok termelődését segíti, allergén!

2011. máj. 27. 13:39
Tegnap vásároltunk Coral Calcium Complex italt és kíváncsi vagyok tud-e róla bárki bármit. Összetétel alapján jónak tűnik, de a neten semmit nem találok róla.
2011. máj. 27. 13:39
Alveola termékeket próbáltátok már?
18. rózsa111 (válaszként erre: 16. - Tutimea)
2011. márc. 28. 11:28

Szia!

Nagyon örülök az ilyen hozzá szólásoknak!

Én 1 hónapja iszom és csak pozitívít tudok róla mondani!

2011. márc. 27. 22:36

Csak forgalmazón keresztül lehet hozzájutni??

Üzletben nem kapható??

2011. márc. 27. 14:04

Sziasztok.

A férjem kb. 1 éve ismerte meg az Alveot. A férjemnek vastagbél gyulladása, nyelőcső fekélye, magas vérnyomása és kétoldali veseköve van. Nagyon sok gyógyszert szedett.Ezért a sperium száma 4 millióra lecsökkent, és 8 éve nem sikerül teherbe esnem. Amióta az Alveot issza, már az összes gyógyszerét elhagyta, és csak az Alveot fogyasztja. A sperimum száma meg háromszorozódott.

Nagyon sok orvosnál jártunk,a meddőségi centrumban az orvosok, műtétet javasoltak, amiért nem sikerül teherbe esnem. Méh polipom és miómám van, februárra tervezték a műtétet. Kettő hónapnyi Alveo fogyasztása után meglepetésünkre teherbe estem. Az orvosom azt mondta, hogy megvicceltem az orvostudományt. Nem kellett megműteni, azóta nagyon boldog 12 hetes kismama vagyok. Csak ajánlani tudom mindenkinek az Alveot.

Köszönöm ALVEO.

2011. márc. 1. 11:44

Issza vagy itta valaki az Alveot?

Magas vérnyomás? cukorbetegség? Visszatérő allergiás tünetek? Gyomorégés? Szívritmuszavar? Ízületi fájdalom? Gyakori nátha? Méregtelenítési problémák? Potencia zavar? Meddőség? Fogyókúra? Daganat? A szervezetünknek harmonizációját is az új ALVEO harmonizáló gyógynövényi tonikummal, és helyettesítsen vele több eddig vásárolt terméket megfizethető áron!Koreai ginszeng Szervezeterősítő, anyagcsere, szív


Szibériai ginszeng fáradság és kimerültség ellen


Édesgyökér enyhíti a gyomorfekély fájdalmakat, emésztésjavító


Gyepűrózsa vagy csipkebogyó fertőzés, felfázás, máj, szem


Ginkgo biloba asztma, allergia, memória, szexuális energia, impotencia


Téli zsurló allergia, prosztata, fekély, vérnyomás


Közönséges levendula idegrendszer


Golgotavirág ingerültség, szorongás, stressz


Aloe vera emésztőrendszer, vitalitás


Takarmánylucerna artritídia, asztma, szénanátha


Réti lóhere daganatos megbetegedések, vese és májproblémák


Benedekfű stressz, depresszió, szív


Édeskömény emésztés, gyomor, belek


Gotu kola (Ázsiai centella) vérnyomás egyensúlya, szellemi frissesség


Tengeri moszat tüdő, belek, vese


Sárga tárnics emésztés, felszívódás, máj, epehólyag


Barna tengeri moszat (Hólyagmoszat) pajzsmirigy, túlsúly, gyulladás ellen


Közönséges cickafark magas vérnyomás csökkentése, emésztés


Sédkender bőrbetegségek, nátha, felfázás


Guarana az ideg-és izomrendszer ellazítása


Kései meggy vesekő, kiválasztószerv


Fürtös salamonpecsét vese, máj, vitalitás


Cserjés paprika vérkeringés, artritídia, reuma


Ceyloni fahéj emésztés, duzzadás ellen


Kerti kakukkfű szénanátha, penész, élősködők


Malabári kardamom emésztés, segíti a felszívódást

A saját tapasztalatom én egy hete szedem és már annyi változásom van hogy csak 1 adag kávét iszom pedig én nagyon kávés voltam,meg az hogy fittebb vagyok,nyugottab.És abban bízom hamarosan rendbe hozza a hormonháztartásomat és pajzsmirigyet és hamarosan pozitív tesztünk lesz.Én már nagyon sok mindent ki próbáltam és nem sikerült ebben viszont nagyon bízom el is lehet azon gondolkodni hogy 200 körüli hölgy lett ennek a segítségével kismama!Szóval várom a véleményeteket!

2011. jan. 22. 02:13

Sziasztok!


Tudtok olyan személyt, aki meddőségi kezelésekre járt sikertelenül, és az alveo fogyasztása után sikerült a baba?

2010. nov. 20. 12:46

Én is szívesen kipróbálnám de lenne pár kérdésem.

Csak forgalmazón keresztül lehet hozzájutni? esetleg valamilyen üzletben is lehet kapni?

sehol nem látom hogy mennyi mennyiség van egy üvegben és milyen adagolásban lehet fogyasztani, csak az ára van feltüntetve.

12. szuzo (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. nov. 18. 08:49

Nem vagyok forgalmazója csak fogyasztója,és nekem tényleg ezekben a dolgokban segített,de ezt mindenkinek magának kell el vagy be ismerni.

Használtam boltban megvásárolható tonikumot is de annál közel sem voltak ilyen hatások,pedig fél évig ittam és a foltos hajhullásom sem változott tőle.Ennél pedig meg állt a hajhullásom amiről előzőleg nem írtam és már nő azokon a hejeken a halam.

11. emagdi
2010. nov. 17. 19:30

valami azt súgja, hogy akik ennyire dicsérik, azok lehet hogy egyben forgalmazzák is:)


nálunk néhány éve az egész család itta, de senkinél nem volt semmi konkrét változás, vagy jótékony hatás, több üveg után sem. (persze az is lehet, hogy csak nem vettük észre, és közben mégis hatott valamit)

10. szuzo
2010. nov. 17. 19:27

Én is fogyasztója vagyok az Alveonak,igaz csak pár hete de eddig csak jót tudok mondani róla.

Igazából immunerősítés céljából kezdtem el fogyasztani mert a tavaji év vége felé valami csúnya vírust beszedtem és a tavaszig nem bírtam kikeveredni belőle.Rengeteg antibiotikumot szedtem,és most azt gondoltam ezeket megpróbálom ezzel a csodával kiküszöbölni.

Eddig sikerült,sőt az epe problémáim is megszüntek nem tudtam tojásos és gombás ételeket fogyasztani mert ezektől emésztési problémáim voltak,de csodák csodája elmúlt.Ilyen őszi időszakban rettenetesen fájtak az izületeim,vállam térdem,csípőm fizioterápiás kezelésre is jártam vele,de nem azt mondom nyomtalanul de elmúlt a fájdalom és nem szedek rá gyógyszert.Jobban alszom és kipihenten ébredek.

Idegileg is nyugodtab vagyok,valahogy jobb lett a probléma megoldó képességem,már nem stesszelek minden hülyeségen.

Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a csodát.

2010. aug. 18. 15:16

1 éve fogyasztom az Alveot. Jómagam "csak" egészségmegőrzés céljából kezdtem fogyasztani, de azért volt pár olyan dolog azelőtt, aminek nem igazán tulajdonítottam jelentőséget.... Ilyen volt például az, hogy rendszeres véradóként a vérnyomásomat mindig véradások alkalmával, a vér levétele előtti orvosi vizsgálaton mérték. Érdekes módon, mindig "éppen csak, hogy belefért", mert kivétel nélkül 140 fölött volt. Mindig azzal magyaráztam magamnak, hogy biztos izgulok a vérvétel miatt...és persze ne mentem orvoshoz, "nehogy valami kiderüljön" Kb. fél évvel azután, hogy elkezdtem fogyasztani az Alveot, szintén véradás alkalmával 125/80 volt! És mellesleg az addig részemről megszokott fejfájások megszűntek, már idejét sem tudom, mikor vettem be utoljára fájdalomcsillapítót!

Egy másik hasonló dolog az éjszakai felébredés és visszaaludni-nemtudás volt. Nagyon gyakran fordult velem elő az Alveo előtt, és ezzel is megtanultam addigra együtt élni. Éjjel 3 és fél 4 között menetrendszerűen felébredtem, és 5-kor, fél 6-kor még ébren voltam. Aztán mire sikerült elaludni, 6-kor csörgött a vekker... Emiatt folyamatosan kialvatlan voltam, egész nap feszült, türelmetlen, döntöttem magamba a kávét, ami persze csak rontotta a helyzetet.

De ismerek személyesen olyan embereket is, akiknek ezeknél sokkal komolyabb problémái, betegségei voltak, és az Alveo hatására javult az állapotuk, egyes betegségeik megszűntek.

Lehet, hogy hinni is kell benne ahhoz, hogy segítsen, de kérdem én: vajon a gyógyszernek nevezett vegyi anyagokban nem kell hinni ahhoz, hogy "segítsenek"?? Hát mikor elmegyünk az orvoshoz, nem azáltal a hit által vezérelve megyünk oda, hogy majd ő segít, hogy felír valami gyógyszert és meggyógyulunk? De bizony. Mert ha nem hinnénk, hogy az orvos meggyógyít, akkor nemhogy nem gyógyulnánk meg, de el se mennénk az orvoshoz....

Az Alveoról meg még annyit, hogy aki azon gondolkodik, kipróbálja-e, ne tétovázzon, mert érdemes kipróbálni. De azt ne várja, hogy 1-2 üveg majd hipp-hopp megszüntet egy néhány év vagy évtized alatt kialakult betegséget (esetleg többet). Ez SEM csodaszer, "csak" a természet csodálatos ajándéka. :)

2010. ápr. 9. 17:16
Szerintem ez is csak annak hat aki hisz benne.Az én férjem is itta,de semmi változást nem vett észre.A végén meg bánta hogy kidobott egy halom pénzt.Ezek szerint csodák nincsennek,csak hiszékeny emberek.
7. Watti (válaszként erre: 1. - 3d37fa6615)
2009. júl. 23. 22:45
Én is 1,5 éve ismerem az Alveo-t,rengeteg pozitív tapasztalatom van . Mindenki bízhat benne,élelmiszer.Keringés, hormon,immun,légző,emésztőrendszeri javulások, és még sok más is ezen kívül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook