Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alvászavar (Zolep altató) tapasztalatok fórum

Alvászavar (Zolep altató) tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. aug. 30. 13:34

Az apnoet nem a horkolás okozza illetve hogy valami oknál fogva nem kap elég levegőt az ember??

Elvileg nekem ilyen gondom nincs, a párom azt mondta, hogy sosem szoktam horkolni, esetleg csak ha meg vagyok fázva. Elvileg szerintem a levegővétellel nincs gondom.

2012. aug. 30. 13:24

Csináltasd meg inkább az alvásdiagnosztikai vizsgálatot, én is megcsináltattam, és kiderült,hogy nagyon súlyos obstruktív alvási apnoe-m van, ami azt jelenti, hogy alvásóránként több, mint 5 alkalommal áll le a légzés...


Én is régóta állandóan hulla fáradt vagyok, nappal kórosan aluszékony, stb...


érdemes végig csinálni, mert ha nem csinálod végig, a várólista miatt esetleg, az idő akkor is telik, halad előre, ha nem, ezért jobb, ha kivárod a várólistát, és rászánod magad...


Olvass utána az alvási apnoe-nak, és meglátod, mennyi nem kívánt betegséget hoz magával a kialvatlanság...

2012. aug. 30. 13:12

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Zolep 10mg altató tablettával kapcsolatban. Hónapok óta nem tudok aludni, többször felébredek az éjaszaka folyamán és nehezen alszok vissza. Kimerült, fáradt és ingerlékeny vagyok. A gyógynövényes készítmények, a mozgás és egyéb praktikák sajnos nem segítettek.Az orvosom Zolepet írt fel. Van aki esetleg hasonló problémával küszködik ésmegtalálta már a megoldást? Előre is köszi a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook